3000 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA

tactix 7

AMOLED Edition

Stok Kodu: 010-02931-01
Havale ile ödemelerde %5 indirim
₺73.260,00

Solar sürümleri, güneşten şarj ederek pil ömrünü uzatan Power™ Glass lenslere sahiptir.

Sapphire Solar sürümleri, güneşten şarj ederek pil ömrünü uzatan Power Sapphire™ lense, çok bantlı teknolojiye ve TopoActive haritalarla önceden yüklenmiş olarak gelir.

PREMIUM TAKTİK GPS ASKERİ SAAT

Geleneksel düğmelere ve dokunmatik ekrana sahip bu GPS askeri akıllı saat, uyarlanabilir bir AMOLED ekrana, haritalama, müzik, gelişmiş eğitim özellikleri ve daha fazlasının yanı sıra özel taktiksel özellikler sunar.

Garmin tactix 7

Bu parlak, okunması kolay AMOLED ekran, görev geldiğinde uyum sağlayabilir ve kararabilir.

Garmin tactix 7

Dahili beyaz ve yeşil el feneri karanlığı aydınlatır.

Garmin tactix 7

Pil ömrüyle sınırlı kalmayın; akıllı saat modunda 31 güne kadar pil ömrü.

Garmin tactix 7

Gece görüşü uyumluluğu, gizlilik modu ve acil durum anahtarı gibi taktiklere özgü özelliklerle fark edilmeden gidin.

Garmin tactix 7

Önceden yüklenmiş haritalar, çok bantlı GPS desteği ve dış mekan sensörleriyle dünyanızda gezinin.

Garmin tactix 7

Applied Ballistics® yazılımı önceden yüklenmiş olarak gelir ve AB Synapse™ – Garmin mobil uygulaması aracılığıyla kilidi açılabilir (kilit açma ücreti gereklidir).

Garmin tactix 7

PİL ÖMRÜ

Akıllı saat modunda 31 güne kadar ve GPS modunda 89 saate kadar pil ömrü elde edin.

TASARIMDA KALİTE

Termal, şok ve su performansı açısından ABD askeri standartlarına (MIL-STD-810) göre test edilen sağlam ancak gelişmiş tasarım, büyük 1,4 inç ekrana sahiptir

DOKUNMATİK EKRAN VE BUTONLAR

Her ortamda çalışan geleneksel düğme kontrolleri, seçimlere ve işlevlere hızlı erişim için duyarlı yeni bir dokunmatik ekran arayüzü ile eşleştirilmiştir.

Garmin tactix 7

Garmin tactix 7

DAHİLİ YEŞİL VEYA BEYAZ FLASHLIGHT

Düşük ışık koşullarında yolunuzu bulmanıza yardımcı olmak için yerleşik bir çoklu LED el feneri, yeşil veya beyaz ışıkta parlak, sabit bir ışına hızlı erişim sağlar. NVG modunda beyaz devre dışı bırakılır ve yeşil el feneri kısılabilir hale gelir.

Garmin tactix 7

GECE GÖRÜŞ YETENEĞİ

İster NOD'lar altında görüntüleniyor olsun ister karanlıkta çalışıyor olsun, NVG modu, parlaklığı daha da kısmak ve ekranı tespit edilemeyecek şekilde karartmak için kontrollerle gizli çalışmaya olanak tanır.

Garmin tactix 7

GİZLİ MODU

Gizli mod, askeri saati çalışır durumda tutarken GPS konumunuzu kaydetmeyi ve paylaşmayı durdurur. Kablosuz bağlantı ve iletişimi devre dışı bırakır.

Garmin tactix 7

KILL SWITCH

Güvenlik bir sorun haline gelirse, Kill Switch cihazdaki tüm kullanıcı belleğini siler.

Garmin tactix 7

JUMPMASTER MODU

Bu özellik, askeri yönergelere göre yüksek irtifa bırakma noktalarını hesaplamak için çalışır ve atladığınızda hedefinize ulaşmanıza yardımcı olur.

Garmin tactix 7

ÇİFT KONUMLU FORMATI

Aynı ekranda hem evrensel enine Mercator hem de askeri ızgara referans sistemini görerek konumunuzu başkalarıyla kolayca senkronize edin.

Garmin tactix 7

PROJEKLİ YOL NOKTALARI

Daha sonra navigasyon için kullanılacak uzak coğrafi konumları ayarlayın ve kaydedin.

Garmin tactix 7

AV AKTİVİTESİ

Avınızı takip edin ve ava özel ara noktaları doğrudan askeri saatinizde işaretleyin.

Garmin tactix 7

DOĞRUDAN NAVİGASYONA

Dünya çapındaki havacılık veritabanındaki bir konuma veya ara noktaya doğrudan gidin. Veya yakındaki bir havaalanına giden yolu etkinleştirmek için En Yakın işlevini seçin.

Garmin tactix 7

HAVA RAPORU

Rüzgarları, görünürlüğü, barometrik basıncı ve daha fazlasını görmek için NEXRAD radarı, METAR'lar ve TSK'lar dahil havacılık hava durumuna erişin.1

Garmin tactix 7

DIŞ HARİTALAR+

Doğrudan saatinize indirilen Premium haritalara (yalnızca ABD kapsamı) ve uydu görüntülerine (küresel kapsam) erişim sunan Outdoor Maps+'a isteğe bağlı abonelik seçeneği mevcuttur.

Garmin tactix 7

BALİSTİK ÇÖZÜCÜ

Sahada uzun mesafeli atışlara yönelik hedefleme çözümlerine erişmek için AB Synapse – Garmin uygulaması aracılığıyla Uygulamalı Balistik çözücünün kilidini açın (kilit açma ücreti gereklidir).

Garmin tactix 7

Garmin tactix 7

YERLEŞİK SPOR UYGULAMALARI

Patika koşusu, yüzme, koşu, bisiklete binme, yürüyüş, kürek çekme, kayak, golf, sörf, kapalı alanda tırmanma ve daha fazlası için önceden yüklenmiş aktivite profillerini kullanın.

Garmin tactix 7

YÜKSEK EGZERSİZLER

Bu aktivite profili, AMRAP, EMOM, Tabata ve özel dahil olmak üzere yüksek yoğunluklu aralıklı antrenman egzersizlerinizi takip eder. Tur sayısını, çalışma/dinlenme aralıklarını ve daha fazlasını ayarlayın.

Garmin tactix 7

GÜNLÜK EGZERSİZ ÖNERİLERİ

Performansınıza, dinlenmenize ve ayrıca Garmin Connect™ akıllı telefon uygulama takviminizde yaklaşan yarışlara uyacak şekilde her koşu veya sürüşten sonra uyum sağlayan günlük önerilen antrenmanlarınızın tamamını görüntüleyin.

Garmin tactix 7

GÖRSEL YARIŞ ÖNGÖRÜCÜ

Koşu geçmişinize ve genel kondisyon seviyenize bağlı olarak bu özellik, koşmak istediğiniz mesafe için hızınızın ne olabileceğine dair bir tahmin sağlar. Trend verileri, egzersizinizin zaman içinde nasıl bir etkisi olduğunu gösterir.

Garmin tactix 7

İLERİDE

İlerideki seçili POI kontrol noktaları için bir bakışta farkındalık elde edin. Performans ölçümlerini, ayrık süreleri ve mesafeyi/yüksekliği görüntüleyin - ayrıca yaklaşan önemli iz noktalarının bir özetini görüntüleyin.

Garmin tactix 7

PACEPRO™ TEKNOLOJİSİ

Türünün ilk örneği olan PacePro özelliği, bir kurs yürütürken derece ayarlı rehberlikle hızınıza ayak uydurmanıza yardımcı olur.

Garmin tactix 7

DERECEYE GÖRE AYARLANMIŞ HIZ

Etkinlik bitmeden enerjiniz bitmesin. Koşu aktivitesinde veri alanlarınızı yapılandırdıktan sonra, planınıza göre performans sergilemek için temponuzu değişen arazilerde nasıl ayarlayacağınızı anlayın.

Garmin tactix 7

PERFORMANS ÖLÇÜMLERİ

Koşu dinamikleri, ısı ve rakım ayarlı VO2 max, arazi koşusu VO2 max, dinlenme danışmanı ve daha fazlasını içeren gelişmiş egzersiz ölçümlerini görüntüleyin.2

Garmin tactix 7

GERÇEK ZAMANLI DAYANIKLILIK

Eforunuzu izlemek ve yönetmek için bu verileri kullanın ve koşunuzun veya bisikletinizin başlangıcında aşırı efor sarf etmekten kaçınmanıza yardımcı olun.

Garmin tactix 7

İYİLEŞME SÜRESİ DANIŞMANI

Her antrenmandan sonra dinlenme süresi, başka bir zorlu antrenmana ne zaman hazır olacağınızı bilmenizi sağlar. Hatta egzersiz yoğunluğunu ve stres, günlük aktivite ve uyku gibi faktörleri de hesaba katar.

Garmin tactix 7

MTB DİNAMİKLERİ

Dağ bisikleti ölçümlerinin yanı sıra parkurun zorluğunu ve ne kadar sorunsuz indiğinizi derecelendiren özel Grit® ve Flow™ ölçümleriyle her sürüşün ayrıntılarını takip edin ve bir dahaki sefere geçmeniz gereken bir puan verin.

Garmin tactix 7

CLIMBPRO ÖZELLİĞİ

İnişler ve düzlüklerin yanı sıra eğim, mesafe ve yükseklik kazancı da dahil olmak üzere mevcut ve gelecek tırmanışlarınız hakkında gerçek zamanlı bilgileri görmek için indirilen parkurlarda ClimbPro tırmanış planlayıcısını kullanın.

Garmin tactix 7

SURF-READY ÖZELLİKLERİ

Biraz dalga yakalamaya hazır olun. Bu askeri saat, Surfline® kamerası önünde sürdüğünüz her dalganın videosunu oluşturan Surfline Sessions™ özelliğiyle çalışır. Böylece bunları daha sonra izleyebilir ve Surfline Sessions aboneliğinizle nasıl performans gösterdiğinizi görebilirsiniz.3

Garmin tactix 7

BACKCOUNTRY SKIING VE SNOWBOARDING

Bu aktivite profilleri artık otomatik olarak iniş ve tırmanmayı birbirinden ayırıyor. Böylece ilk koşunuzda start tuşuna basabilir ve akıllı saat takibinizi gün boyu bırakabilirsiniz.

Garmin tactix 7

XC KAYAK DİNAMİKLERİ

HRM-Pro™ nabız bandı (ayrı olarak satılır) ile eşleştirildiğinde kayak gücü ölçümü, kros antrenmanlarınızın gerçek egzersiz yükünü ölçmenize yardımcı olur.

Garmin tactix 7

YARIŞ WİDGET

Antrenman ipuçları, kişiselleştirilmiş günlük önerilen antrenmanlar ve parkur detaylarına, hava durumuna ve performansa dayalı tamamlama süresi tahminleriyle bir sonraki yarışınıza hazırlanın.

Garmin tactix 7

EĞİTİM DURUMU

HRV durumu, yakın zamandaki egzersiz geçmişiniz ve performansınız gibi yeni göstergeleri kullanarak, genel eforunuz ve verimli bir şekilde antrenman yapıp yapmadığınız, zirveye ulaşıp ulaşmadığınız veya gergin olup olmadığınız hakkında bilgi edinin.

Garmin tactix 7

EĞİTİM HAZIRLIĞI

Uyandığınız andan itibaren, uyku kalitenize, dinlenmenize, egzersiz yükünüze ve daha fazlasına dayalı bir hazırlık puanı alın; böylece, sıkı çalışmak mı yoksa sakinleşmek için mi iyi bir gün olduğuna karar verebilirsiniz.

Garmin tactix 7

HRV DURUMU

Firstbeat Analytics™ ekibimiz tarafından geliştirilen teknolojiye dayalı olarak uyurken kalp atış hızı değişkenliği sayesinde genel sağlığınız, egzersiziniz ve dinlenme durumunuz hakkında daha derin bir anlayışa sahip olun.

Garmin tactix 7

BİLEK TABANLI KOŞU GÜCÜ

Eforunuzu yönetebilmeniz ve antrenmanınıza ince ayar yapabilmeniz için patikaya veya yola ne kadar güç uyguladığınızı görün. Aksesuar gerekmez.

Garmin tactix 7

BİLEK TABANLI KOŞU DİNAMİKLERİ

Bu askeri akıllı saat tempo, adım uzunluğu, yerle temas süresi ve daha fazlası gibi önemli koşu ölçümlerini ölçer.

Garmin tactix 7

Garmin tactix 7

SATIQ™ TEKNOLOJİSİ

SatIQ teknolojisine sahip çok bantlı GPS, üstün konumlandırma doğruluğu sağlarken aynı zamanda cihazın pil ömrünü de optimize eder.

Garmin tactix 7

NEXTFORK™ HARİTA KILAVUZU

Yoldayken hızlı bir bakışla kolayca gezinin. Bir sonraki patika kavşağına olan mesafenin yanı sıra yaklaşmakta olan parkurun adını da görün.

Garmin tactix 7

ABC SENSÖRLERİ

Yükseklik verileri için bir altimetre, hava durumunu izlemek için barometre ve 3 eksenli elektronik pusula dahil olmak üzere ABC sensörleriyle bir sonraki parkurunuzda gezinin

Garmin tactix 7

GOLF SAHA HARİTALARI

Dünya çapında 43.000'den fazla golf sahası için tam renkli CourseView haritalarına erişin ve düğme hedefleme ile PlaysLike Distance özelliğini elde edin.

Garmin tactix 7

SKIVIEW™ HARİTALARI

Önceden yüklenmiş SkiView haritalarıyla yamaçlara çıkın ve dünya çapında 2.000'den fazla kayak merkezi için pist adlarını ve zorluk derecelerini görüntüleyin.

Garmin tactix 7

MULTI-KITA TOPO HARİTALARI

tactix® 7, bölgenizdeki TopoActive haritalarıyla önceden yüklenmiş olarak gelir ve keşiflerinizi yolunda tutmak için dünyanın dört bir yanından ek haritalar indirmenize ücretsiz erişim sağlar. Haritaları ve yazılımı bilgisayar kullanmadan kolayca yüklemek ve güncellemek için yerleşik Wi-Fi® bağlantısını kullanın.

Garmin tactix 7

GÜÇ YÖNETİCİSİ

Çeşitli ayarların ve sensörlerin saatinizin pil ömrünü nasıl etkilediğini görüntüleyin, böylece pil ömrünü uzatan değişiklikleri anında yapabilirsiniz.

 

 

Garmin tactix 7

Garmin tactix 7

BİLEKTEN KALP ATIŞ HIZI

Optik kalp atış hızı teknolojisi2 stres düzeyinizi hesaplamak için kalp atış hızı değişkenliğinin yanı sıra aktivite yoğunluğunu da ölçer. Ayrıca nabız bandı olmadan su altında da takip yapar.

Garmin tactix 7

SABAH RAPORU

Uyanır uyanmaz, HRV durumu, antrenman hazırlığı ve hava durumunun yanı sıra uyku, dinlenme ve antrenman görünümünüze ilişkin genel bir bakış alın. İstediğiniz verileri görmek için raporunuzu özelleştirin.

Garmin tactix 7

JET LAG DANIŞMANI

Bir sonraki uzun mesafe yolculuğunuzda ışığa maruz kalma, uyku programı ve egzersiz konularında rehberlik sağlayarak jet lag'in etkilerini en aza indirmeye yardımcı olun. Seyahat ayrıntılarınızı Garmin Connect™ akıllı telefon uygulaması takvimine girin ve vücut saatinizin yeni varış noktanıza nasıl uyum sağladığını takip edin.

Garmin tactix 7

PULSE OX SENSÖRÜ

Yüksekliğe alışma veya uyku izleme için Pulse Ox4 sensörü4, vücudunuzun oksijeni ne kadar iyi emdiğini ölçmek için bileğinizdeki ışık ışınlarını kullanır.

Garmin tactix 7

UYKU PUANI VE GELİŞMİŞ UYKU İZLEME

Hafif, derin ve REM uyku aşamalarınızın tam bir dökümünü alın2. Hepsini uyku puanınızı ve iç görülerinizi içeren özel bir araçta görüntüleyin.

Garmin tactix 7

BODY BATTERY™ ENERJİ İZLEME

Ne zaman aktif olmaya hazır olduğunuzu veya ne zaman dinlenmeye ihtiyacınız olabileceğini ölçmek için kalp atış hızı değişkenliğini, stresi, uykuyu ve diğer verileri kullanarak vücudunuzun enerji rezervlerini optimize edin.

Garmin tactix 7

SOLUNUM TAKİBİ

Gün boyunca, uyku sırasında, nefes çalışmaları ve yoga aktiviteleri sırasında nasıl nefes aldığınızı görün.

Garmin tactix 7

SAĞLIK SNAPSHOT™ ÖZELLİĞİ

Kalp atış hızı, kalp atış hızı değişkenliği2, Pulse Ox44, solunum ve stres gibi önemli istatistikleri kaydetmek için 2 dakikalık bir oturum kaydedin. Daha sonra paylaşmak üzere uyumlu akıllı telefonunuzdaki Garmin Connect™ uygulaması aracılığıyla bu istatistikleri içeren bir rapor oluşturun.

Garmin tactix 7

HİDRASYON TAKİBİ

Susuz kalmamayı hatırlatmak için günlük sıvı alımını kaydedin. Otomatik hedef etkinleştirildiğinde, bir aktivite sonrasında tahmini ter kaybını bile görebilirsiniz ve hedefiniz buna göre ayarlanır.

Garmin tactix 7

Garmin tactix 7

AKILLI BİLDİRİMLER

Uyumlu bir cihazla eşleştirildiğinde e-postaları, mesajları ve uyarıları doğrudan saatinizden alın.

Garmin tactix 7

MÜZİK UYGULAMALARI

2.000'e kadar şarkıyı depolayın veya Spotify, Deezer ve Amazon Music gibi uyumlu hizmetlerinizdeki akış uygulamalarına erişin ve Bluetooth® teknolojisiyle kulaklıklarla dinleyin.

Garmin tactix 7

GARMIN PAY™ TEMASSIZ ÖDEMELER

Katılımcı sağlayıcılar aracılığıyla Garmin Pay temassız ödeme çözümüyle ödeme hatlarında hızlanın.

Garmin tactix 7

GÜVENLİK VE TAKİP ÖZELLİKLERİ

Saatiniz ve telefonunuz eşleştirildiğinde canlı konumunuz, kişilerinize manuel olarak veya belirli açık hava etkinlikleri sırasında yerleşik olay algılama özelliğiyle otomatik olarak gönderilebilir.5

Garmin tactix 7

IQ™ MAĞAZASINA BAĞLANIN

Uyumlu akıllı telefonunuzdaki Connect IQ Mağazasından özel saat yüzleri indirin, veri alanları ekleyin, uygulamalar ve araçlar edinin.

Garmin tactix 7

HİSSE TAKİPÇİSİ

Hisse Senetleri uygulamasıyla6 en sevdiğiniz hisse senetlerinden 50'sini doğrudan bileğinizden takip edin. Gün içindeki fiyatlarını ve eğilimlerini takip etmek için stoklarınızı bir bakışta kolayca kontrol edin.

Garmin tactix 7

KIRMIZI KAYDIRMA MODU

Bu özellik, daha karanlık koşullara daha iyi alışmanıza ve uyku döngüsü bozukluklarını azaltmanıza yardımcı olmak için ekranı kırmızı tonlarına değiştirir.

 

 

  • Wi-Fi, Wi-Fi Alliance'ın tescilli ticari markasıdır. SPOTIFY ve Spotify logosu, Spotify AB'nin tescilli ticari markaları arasındadır. Amazon Music ve ilgili tüm logolar, Amazon.com, Inc. veya bağlı kuruluşlarının ticari markalarıdır. Bluetooth sözcük markası ve logoları, Bluetooth SIG, Inc.'e ait tescilli ticari markalardır ve bu tür markaların Garmin tarafından her türlü kullanımı lisanslıdır.

PREMIUM TAKTİK GPS ASKERİ SAAT

Geleneksel düğmelere ve dokunmatik ekrana sahip bu GPS askeri akıllı saat, uyarlanabilir bir AMOLED ekrana, haritalama, müzik, gelişmiş eğitim özellikleri ve daha fazlasının yanı sıra özel taktiksel özellikler sunar.

Garmin tactix 7

Bu parlak, okunması kolay AMOLED ekran, görev geldiğinde uyum sağlayabilir ve kararabilir.

Garmin tactix 7

Dahili beyaz ve yeşil el feneri karanlığı aydınlatır.

Garmin tactix 7

Pil ömrüyle sınırlı kalmayın; akıllı saat modunda 31 güne kadar pil ömrü.

Garmin tactix 7

Gece görüşü uyumluluğu, gizlilik modu ve acil durum anahtarı gibi taktiklere özgü özelliklerle fark edilmeden gidin.

Garmin tactix 7

Önceden yüklenmiş haritalar, çok bantlı GPS desteği ve dış mekan sensörleriyle dünyanızda gezinin.

Garmin tactix 7

Applied Ballistics® yazılımı önceden yüklenmiş olarak gelir ve AB Synapse™ – Garmin mobil uygulaması aracılığıyla kilidi açılabilir (kilit açma ücreti gereklidir).

Garmin tactix 7

PİL ÖMRÜ

Akıllı saat modunda 31 güne kadar ve GPS modunda 89 saate kadar pil ömrü elde edin.

TASARIMDA KALİTE

Termal, şok ve su performansı açısından ABD askeri standartlarına (MIL-STD-810) göre test edilen sağlam ancak gelişmiş tasarım, büyük 1,4 inç ekrana sahiptir

DOKUNMATİK EKRAN VE BUTONLAR

Her ortamda çalışan geleneksel düğme kontrolleri, seçimlere ve işlevlere hızlı erişim için duyarlı yeni bir dokunmatik ekran arayüzü ile eşleştirilmiştir.

Garmin tactix 7

Garmin tactix 7

DAHİLİ YEŞİL VEYA BEYAZ FLASHLIGHT

Düşük ışık koşullarında yolunuzu bulmanıza yardımcı olmak için yerleşik bir çoklu LED el feneri, yeşil veya beyaz ışıkta parlak, sabit bir ışına hızlı erişim sağlar. NVG modunda beyaz devre dışı bırakılır ve yeşil el feneri kısılabilir hale gelir.

Garmin tactix 7

GECE GÖRÜŞ YETENEĞİ

İster NOD'lar altında görüntüleniyor olsun ister karanlıkta çalışıyor olsun, NVG modu, parlaklığı daha da kısmak ve ekranı tespit edilemeyecek şekilde karartmak için kontrollerle gizli çalışmaya olanak tanır.

Garmin tactix 7

GİZLİ MODU

Gizli mod, askeri saati çalışır durumda tutarken GPS konumunuzu kaydetmeyi ve paylaşmayı durdurur. Kablosuz bağlantı ve iletişimi devre dışı bırakır.

Garmin tactix 7

KILL SWITCH

Güvenlik bir sorun haline gelirse, Kill Switch cihazdaki tüm kullanıcı belleğini siler.

Garmin tactix 7

JUMPMASTER MODU

Bu özellik, askeri yönergelere göre yüksek irtifa bırakma noktalarını hesaplamak için çalışır ve atladığınızda hedefinize ulaşmanıza yardımcı olur.

Garmin tactix 7

ÇİFT KONUMLU FORMATI

Aynı ekranda hem evrensel enine Mercator hem de askeri ızgara referans sistemini görerek konumunuzu başkalarıyla kolayca senkronize edin.

Garmin tactix 7

PROJEKLİ YOL NOKTALARI

Daha sonra navigasyon için kullanılacak uzak coğrafi konumları ayarlayın ve kaydedin.

Garmin tactix 7

AV AKTİVİTESİ

Avınızı takip edin ve ava özel ara noktaları doğrudan askeri saatinizde işaretleyin.

Garmin tactix 7

DOĞRUDAN NAVİGASYONA

Dünya çapındaki havacılık veritabanındaki bir konuma veya ara noktaya doğrudan gidin. Veya yakındaki bir havaalanına giden yolu etkinleştirmek için En Yakın işlevini seçin.

Garmin tactix 7

HAVA RAPORU

Rüzgarları, görünürlüğü, barometrik basıncı ve daha fazlasını görmek için NEXRAD radarı, METAR'lar ve TSK'lar dahil havacılık hava durumuna erişin.1

Garmin tactix 7

DIŞ HARİTALAR+

Doğrudan saatinize indirilen Premium haritalara (yalnızca ABD kapsamı) ve uydu görüntülerine (küresel kapsam) erişim sunan Outdoor Maps+'a isteğe bağlı abonelik seçeneği mevcuttur.

Garmin tactix 7

BALİSTİK ÇÖZÜCÜ

Sahada uzun mesafeli atışlara yönelik hedefleme çözümlerine erişmek için AB Synapse – Garmin uygulaması aracılığıyla Uygulamalı Balistik çözücünün kilidini açın (kilit açma ücreti gereklidir).

Garmin tactix 7

Garmin tactix 7

YERLEŞİK SPOR UYGULAMALARI

Patika koşusu, yüzme, koşu, bisiklete binme, yürüyüş, kürek çekme, kayak, golf, sörf, kapalı alanda tırmanma ve daha fazlası için önceden yüklenmiş aktivite profillerini kullanın.

Garmin tactix 7

YÜKSEK EGZERSİZLER

Bu aktivite profili, AMRAP, EMOM, Tabata ve özel dahil olmak üzere yüksek yoğunluklu aralıklı antrenman egzersizlerinizi takip eder. Tur sayısını, çalışma/dinlenme aralıklarını ve daha fazlasını ayarlayın.

Garmin tactix 7

GÜNLÜK EGZERSİZ ÖNERİLERİ

Performansınıza, dinlenmenize ve ayrıca Garmin Connect™ akıllı telefon uygulama takviminizde yaklaşan yarışlara uyacak şekilde her koşu veya sürüşten sonra uyum sağlayan günlük önerilen antrenmanlarınızın tamamını görüntüleyin.

Garmin tactix 7

GÖRSEL YARIŞ ÖNGÖRÜCÜ

Koşu geçmişinize ve genel kondisyon seviyenize bağlı olarak bu özellik, koşmak istediğiniz mesafe için hızınızın ne olabileceğine dair bir tahmin sağlar. Trend verileri, egzersizinizin zaman içinde nasıl bir etkisi olduğunu gösterir.

Garmin tactix 7

İLERİDE

İlerideki seçili POI kontrol noktaları için bir bakışta farkındalık elde edin. Performans ölçümlerini, ayrık süreleri ve mesafeyi/yüksekliği görüntüleyin - ayrıca yaklaşan önemli iz noktalarının bir özetini görüntüleyin.

Garmin tactix 7

PACEPRO™ TEKNOLOJİSİ

Türünün ilk örneği olan PacePro özelliği, bir kurs yürütürken derece ayarlı rehberlikle hızınıza ayak uydurmanıza yardımcı olur.

Garmin tactix 7

DERECEYE GÖRE AYARLANMIŞ HIZ

Etkinlik bitmeden enerjiniz bitmesin. Koşu aktivitesinde veri alanlarınızı yapılandırdıktan sonra, planınıza göre performans sergilemek için temponuzu değişen arazilerde nasıl ayarlayacağınızı anlayın.

Garmin tactix 7

PERFORMANS ÖLÇÜMLERİ

Koşu dinamikleri, ısı ve rakım ayarlı VO2 max, arazi koşusu VO2 max, dinlenme danışmanı ve daha fazlasını içeren gelişmiş egzersiz ölçümlerini görüntüleyin.2

Garmin tactix 7

GERÇEK ZAMANLI DAYANIKLILIK

Eforunuzu izlemek ve yönetmek için bu verileri kullanın ve koşunuzun veya bisikletinizin başlangıcında aşırı efor sarf etmekten kaçınmanıza yardımcı olun.

Garmin tactix 7

İYİLEŞME SÜRESİ DANIŞMANI

Her antrenmandan sonra dinlenme süresi, başka bir zorlu antrenmana ne zaman hazır olacağınızı bilmenizi sağlar. Hatta egzersiz yoğunluğunu ve stres, günlük aktivite ve uyku gibi faktörleri de hesaba katar.

Garmin tactix 7

MTB DİNAMİKLERİ

Dağ bisikleti ölçümlerinin yanı sıra parkurun zorluğunu ve ne kadar sorunsuz indiğinizi derecelendiren özel Grit® ve Flow™ ölçümleriyle her sürüşün ayrıntılarını takip edin ve bir dahaki sefere geçmeniz gereken bir puan verin.

Garmin tactix 7

CLIMBPRO ÖZELLİĞİ

İnişler ve düzlüklerin yanı sıra eğim, mesafe ve yükseklik kazancı da dahil olmak üzere mevcut ve gelecek tırmanışlarınız hakkında gerçek zamanlı bilgileri görmek için indirilen parkurlarda ClimbPro tırmanış planlayıcısını kullanın.

Garmin tactix 7

SURF-READY ÖZELLİKLERİ

Biraz dalga yakalamaya hazır olun. Bu askeri saat, Surfline® kamerası önünde sürdüğünüz her dalganın videosunu oluşturan Surfline Sessions™ özelliğiyle çalışır. Böylece bunları daha sonra izleyebilir ve Surfline Sessions aboneliğinizle nasıl performans gösterdiğinizi görebilirsiniz.3

Garmin tactix 7

BACKCOUNTRY SKIING VE SNOWBOARDING

Bu aktivite profilleri artık otomatik olarak iniş ve tırmanmayı birbirinden ayırıyor. Böylece ilk koşunuzda start tuşuna basabilir ve akıllı saat takibinizi gün boyu bırakabilirsiniz.

Garmin tactix 7

XC KAYAK DİNAMİKLERİ

HRM-Pro™ nabız bandı (ayrı olarak satılır) ile eşleştirildiğinde kayak gücü ölçümü, kros antrenmanlarınızın gerçek egzersiz yükünü ölçmenize yardımcı olur.

Garmin tactix 7

YARIŞ WİDGET

Antrenman ipuçları, kişiselleştirilmiş günlük önerilen antrenmanlar ve parkur detaylarına, hava durumuna ve performansa dayalı tamamlama süresi tahminleriyle bir sonraki yarışınıza hazırlanın.

Garmin tactix 7

EĞİTİM DURUMU

HRV durumu, yakın zamandaki egzersiz geçmişiniz ve performansınız gibi yeni göstergeleri kullanarak, genel eforunuz ve verimli bir şekilde antrenman yapıp yapmadığınız, zirveye ulaşıp ulaşmadığınız veya gergin olup olmadığınız hakkında bilgi edinin.

Garmin tactix 7

EĞİTİM HAZIRLIĞI

Uyandığınız andan itibaren, uyku kalitenize, dinlenmenize, egzersiz yükünüze ve daha fazlasına dayalı bir hazırlık puanı alın; böylece, sıkı çalışmak mı yoksa sakinleşmek için mi iyi bir gün olduğuna karar verebilirsiniz.

Garmin tactix 7

HRV DURUMU

Firstbeat Analytics™ ekibimiz tarafından geliştirilen teknolojiye dayalı olarak uyurken kalp atış hızı değişkenliği sayesinde genel sağlığınız, egzersiziniz ve dinlenme durumunuz hakkında daha derin bir anlayışa sahip olun.

Garmin tactix 7

BİLEK TABANLI KOŞU GÜCÜ

Eforunuzu yönetebilmeniz ve antrenmanınıza ince ayar yapabilmeniz için patikaya veya yola ne kadar güç uyguladığınızı görün. Aksesuar gerekmez.

Garmin tactix 7

BİLEK TABANLI KOŞU DİNAMİKLERİ

Bu askeri akıllı saat tempo, adım uzunluğu, yerle temas süresi ve daha fazlası gibi önemli koşu ölçümlerini ölçer.

Garmin tactix 7

Garmin tactix 7

SATIQ™ TEKNOLOJİSİ

SatIQ teknolojisine sahip çok bantlı GPS, üstün konumlandırma doğruluğu sağlarken aynı zamanda cihazın pil ömrünü de optimize eder.

Garmin tactix 7

NEXTFORK™ HARİTA KILAVUZU

Yoldayken hızlı bir bakışla kolayca gezinin. Bir sonraki patika kavşağına olan mesafenin yanı sıra yaklaşmakta olan parkurun adını da görün.

Garmin tactix 7

ABC SENSÖRLERİ

Yükseklik verileri için bir altimetre, hava durumunu izlemek için barometre ve 3 eksenli elektronik pusula dahil olmak üzere ABC sensörleriyle bir sonraki parkurunuzda gezinin

Garmin tactix 7

GOLF SAHA HARİTALARI

Dünya çapında 43.000'den fazla golf sahası için tam renkli CourseView haritalarına erişin ve düğme hedefleme ile PlaysLike Distance özelliğini elde edin.

Garmin tactix 7

SKIVIEW™ HARİTALARI

Önceden yüklenmiş SkiView haritalarıyla yamaçlara çıkın ve dünya çapında 2.000'den fazla kayak merkezi için pist adlarını ve zorluk derecelerini görüntüleyin.

Garmin tactix 7

MULTI-KITA TOPO HARİTALARI

tactix® 7, bölgenizdeki TopoActive haritalarıyla önceden yüklenmiş olarak gelir ve keşiflerinizi yolunda tutmak için dünyanın dört bir yanından ek haritalar indirmenize ücretsiz erişim sağlar. Haritaları ve yazılımı bilgisayar kullanmadan kolayca yüklemek ve güncellemek için yerleşik Wi-Fi® bağlantısını kullanın.

Garmin tactix 7

GÜÇ YÖNETİCİSİ

Çeşitli ayarların ve sensörlerin saatinizin pil ömrünü nasıl etkilediğini görüntüleyin, böylece pil ömrünü uzatan değişiklikleri anında yapabilirsiniz.

 

 

Garmin tactix 7

Garmin tactix 7

BİLEKTEN KALP ATIŞ HIZI

Optik kalp atış hızı teknolojisi2 stres düzeyinizi hesaplamak için kalp atış hızı değişkenliğinin yanı sıra aktivite yoğunluğunu da ölçer. Ayrıca nabız bandı olmadan su altında da takip yapar.

Garmin tactix 7

SABAH RAPORU

Uyanır uyanmaz, HRV durumu, antrenman hazırlığı ve hava durumunun yanı sıra uyku, dinlenme ve antrenman görünümünüze ilişkin genel bir bakış alın. İstediğiniz verileri görmek için raporunuzu özelleştirin.

Garmin tactix 7

JET LAG DANIŞMANI

Bir sonraki uzun mesafe yolculuğunuzda ışığa maruz kalma, uyku programı ve egzersiz konularında rehberlik sağlayarak jet lag'in etkilerini en aza indirmeye yardımcı olun. Seyahat ayrıntılarınızı Garmin Connect™ akıllı telefon uygulaması takvimine girin ve vücut saatinizin yeni varış noktanıza nasıl uyum sağladığını takip edin.

Garmin tactix 7

PULSE OX SENSÖRÜ

Yüksekliğe alışma veya uyku izleme için Pulse Ox4 sensörü4, vücudunuzun oksijeni ne kadar iyi emdiğini ölçmek için bileğinizdeki ışık ışınlarını kullanır.

Garmin tactix 7

UYKU PUANI VE GELİŞMİŞ UYKU İZLEME

Hafif, derin ve REM uyku aşamalarınızın tam bir dökümünü alın2. Hepsini uyku puanınızı ve iç görülerinizi içeren özel bir araçta görüntüleyin.

Garmin tactix 7

BODY BATTERY™ ENERJİ İZLEME

Ne zaman aktif olmaya hazır olduğunuzu veya ne zaman dinlenmeye ihtiyacınız olabileceğini ölçmek için kalp atış hızı değişkenliğini, stresi, uykuyu ve diğer verileri kullanarak vücudunuzun enerji rezervlerini optimize edin.

Garmin tactix 7

SOLUNUM TAKİBİ

Gün boyunca, uyku sırasında, nefes çalışmaları ve yoga aktiviteleri sırasında nasıl nefes aldığınızı görün.

Garmin tactix 7

SAĞLIK SNAPSHOT™ ÖZELLİĞİ

Kalp atış hızı, kalp atış hızı değişkenliği2, Pulse Ox44, solunum ve stres gibi önemli istatistikleri kaydetmek için 2 dakikalık bir oturum kaydedin. Daha sonra paylaşmak üzere uyumlu akıllı telefonunuzdaki Garmin Connect™ uygulaması aracılığıyla bu istatistikleri içeren bir rapor oluşturun.

Garmin tactix 7

HİDRASYON TAKİBİ

Susuz kalmamayı hatırlatmak için günlük sıvı alımını kaydedin. Otomatik hedef etkinleştirildiğinde, bir aktivite sonrasında tahmini ter kaybını bile görebilirsiniz ve hedefiniz buna göre ayarlanır.

Garmin tactix 7

Garmin tactix 7

AKILLI BİLDİRİMLER

Uyumlu bir cihazla eşleştirildiğinde e-postaları, mesajları ve uyarıları doğrudan saatinizden alın.

Garmin tactix 7

MÜZİK UYGULAMALARI

2.000'e kadar şarkıyı depolayın veya Spotify, Deezer ve Amazon Music gibi uyumlu hizmetlerinizdeki akış uygulamalarına erişin ve Bluetooth® teknolojisiyle kulaklıklarla dinleyin.

Garmin tactix 7

GARMIN PAY™ TEMASSIZ ÖDEMELER

Katılımcı sağlayıcılar aracılığıyla Garmin Pay temassız ödeme çözümüyle ödeme hatlarında hızlanın.

Garmin tactix 7

GÜVENLİK VE TAKİP ÖZELLİKLERİ

Saatiniz ve telefonunuz eşleştirildiğinde canlı konumunuz, kişilerinize manuel olarak veya belirli açık hava etkinlikleri sırasında yerleşik olay algılama özelliğiyle otomatik olarak gönderilebilir.5

Garmin tactix 7

IQ™ MAĞAZASINA BAĞLANIN

Uyumlu akıllı telefonunuzdaki Connect IQ Mağazasından özel saat yüzleri indirin, veri alanları ekleyin, uygulamalar ve araçlar edinin.

Garmin tactix 7

HİSSE TAKİPÇİSİ

Hisse Senetleri uygulamasıyla6 en sevdiğiniz hisse senetlerinden 50'sini doğrudan bileğinizden takip edin. Gün içindeki fiyatlarını ve eğilimlerini takip etmek için stoklarınızı bir bakışta kolayca kontrol edin.

Garmin tactix 7

KIRMIZI KAYDIRMA MODU

Bu özellik, daha karanlık koşullara daha iyi alışmanıza ve uyku döngüsü bozukluklarını azaltmanıza yardımcı olmak için ekranı kırmızı tonlarına değiştirir.

 

 

  • Wi-Fi, Wi-Fi Alliance'ın tescilli ticari markasıdır. SPOTIFY ve Spotify logosu, Spotify AB'nin tescilli ticari markaları arasındadır. Amazon Music ve ilgili tüm logolar, Amazon.com, Inc. veya bağlı kuruluşlarının ticari markalarıdır. Bluetooth sözcük markası ve logoları, Bluetooth SIG, Inc.'e ait tescilli ticari markalardır ve bu tür markaların Garmin tarafından her türlü kullanımı lisanslıdır.
Ürün özellikleri
Öznitelik AdıÖznitelik değeri
Genel
LENS MALZEMESİSapphire crystal
ÇERÇEVE MALZEMESİTitanyum
KASA MALZEMESİTitanyum arka kapaklı fiber takviyeli polimer
QUICKFIT™ KORDON UYUMLULUĞUDahil (26 mm)
KAYIŞ MALZEMESİNaylon ve silikon
FİZİKSEL BOYUT51 x 51 x 16.4 mm | Aşağıdaki çevre ölçülerine sahip bileklere uyar: Silikon bant: 127-210 mm | Deri bant: 135-213 mm | Kumaş bant: 135-213 mm | Metal bant: 135-225 mm
AĞIRLIK96 g (yalnızca kasa : 56 g)
SU GEÇİRMEZLİK10 ATM
DOKUNMATİK EKRANVar
EKRAN TİPİAMOLED
EKRAN BOYUTU1,4" (35,56 mm) çap
GÖRÜNTÜ ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ454 x 454 piksel
RENKLİ EKRANVar
LED FLASHLIGHTVar (beyaz/yeşil)
PİL ÖMRÜAkıllı Saat: 31 güne kadar (11 gün her zaman açık) | Pil tasarrufu izleme modu: 41 güne kadar | Yalnızca GPS: 89 saate kadar (58 saat her zaman açık) | Tüm Uydu Sistemleri: 62 saate kadar (48 saat her zaman açık) | Tüm Uydu Sistemleri + Çoklu Bant: 38 saate kadar (30 saat her zaman açık) | Tüm Uydu Sistemleri + Müzik: 17 saate kadar | Maksimum Pil GPS'i: 145 saate kadar | Keşif GPS'i: 27 güne kadar
BELLEK/GEÇMİŞ32 GB
PULSE OX KAN OKSİJEN SATURASYONUVar (nokta kontrol ve isteğe bağlı olarak tüm gün ve uykuda)
UYKU PUANI VE ANALİZLERİVar
MULTI-FREKANSLI KONUMLANDIRMAVar
Bağlantılı GPSVar
GARMIN PAY™Var (Bankacılık Kurallarını Kontrol Ediniz)
PULSE OX KAN OKSİJEN SATURASYON MONİTÖRÜVar
Saat Özellikleri
SAAT/TARİHVar
GPS ZAMAN SENKRONİZASYONUVar
OTOMATİK GÜN IŞIĞINDAN TASARRUF SAATİVar
ALARM SAATİVar
ZAMANLAYICIVar
KRONOMETREVar
GÜNEŞ/BATIŞ SAATLERİVar
Sağlık Takibi
BİLEK TABANLI KALP HIZI (SABİT, HER SANİYE)Var
GÜNLÜK DİNLENME KALP HIZIVar
ANORMAL KALP HIZI UYARILARIVar (yüksek ve düşük)
SOLUNUM HIZI (24X7)Var
FITNESS YAŞIVar (uygulamada)
BODY BATTERY™ ENERJİ MONİTÖRÜVar
TÜM GÜN STRES TAKİBİVar
RAHATLAMA HATIRLATMALARIVar
RAHATLAMA SOLUNUM ZAMANLAYICIVar
UYKUVar (Gelişmiş)
HİDRASYONVar (Garmin Connect™ ve isteğe bağlı Connect IQ™ widget'ında)
KADIN SAĞLIĞIVar (Garmin Connect™ ve isteğe bağlı Connect IQ™ widget'ında)
SAĞLIK ANLIK GÖRÜNTÜVar
GARMIN ELEVATE™ BİLEK KALP HIZI MONİTÖRÜVar
SOLUNUM HIZI (EGZERSİZ SIRASINDA)Var (uyumlu aksesuar ile)
SU ALTINDA BİLEK TABANLI KALP HIZIVar
Sensör
GPSVar
GlonassVar
GALİLEOVar
SATIQ™ TECHNOLOGYVar
BAROMETRİK ALTİMETREVar
PUSULAVar
JİROSKOPVar
ORTAM IŞIĞI SENSÖRÜVar
İVME ÖLÇERVar
TERMOMETREVar
Günlük akıllı özellikler
BAĞLANTIBluetooth®, ANT+®, Wi-Fi®
CONNECT IQ™ (İNDİRİLEBİLİR SAAT YÜZLERİ, VERİ ALANLARI, WIDGET'LAR VE UYGULAMALAR)Var
ON-DEVICE CONNECT IQ™ MAĞAZASIVar
AKILLI BİLDİRİMLERVar
METİN YANIT/TELEFON GÖRÜŞMESİNİ METİN İLE REDDET (YALNIZCA ANDROID™)Var
TAKVİMVar
HAVA DURUMUVar
PİL TASARRUFU - ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR DÜŞÜK GÜÇLÜ SAATVar
AKILLI TELEFON MÜZİK KONTROLÜVar
SAAT MÜZİK OYNATMA VE KONTROLÜVar
MÜZİK DEPOLAMAVar
TELEFONUMU BULVar
SAATİMİ BULVar
VIRB® KAMERAVar
AKILLI TELEFON UYUMLULUĞUiPhone®, Android™
GARMIN GOLF UYGULAMA UYUMLULUĞUVar
GARMIN CONNECT™ MOBİL İLE UYUMLULUKVar
GARMIN CONNECT™ Challenge UYGULAMASIVar
Aktivite Profilleri
MEVCUT SPOR AKTİVİTE PROFİLLERİKuvvet, HIIT, Kardiyo ve Eliptik Egzersizi, Merdiven Basma, Tırmanma, Kapalı Alanda Kürek, Boks, Karma dövüş sanatları, Pilates, Yoga
MULTI-SPORVar
MEVCUT KOŞU PROFİLLERİKoşu, Pist Koşusu, Koşu Bandı Koşusu, Kapalı Alan Koşusu, Arazi Koşusu, Sanal Koşu, Ultra Koşu
MEVCUT OUTDOOR PROFİLLERİYürüyüş, Kapalı Alanda Tırmanma, Bouldering, Tırmanma, Dağ Bisikleti, Kayak, Snowboard, Dağlık Bölgede Snowboard, XC Klasik Kayak, Dağlık Bölgede Kayak, Ayakta Kürekli Sörf, Kürek Çekme, Kano, Sörf, Avcılık, Kiteboard, Rüzgar Sörfü, Kar Ayakkabısıyla Yürüyüş, Motosiklet, Karaya Çıkma, Motokros, ATVing, Buz Pateni, Tekne Gezisi, Balık Tutma, Binicilik, Su Kayağı, Wakeboarding, Wakesurfing, Whitewater Rafting, Tubing, Yelken, Yelken Yarışı, Yelken Gezisi, Jumpmaster, Engel Parkuru Yarışı, Tenis, Pickleball, Padel, Badminton, Squash, Masa Tenisi , Okçuluk, Taktik, Disk Golf
MEVCUT BİSİKLET PROFİLLERİBisiklet, Yol Bisikleti, Dağ Bisikleti, Gravel Bisikleti, Bisikletle Ulaşım, Bisiklet Turu, eBisiklet, eDağ Bisikleti, Kapalı Alan Bisikleti, Cyclocross, Triatlon, BMX
MEVCUT YÜZME PROFİLLERİHavuzda Yüzme, Açık Suda Yüzme, Yüzme/Koşu
Güvenlik ve izleme özellikleri
LİVETRACKVar
GRUP LİVETRACKVar
CANLI ETKİNLİK PAYLAŞIMIVar
SEÇİLİ AKTİVİTELER SIRASINDA OLAY TESPİTİVar
YARDIMVar
Aktivite takip özellikleri
ADIM SAYACIVar
HAREKET ÇUBUĞU (CİHAZDA BİR HAREKETSİZLİK DÖNEMİNDEN SONRA GÖRÜNÜR; SIFIRLAMAK İÇİN BİRKAÇ DAKİKA YÜRÜYÜN)Var
OTOMATİK HEDEF (FAALİYET DÜZEYİNİZİ ÖĞRENİR VE GÜNLÜK BİR ADIM HEDEF ATAR)Var
YAKILAN KALORİVar
TIRMANILAN KATVar
KATEDİLEN MESAFEVar
YOĞUNLUK DAKİKALARIVar
TRUEUP™Var
MOVE IQ™Var
FİZYO TRUEUPVar
Fitness ekipmanı/gym
KARDİYO ANTRENMANLARIVar
GÜÇ ANTRENMANLARIVar
HIIT ANTRENMANLARIVar
YOGA EGZERSİZLERİVar
PILATES EGZERSİZLERİVar
EKRAN ANTRENMAN ANİMASYONLARIVar
Antrenman, planlama ve analiz özellikleri
OTOMATİK LAP SAYICIVar
HR BÖLGELERİVar
HR UYARILARIVar
HR KALORİVar
% HR MAXVar
% HRRVar
İYİLEŞME SÜRESİVar
OTOMATİK MAKS HRVar
HRV stres testi (kalp atış hızınızı hareketsizken 3 dakika boyunca ölçerek size tahmini stres miktarınızı bildirir. Ölçüm, 1 ile 100 arasındadır; düşük puanlar düşük stres seviyelerini gösterir)Var (uyumlu aksesuar ile)
HR YAYINI (ANT+™ ÜZERİNDEN EŞLİ CİHAZLARA İK VERİLERİNİ YAYINLAR)Var
GPS HIZI VE MESAFEVar
ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR EKRANLARVar
ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR AKTİVİTE PROFİLLERİVar
AUTO PAUSE®Var
INTERVAL TRAİNİNGVar
GELİŞTİRİLMİŞ INTERVAL (AÇIK TEKRARLAR, ARALIKLAR VERİ SAYFASI, DİNLENME EKRAN VE OTOMATİK ALGILAMA DAHİLDİR)Var
GELİŞMİŞ ANTRENMANLARVar
İNDİRİLEBİLİR ANTRENMAN PLANLARIVar
GÜÇ MODLARI - ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR HAREKETSİZ PİL AYARLARIVar
AUTO LAP®Var
MANUEL LAPVar
DİNLENME ZAMANLAYICIVar
YAPILANDIRILABİLİR TUR UYARILARIVar
SICAKLIK VE İRTİFA ALIMIVar
VO2 MAX (KOŞU)Var
VO2 MAX (TRAIL KOŞUSU)Var
GERÇEK ZAMANLI STAMINAVar
EGZERSİZ DURUMU (ANTRENMAN GEÇMİŞİNİZİ VE UYGUNLUK DÜZEYİ TRENDİNİZİ TAKİP ETTİĞİNİZDE ETKİLİ ANTRENMAN OLUP OLMADIĞINI GÖREBİLİRSİNİZ)Var
EGZERSİZ YÜKÜ (TAHMİNİ EPOC'DEN HESAPLANAN SON 7 GÜN İÇİN TOPLAM EGZERSİZ YÜKÜNÜZ)Var
ANTRENMAN YÜK ODAĞIVar
ANTRENMAN ETKİSİ (AEROBİK)Var
ANTRENMAN ETKİSİ (ANAEROBİK)Var
BİRİNCİL FAYDA (ANTRENMAN ETKİSİ ETİKETLERİ)Var
İYİLEŞTİRİLMİŞ TOPARLANMA SÜRESİVar
GÜNLÜK ÖNERİLEN EGZERSİZLERVar
ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR UYARILARVar
SES İSTEMLERİVar
BİTİŞ ZAMANIVar
SANAL PARTNERVar
AKTİVİTE YARIŞVar
OTOMATİK MULTISPORT AKTİVİTELERİVar
PARKUR REHBERİVar
GARMIN CANLI SEGMENTLERVar
STRAVA CANLI SEGMENTLERVar
TRENDLINE™ POPÜLER ROTALARVar
DOKUNMATİK VE/VEYA DÜĞME KİLİDİVar
KISAYOL TUŞLARIVar
OTOMATİK KAYDIRMAVar
SAATTE AKTİVİTE GEÇMİŞİVar
Koşu özellikleri
GİDİŞ-DÖNÜŞ PARKUR OLUŞTURUCU (KOŞU/BİSİKLET)Var
GPS TABANLI MESAFE, ZAMAN VE HIZVar
KOŞU DİNAMİKLERİVar (uyumlu aksesuarla)
DİKEY SALINIM VE ORANVar (uyumlu aksesuarla)
YER TEMAS SÜRESİ VE DENGESİVar (uyumlu aksesuarla)
ADIM UZUNLUĞU (GERÇEK ZAMANLI)Var (uyumlu aksesuarla)
CADENCE (DAKİKA BAŞINA GERÇEK ZAMAN ADIM SAYISI SAĞLAR)Var
PERFORMANS DURUMUVar
LAKTAT EŞİĞİVar (uyumlu aksesuarla)
PACEPRO™ HIZLANDIRMA STRATEJİLERİVar
KOŞU ANTRENMANLARIVar
YARIŞ ÖNGÖRÜCÜVar
FOOT POD UYUMLULUĞUVar
TRAIL RUN OTOMATİK TIRMANMAVar
Outdoor etkinlikleri
NOKTADAN NOKTAYA NAVİGASYONVar
GERÇEK ZAMANLI BREADCRUMBVar
BAŞLANGIÇ İÇİN GERİ DÖNVar
TracBack®Var
ULTRATRAK MODUVar
Etrafımda ModuVar
İLERİDEVar
ELEVATİON PROFİLİVar
HEDEF MESAFESİVar
FIRTINA UYARILI BAROMETRİK TREND GÖSTERGESİVar
CLIMBPRO™ YOKUŞ PLANLAYICIVar
DİKEY HIZVar
TOPLAM ÇIKIŞ/İNİŞVar
GELECEK KESİNTİ PARSELVar
ÖNCEDEN YÜKLENMİŞ TOPOGRAFİK HARİTALARVar
ÖN YÜKLÜ YOL VE İZLE HARİTALARIVar
ÖN YÜKLÜ KAYAK YERLERİ HARİTALARIVar
İNDİRİLEBİLİR KARTOGRAFİ DESTEĞİVar
BASECAMP™ İLE UYUMLULUKVar
GPS KOORDİNATLARIVar
GÖR ve GİDİNVar
ALAN HESAPLAMAVar (Connect IQ™ aracılığıyla)
AVLANMA/BALIK TAKVİMİVar (Connect IQ™ ile)
ÖNGÖRÜLEN YOL NOKTASIVar
GÜNEŞ VE AY BİLGİLERİVar
SEFER GPS AKTİVİTESİVar
GELGİTVar
KESTREL RÜZGAR SAYACI UYUMLULUĞUVar
Bisiklet özellikleri
SMART TRAINER KONTROLÜVar
UYARILAR (ZAMAN, MESAFE, KALORİ HIZI VEYA KALORİ DAHİL HEDEFLERE ULAŞTIĞINIZDA ALARMI TETİKLER)Var
PARKURLARVar
GARMIN DÖNGÜ HARİTASI (YÖNLENDİRİLEBİLİR BİSİKLETİ ÖZEL SOKAK HARİTASI)Var
MTB GRİT & AKIŞVar
BİSİKLET TUR VE TUR MAKSİMUM GÜÇ (GÜÇ SENSÖRÜYLE)Var
FTP (FONKSİYONEL EŞİK GÜCÜ)Var (uyumlu aksesuarla)
VECTOR™ VE RALLY™ (GÜÇ ÖLÇERLER) İLE UYUMLULUKVar
GÜÇ ÖLÇER UYUMLULUĞUVar
GELİŞMİŞ BİSİKLET DİNAMİĞİVar
VARIA VISION™ İLE UYUMLULUK (BAŞA MONTE EKRANLAR)Var
VARIA™ RADAR İLE UYUMLULUK (ARKA RADAR)Var
VARIA™ IŞIKLARLA UYUMLULUĞUVar
HIZ VE KADANS SENSÖR DESTEĞİ (SENSÖRLÜ)Var
Yüzme özellikleri
AÇIK SU YÜZME METRİKLERİ (MESAFE, PACE, KULAÇ SAYISI/ORANI, VURUŞ MESAFESİ, YÜZME VERİMLİLİĞİ (SWOLF), KALORİ)Var
HAVUZ YÜZME METRİKLERİ (UZUNLUK, MESAFE, PACE, KULAÇ SAYISI, YÜZME VERİMLİLİĞİ (SWOLF), KALORİ)Var
KULAÇ TİPİ TESPİTİ (FREESTYLE, SIRTA ÜSTÜ, KURBAĞALAMA, KELEBEK) (SADECE HAVUZDA YÜZME)Var
DRILL KAYDI (SADECE HAVUZDA YÜZME)Var
TEMEL DİNLENME ZAMANLAYICI (0'DAN İTİBAREN) (YALNIZCA HAVUZDA YÜZME)Var
"TEKRAR AÇIK" DİNLENME ZAMANLAYICI (YALNIZCA HAVUZDA YÜZME)Var
OTOMATİK DİNLENME (SADECE HAVUZDA YÜZME)Var
ZAMAN VE MESAFE UYARILARIVar
İLERLEME HIZI UYARILARI (YALNIZCA HAVUZDA YÜZME)Var
GERİ SAYIM BAŞLANGIÇVar
HAVUZ YÜZME ANTRENMANLARIVar
KRİTİK YÜZME HIZIVar
HARİCİ HRM'DEN KALP HIZI (DİNLENME SIRASINDA GERÇEK ZAMAN, DİNLENME SIRASINDAKİ ARALIK VE OTURUM İSTATİSTİKLERİ VE YÜZME SONRASI OTOMATİK KALP HIZI İNDİRME)Var (HRM-Tri™, HRM-Swim™ ve HRM-Pro™ ile)
Çocuk etkinliği izleme özellikleri
TOE-TOE™ CHALLENGES UYGULAMASIVar (isteğe bağlı Connect IQ Toe-to-Toe™ Challenges uygulaması)
Taktiksel özellikler
GİZLİ MODUVar
GECE GÖRÜŞ MODUVar
ÇİFT GRİD KOORDİNATLARIVar
KILL SWITCHVar
XERO™ YERLERİVar
BALİSTİK ÇÖZÜCÜVar (Kilidinin açılması gerekir)
Golf özellikleri
ROUND ZAMANLAYICI/ODOMETREVar
DÜNYA ÇAPINDA 42.000 PARKURVar
YARDAGE - F/M/B (YEŞİL ALANIN ÖNÜNE, ORTASINA VE ARKASINA OLAN MESAFE)Var
YARDAGE'DAN LAYUP'LARA/DOGLEGS’LEREVar
ATIŞ MESAFESİNİ ÖLÇER (SAHANIN HER YERİNDEN ATIŞLAR İÇİN TAM YARDAJI HESAPLAR)Otomatik
DİJİTAL SkorkartVar
ÖZEL HEDEFLERVar
STAT TAKİP (VURMA, TUR BAŞINA PUAN, YEŞİLLER VE FAIRWAY VURUŞLARI)Var
GARMIN AUTOSHOT™Var
TAM VEKTÖR HARİTASIVar
OTOMATİK PARKUR GÖRÜNTÜLEME GÜNCELLEMELERİVar
MANUEL PİN POZİSYONUYLA YEŞİL ALAN GÖRÜNÜMÜVar
TEHLİKELER VE PARKUT HEDEFLERİVar
PinPointerVar
PLAYSLİKE MESAFEVar
DOKUNMATİK HEDEFLEME (İSTENEN NOKTAYA UZAKLIĞI GÖRMEK İÇİN EKRANDA DOKUNMA HEDEFİ)Var
HANDİKAP PUANLAMASIVar
OTOMATİK KULÜP TAKİP UYUMLULUĞUVar (AKSESUAR GEREKTİRİR)
TURNUVALARDA YASAL KULLANILABİLİRLİKVar
Havacılık özellikleri
DÜNYA ÇAPINDA HAVALİMANI VERİTABANLARIMIZVar
HSI'LI 3 EKSENLİ PUSULA (YATAY DURUM GÖSTERGESİ)Var
ZULU/UTC İLE ÇOKLU ZAMAN DİLİMİVar
HAREKETLİ HARİTADA NEXRADVar
HAVACILIK HAVALİMANLARI, NAVAIDS, YOLLAR, SU KÜTLESİ VE DAHA FAZLASI İLE HAREKETLİ HARİTAVar
DÜNYA ÇAPINDA NAVAID VE KESİŞİM VERİTABANLARIVar
UÇUŞ İÇİ PULSE OXVar
METAR (METEOROLOJİK HAVAALANI RAPORU)Var
TAF (TERMİNAL HAVAALANI TAHMİNİ)Var
  • • tactix 7 AMOLED Edition
  • • Siyah silikon kayış
  • • Şarj/Veri kablosu
  • • Dokümantasyon
Ürün özellikleri
Öznitelik AdıÖznitelik değeri
Genel
LENS MALZEMESİSapphire crystal
ÇERÇEVE MALZEMESİTitanyum
KASA MALZEMESİTitanyum arka kapaklı fiber takviyeli polimer
QUICKFIT™ KORDON UYUMLULUĞUDahil (26 mm)
KAYIŞ MALZEMESİNaylon ve silikon
FİZİKSEL BOYUT51 x 51 x 16.4 mm | Aşağıdaki çevre ölçülerine sahip bileklere uyar: Silikon bant: 127-210 mm | Deri bant: 135-213 mm | Kumaş bant: 135-213 mm | Metal bant: 135-225 mm
AĞIRLIK96 g (yalnızca kasa : 56 g)
SU GEÇİRMEZLİK10 ATM
DOKUNMATİK EKRANVar
EKRAN TİPİAMOLED
EKRAN BOYUTU1,4" (35,56 mm) çap
GÖRÜNTÜ ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ454 x 454 piksel
RENKLİ EKRANVar
LED FLASHLIGHTVar (beyaz/yeşil)
PİL ÖMRÜAkıllı Saat: 31 güne kadar (11 gün her zaman açık) | Pil tasarrufu izleme modu: 41 güne kadar | Yalnızca GPS: 89 saate kadar (58 saat her zaman açık) | Tüm Uydu Sistemleri: 62 saate kadar (48 saat her zaman açık) | Tüm Uydu Sistemleri + Çoklu Bant: 38 saate kadar (30 saat her zaman açık) | Tüm Uydu Sistemleri + Müzik: 17 saate kadar | Maksimum Pil GPS'i: 145 saate kadar | Keşif GPS'i: 27 güne kadar
BELLEK/GEÇMİŞ32 GB
PULSE OX KAN OKSİJEN SATURASYONUVar (nokta kontrol ve isteğe bağlı olarak tüm gün ve uykuda)
UYKU PUANI VE ANALİZLERİVar
MULTI-FREKANSLI KONUMLANDIRMAVar
Bağlantılı GPSVar
GARMIN PAY™Var (Bankacılık Kurallarını Kontrol Ediniz)
PULSE OX KAN OKSİJEN SATURASYON MONİTÖRÜVar
Saat Özellikleri
SAAT/TARİHVar
GPS ZAMAN SENKRONİZASYONUVar
OTOMATİK GÜN IŞIĞINDAN TASARRUF SAATİVar
ALARM SAATİVar
ZAMANLAYICIVar
KRONOMETREVar
GÜNEŞ/BATIŞ SAATLERİVar
Sağlık Takibi
BİLEK TABANLI KALP HIZI (SABİT, HER SANİYE)Var
GÜNLÜK DİNLENME KALP HIZIVar
ANORMAL KALP HIZI UYARILARIVar (yüksek ve düşük)
SOLUNUM HIZI (24X7)Var
FITNESS YAŞIVar (uygulamada)
BODY BATTERY™ ENERJİ MONİTÖRÜVar
TÜM GÜN STRES TAKİBİVar
RAHATLAMA HATIRLATMALARIVar
RAHATLAMA SOLUNUM ZAMANLAYICIVar
UYKUVar (Gelişmiş)
HİDRASYONVar (Garmin Connect™ ve isteğe bağlı Connect IQ™ widget'ında)
KADIN SAĞLIĞIVar (Garmin Connect™ ve isteğe bağlı Connect IQ™ widget'ında)
SAĞLIK ANLIK GÖRÜNTÜVar
GARMIN ELEVATE™ BİLEK KALP HIZI MONİTÖRÜVar
SOLUNUM HIZI (EGZERSİZ SIRASINDA)Var (uyumlu aksesuar ile)
SU ALTINDA BİLEK TABANLI KALP HIZIVar
Sensör
GPSVar
GlonassVar
GALİLEOVar
SATIQ™ TECHNOLOGYVar
BAROMETRİK ALTİMETREVar
PUSULAVar
JİROSKOPVar
ORTAM IŞIĞI SENSÖRÜVar
İVME ÖLÇERVar
TERMOMETREVar
Günlük akıllı özellikler
BAĞLANTIBluetooth®, ANT+®, Wi-Fi®
CONNECT IQ™ (İNDİRİLEBİLİR SAAT YÜZLERİ, VERİ ALANLARI, WIDGET'LAR VE UYGULAMALAR)Var
ON-DEVICE CONNECT IQ™ MAĞAZASIVar
AKILLI BİLDİRİMLERVar
METİN YANIT/TELEFON GÖRÜŞMESİNİ METİN İLE REDDET (YALNIZCA ANDROID™)Var
TAKVİMVar
HAVA DURUMUVar
PİL TASARRUFU - ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR DÜŞÜK GÜÇLÜ SAATVar
AKILLI TELEFON MÜZİK KONTROLÜVar
SAAT MÜZİK OYNATMA VE KONTROLÜVar
MÜZİK DEPOLAMAVar
TELEFONUMU BULVar
SAATİMİ BULVar
VIRB® KAMERAVar
AKILLI TELEFON UYUMLULUĞUiPhone®, Android™
GARMIN GOLF UYGULAMA UYUMLULUĞUVar
GARMIN CONNECT™ MOBİL İLE UYUMLULUKVar
GARMIN CONNECT™ Challenge UYGULAMASIVar
Aktivite Profilleri
MEVCUT SPOR AKTİVİTE PROFİLLERİKuvvet, HIIT, Kardiyo ve Eliptik Egzersizi, Merdiven Basma, Tırmanma, Kapalı Alanda Kürek, Boks, Karma dövüş sanatları, Pilates, Yoga
MULTI-SPORVar
MEVCUT KOŞU PROFİLLERİKoşu, Pist Koşusu, Koşu Bandı Koşusu, Kapalı Alan Koşusu, Arazi Koşusu, Sanal Koşu, Ultra Koşu
MEVCUT OUTDOOR PROFİLLERİYürüyüş, Kapalı Alanda Tırmanma, Bouldering, Tırmanma, Dağ Bisikleti, Kayak, Snowboard, Dağlık Bölgede Snowboard, XC Klasik Kayak, Dağlık Bölgede Kayak, Ayakta Kürekli Sörf, Kürek Çekme, Kano, Sörf, Avcılık, Kiteboard, Rüzgar Sörfü, Kar Ayakkabısıyla Yürüyüş, Motosiklet, Karaya Çıkma, Motokros, ATVing, Buz Pateni, Tekne Gezisi, Balık Tutma, Binicilik, Su Kayağı, Wakeboarding, Wakesurfing, Whitewater Rafting, Tubing, Yelken, Yelken Yarışı, Yelken Gezisi, Jumpmaster, Engel Parkuru Yarışı, Tenis, Pickleball, Padel, Badminton, Squash, Masa Tenisi , Okçuluk, Taktik, Disk Golf
MEVCUT BİSİKLET PROFİLLERİBisiklet, Yol Bisikleti, Dağ Bisikleti, Gravel Bisikleti, Bisikletle Ulaşım, Bisiklet Turu, eBisiklet, eDağ Bisikleti, Kapalı Alan Bisikleti, Cyclocross, Triatlon, BMX
MEVCUT YÜZME PROFİLLERİHavuzda Yüzme, Açık Suda Yüzme, Yüzme/Koşu
Güvenlik ve izleme özellikleri
LİVETRACKVar
GRUP LİVETRACKVar
CANLI ETKİNLİK PAYLAŞIMIVar
SEÇİLİ AKTİVİTELER SIRASINDA OLAY TESPİTİVar
YARDIMVar
Aktivite takip özellikleri
ADIM SAYACIVar
HAREKET ÇUBUĞU (CİHAZDA BİR HAREKETSİZLİK DÖNEMİNDEN SONRA GÖRÜNÜR; SIFIRLAMAK İÇİN BİRKAÇ DAKİKA YÜRÜYÜN)Var
OTOMATİK HEDEF (FAALİYET DÜZEYİNİZİ ÖĞRENİR VE GÜNLÜK BİR ADIM HEDEF ATAR)Var
YAKILAN KALORİVar
TIRMANILAN KATVar
KATEDİLEN MESAFEVar
YOĞUNLUK DAKİKALARIVar
TRUEUP™Var
MOVE IQ™Var
FİZYO TRUEUPVar
Fitness ekipmanı/gym
KARDİYO ANTRENMANLARIVar
GÜÇ ANTRENMANLARIVar
HIIT ANTRENMANLARIVar
YOGA EGZERSİZLERİVar
PILATES EGZERSİZLERİVar
EKRAN ANTRENMAN ANİMASYONLARIVar
Antrenman, planlama ve analiz özellikleri
OTOMATİK LAP SAYICIVar
HR BÖLGELERİVar
HR UYARILARIVar
HR KALORİVar
% HR MAXVar
% HRRVar
İYİLEŞME SÜRESİVar
OTOMATİK MAKS HRVar
HRV stres testi (kalp atış hızınızı hareketsizken 3 dakika boyunca ölçerek size tahmini stres miktarınızı bildirir. Ölçüm, 1 ile 100 arasındadır; düşük puanlar düşük stres seviyelerini gösterir)Var (uyumlu aksesuar ile)
HR YAYINI (ANT+™ ÜZERİNDEN EŞLİ CİHAZLARA İK VERİLERİNİ YAYINLAR)Var
GPS HIZI VE MESAFEVar
ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR EKRANLARVar
ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR AKTİVİTE PROFİLLERİVar
AUTO PAUSE®Var
INTERVAL TRAİNİNGVar
GELİŞTİRİLMİŞ INTERVAL (AÇIK TEKRARLAR, ARALIKLAR VERİ SAYFASI, DİNLENME EKRAN VE OTOMATİK ALGILAMA DAHİLDİR)Var
GELİŞMİŞ ANTRENMANLARVar
İNDİRİLEBİLİR ANTRENMAN PLANLARIVar
GÜÇ MODLARI - ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR HAREKETSİZ PİL AYARLARIVar
AUTO LAP®Var
MANUEL LAPVar
DİNLENME ZAMANLAYICIVar
YAPILANDIRILABİLİR TUR UYARILARIVar
SICAKLIK VE İRTİFA ALIMIVar
VO2 MAX (KOŞU)Var
VO2 MAX (TRAIL KOŞUSU)Var
GERÇEK ZAMANLI STAMINAVar
EGZERSİZ DURUMU (ANTRENMAN GEÇMİŞİNİZİ VE UYGUNLUK DÜZEYİ TRENDİNİZİ TAKİP ETTİĞİNİZDE ETKİLİ ANTRENMAN OLUP OLMADIĞINI GÖREBİLİRSİNİZ)Var
EGZERSİZ YÜKÜ (TAHMİNİ EPOC'DEN HESAPLANAN SON 7 GÜN İÇİN TOPLAM EGZERSİZ YÜKÜNÜZ)Var
ANTRENMAN YÜK ODAĞIVar
ANTRENMAN ETKİSİ (AEROBİK)Var
ANTRENMAN ETKİSİ (ANAEROBİK)Var
BİRİNCİL FAYDA (ANTRENMAN ETKİSİ ETİKETLERİ)Var
İYİLEŞTİRİLMİŞ TOPARLANMA SÜRESİVar
GÜNLÜK ÖNERİLEN EGZERSİZLERVar
ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR UYARILARVar
SES İSTEMLERİVar
BİTİŞ ZAMANIVar
SANAL PARTNERVar
AKTİVİTE YARIŞVar
OTOMATİK MULTISPORT AKTİVİTELERİVar
PARKUR REHBERİVar
GARMIN CANLI SEGMENTLERVar
STRAVA CANLI SEGMENTLERVar
TRENDLINE™ POPÜLER ROTALARVar
DOKUNMATİK VE/VEYA DÜĞME KİLİDİVar
KISAYOL TUŞLARIVar
OTOMATİK KAYDIRMAVar
SAATTE AKTİVİTE GEÇMİŞİVar
Koşu özellikleri
GİDİŞ-DÖNÜŞ PARKUR OLUŞTURUCU (KOŞU/BİSİKLET)Var
GPS TABANLI MESAFE, ZAMAN VE HIZVar
KOŞU DİNAMİKLERİVar (uyumlu aksesuarla)
DİKEY SALINIM VE ORANVar (uyumlu aksesuarla)
YER TEMAS SÜRESİ VE DENGESİVar (uyumlu aksesuarla)
ADIM UZUNLUĞU (GERÇEK ZAMANLI)Var (uyumlu aksesuarla)
CADENCE (DAKİKA BAŞINA GERÇEK ZAMAN ADIM SAYISI SAĞLAR)Var
PERFORMANS DURUMUVar
LAKTAT EŞİĞİVar (uyumlu aksesuarla)
PACEPRO™ HIZLANDIRMA STRATEJİLERİVar
KOŞU ANTRENMANLARIVar
YARIŞ ÖNGÖRÜCÜVar
FOOT POD UYUMLULUĞUVar
TRAIL RUN OTOMATİK TIRMANMAVar
Outdoor etkinlikleri
NOKTADAN NOKTAYA NAVİGASYONVar
GERÇEK ZAMANLI BREADCRUMBVar
BAŞLANGIÇ İÇİN GERİ DÖNVar
TracBack®Var
ULTRATRAK MODUVar
Etrafımda ModuVar
İLERİDEVar
ELEVATİON PROFİLİVar
HEDEF MESAFESİVar
FIRTINA UYARILI BAROMETRİK TREND GÖSTERGESİVar
CLIMBPRO™ YOKUŞ PLANLAYICIVar
DİKEY HIZVar
TOPLAM ÇIKIŞ/İNİŞVar
GELECEK KESİNTİ PARSELVar
ÖNCEDEN YÜKLENMİŞ TOPOGRAFİK HARİTALARVar
ÖN YÜKLÜ YOL VE İZLE HARİTALARIVar
ÖN YÜKLÜ KAYAK YERLERİ HARİTALARIVar
İNDİRİLEBİLİR KARTOGRAFİ DESTEĞİVar
BASECAMP™ İLE UYUMLULUKVar
GPS KOORDİNATLARIVar
GÖR ve GİDİNVar
ALAN HESAPLAMAVar (Connect IQ™ aracılığıyla)
AVLANMA/BALIK TAKVİMİVar (Connect IQ™ ile)
ÖNGÖRÜLEN YOL NOKTASIVar
GÜNEŞ VE AY BİLGİLERİVar
SEFER GPS AKTİVİTESİVar
GELGİTVar
KESTREL RÜZGAR SAYACI UYUMLULUĞUVar
Bisiklet özellikleri
SMART TRAINER KONTROLÜVar
UYARILAR (ZAMAN, MESAFE, KALORİ HIZI VEYA KALORİ DAHİL HEDEFLERE ULAŞTIĞINIZDA ALARMI TETİKLER)Var
PARKURLARVar
GARMIN DÖNGÜ HARİTASI (YÖNLENDİRİLEBİLİR BİSİKLETİ ÖZEL SOKAK HARİTASI)Var
MTB GRİT & AKIŞVar
BİSİKLET TUR VE TUR MAKSİMUM GÜÇ (GÜÇ SENSÖRÜYLE)Var
FTP (FONKSİYONEL EŞİK GÜCÜ)Var (uyumlu aksesuarla)
VECTOR™ VE RALLY™ (GÜÇ ÖLÇERLER) İLE UYUMLULUKVar
GÜÇ ÖLÇER UYUMLULUĞUVar
GELİŞMİŞ BİSİKLET DİNAMİĞİVar
VARIA VISION™ İLE UYUMLULUK (BAŞA MONTE EKRANLAR)Var
VARIA™ RADAR İLE UYUMLULUK (ARKA RADAR)Var
VARIA™ IŞIKLARLA UYUMLULUĞUVar
HIZ VE KADANS SENSÖR DESTEĞİ (SENSÖRLÜ)Var
Yüzme özellikleri
AÇIK SU YÜZME METRİKLERİ (MESAFE, PACE, KULAÇ SAYISI/ORANI, VURUŞ MESAFESİ, YÜZME VERİMLİLİĞİ (SWOLF), KALORİ)Var
HAVUZ YÜZME METRİKLERİ (UZUNLUK, MESAFE, PACE, KULAÇ SAYISI, YÜZME VERİMLİLİĞİ (SWOLF), KALORİ)Var
KULAÇ TİPİ TESPİTİ (FREESTYLE, SIRTA ÜSTÜ, KURBAĞALAMA, KELEBEK) (SADECE HAVUZDA YÜZME)Var
DRILL KAYDI (SADECE HAVUZDA YÜZME)Var
TEMEL DİNLENME ZAMANLAYICI (0'DAN İTİBAREN) (YALNIZCA HAVUZDA YÜZME)Var
"TEKRAR AÇIK" DİNLENME ZAMANLAYICI (YALNIZCA HAVUZDA YÜZME)Var
OTOMATİK DİNLENME (SADECE HAVUZDA YÜZME)Var
ZAMAN VE MESAFE UYARILARIVar
İLERLEME HIZI UYARILARI (YALNIZCA HAVUZDA YÜZME)Var
GERİ SAYIM BAŞLANGIÇVar
HAVUZ YÜZME ANTRENMANLARIVar
KRİTİK YÜZME HIZIVar
HARİCİ HRM'DEN KALP HIZI (DİNLENME SIRASINDA GERÇEK ZAMAN, DİNLENME SIRASINDAKİ ARALIK VE OTURUM İSTATİSTİKLERİ VE YÜZME SONRASI OTOMATİK KALP HIZI İNDİRME)Var (HRM-Tri™, HRM-Swim™ ve HRM-Pro™ ile)
Çocuk etkinliği izleme özellikleri
TOE-TOE™ CHALLENGES UYGULAMASIVar (isteğe bağlı Connect IQ Toe-to-Toe™ Challenges uygulaması)
Taktiksel özellikler
GİZLİ MODUVar
GECE GÖRÜŞ MODUVar
ÇİFT GRİD KOORDİNATLARIVar
KILL SWITCHVar
XERO™ YERLERİVar
BALİSTİK ÇÖZÜCÜVar (Kilidinin açılması gerekir)
Golf özellikleri
ROUND ZAMANLAYICI/ODOMETREVar
DÜNYA ÇAPINDA 42.000 PARKURVar
YARDAGE - F/M/B (YEŞİL ALANIN ÖNÜNE, ORTASINA VE ARKASINA OLAN MESAFE)Var
YARDAGE'DAN LAYUP'LARA/DOGLEGS’LEREVar
ATIŞ MESAFESİNİ ÖLÇER (SAHANIN HER YERİNDEN ATIŞLAR İÇİN TAM YARDAJI HESAPLAR)Otomatik
DİJİTAL SkorkartVar
ÖZEL HEDEFLERVar
STAT TAKİP (VURMA, TUR BAŞINA PUAN, YEŞİLLER VE FAIRWAY VURUŞLARI)Var
GARMIN AUTOSHOT™Var
TAM VEKTÖR HARİTASIVar
OTOMATİK PARKUR GÖRÜNTÜLEME GÜNCELLEMELERİVar
MANUEL PİN POZİSYONUYLA YEŞİL ALAN GÖRÜNÜMÜVar
TEHLİKELER VE PARKUT HEDEFLERİVar
PinPointerVar
PLAYSLİKE MESAFEVar
DOKUNMATİK HEDEFLEME (İSTENEN NOKTAYA UZAKLIĞI GÖRMEK İÇİN EKRANDA DOKUNMA HEDEFİ)Var
HANDİKAP PUANLAMASIVar
OTOMATİK KULÜP TAKİP UYUMLULUĞUVar (AKSESUAR GEREKTİRİR)
TURNUVALARDA YASAL KULLANILABİLİRLİKVar
Havacılık özellikleri
DÜNYA ÇAPINDA HAVALİMANI VERİTABANLARIMIZVar
HSI'LI 3 EKSENLİ PUSULA (YATAY DURUM GÖSTERGESİ)Var
ZULU/UTC İLE ÇOKLU ZAMAN DİLİMİVar
HAREKETLİ HARİTADA NEXRADVar
HAVACILIK HAVALİMANLARI, NAVAIDS, YOLLAR, SU KÜTLESİ VE DAHA FAZLASI İLE HAREKETLİ HARİTAVar
DÜNYA ÇAPINDA NAVAID VE KESİŞİM VERİTABANLARIVar
UÇUŞ İÇİ PULSE OXVar
METAR (METEOROLOJİK HAVAALANI RAPORU)Var
TAF (TERMİNAL HAVAALANI TAHMİNİ)Var

*Garmin Connect’e tanımlanan ürünler iade alınamamaktadır.