3000 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA

Kadınlar için giyilebilir cihazlar

KADINLAR İÇİN GİYİLEBİLİR CİHAZLAR

Akıllı saatler söz konusu olduğunda dikkate alınması gereken pek çok şey vardır: uyum, stil, özellikler, malzemeler ve herkese uyan tek beden seçeneği değil, kadınlar için uyumlu ölçü seçeneği gibi. Kadınlar için yerleşik güvenlik özellikleri, stres izleme ve kadın sağlığı takibi özelliklerine sahip bir saat zirveye çıkabilir. Ya da yogadan koşuya ve golfe kadar farklı aktiviteler için üretilmiş bir tane. Durum buysa, daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

STRESİNİZİ YÖNETİN

Günümüz toplumunda, her şeyi yapmak için hissettiğimiz baskı, daha fazla stres kaynağına yol açabilir. Daha da kötüsü, stres aslında kadınları erkeklerden farklı şekilde etkiler ve depresyon ve anksiyete, artmış kalp atış hızı ve basıncı, kilo alımı, hamilelik sorunları ve menstrüel sorunlar ile sonuçlanabilir. Şanslınız, Garmin akıllı saatleri stres seviyenizi 7/24 izler, böylece stresin ne zaman olduğunu anlayabilir ve oradan yönetebilirsiniz.

DERİN BİR NEFES ALIN

Stresin var olduğunu fark ettiğinizde, nefes egzersizi kendinizi tekrar normale döndürmenin bir yoludur. Stresi azaltmak, farkındalığı artırmak, zihinsel keskinliği artırmak, iş performansını artırmak veya uykuya hazırlanmak isteyip istemediğinize göre, nefes çalışması veya dikkatli nefes alma size yardımcı olabilir. Üç farklı nefes alma tekniğini uygulamak için nefes çalışması etkinliğini kullanın: huzur, tutarlılık ve rahatlayın ve odaklanın.

Kadınlar için giyilebilir cihazlar

Kadınlar için giyilebilir cihazlar

MENSTRÜEL DÖNGÜNÜZÜ TAKİP EDİN

Bir kadının menstrüel döngüsü genel sağlığın bir göstergesi olabilir - bu nedenle, menstrüel dönemleriniz düzenli veya düzensiz, menopoza giriyor veya adet görmüyorsanız, yaşadığınız fiziksel ve duygusal semptomları takip etmek, daha büyük resmi görmenize yardımcı olabilir. Garmin Connect™ uygulamasındaki Menstrüel Döngü İzleme özelliğimiz, saatinizi uyumlu bir akıllı telefonla eşleştirdiğinizde bu bilgileri parmaklarınızın ucuna getirir. Hamileyseniz, hamilelik takibini kullanarak vücudunuzla uyum içinde kalabilirsiniz. Her gün nasıl hissettiğinizi kaydedin, vücudunuzun nasıl değiştiğini ve egzersiz ile beslenmenin nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin, bebek hareketini takip edin ve çok daha fazlasını yapın.

PİLİNİZİ ŞARJ EDİN

Body Battery™ enerji izleme, vücudunuzun deposunda ne kaldığını takip etmenize yardımcı olur ve stres, dinlenme, uyku ve fiziksel aktivite arasındaki noktaları birleştirmenizi sağlar. Sayı ne kadar yüksekse (0-100), odaklanma, başa çıkma ve bu zorluklarla başa çıkma beceriniz o kadar artar. Ancak günün sonunda pilinizin düşük olmasının normal olduğunu unutmayın; bu, sahip olduğunuz enerjiyi kullandığınız anlamına gelir. Sadece dinlendiğinizden ve toparlandığınızdan emin olun.

Kadınlar için giyilebilir cihazlar

Kadınlar için giyilebilir cihazlar

NASIL UYUDUNUZ?

Seni geceleri ayakta tutan her ne ise, yalnız değilsin. Kadınların erkeklere göre %40 daha fazla uykusuzluk çektiğini biliyor muydunuz? Bunun da ötesinde, araştırmalar kadınların aslında daha fazla uykuya ihtiyacı olduğunu gösteriyor. Nasıl uyuduğunuzu bilmek, daha fazlasını elde etmek için doğru adımları atmanıza yardımcı olabilir. Belirli Garmin giyilebilir cihazları, uyku evrelerinin dökümü, uyku sırasında hareket1, nefes alma, solunum ve kan oksijen seviyeleri için Pulse Ox2 dahil olmak üzere uyku ile ilgili veriler sunar. Her sabah, Garmin Connect uygulamasında bir önceki gece nasıl uyuduğunuzun tam bir görüntüsünü bulabilirsiniz. Hatta bazı saat modellerimiz size bir uyku puanı ve bilgi verir.

HUZURLA DIŞARI ÇIKIN

Egzersiz yaparken dışarı çıkıp biraz temiz hava almak harika olsa da, kadınlar bunu güvenlik konusunu düşünmeden nadiren yaparlar. Çoğu zaman, açık hava fitness aktiviteleri için bir yer veya günün saati seçilirken ana düşünce budur. İşte burada yerleşik güvenlik ve izleme özelliklerimiz devreye giriyor. Kendinizi güvende hissetmiyorsanız veya saatiniz bir olayın meydana geldiğini algılarsa, yardım ve olay algılama özellikleri, uyumlu bir akıllı telefon3 ile eşleştirildiğinde acil durum kişilerine konumunuzu içeren bir mesaj gönderir3.

Kadınlar için giyilebilir cihazlar

Kadınlar için giyilebilir cihazlar

BİRAZ HAREKET EKLEYİN

Yapılacaklar listenize başka bir şey eklemek mümkün görünmeyebilir, ancak vücudunuzu hareket ettirmek sizin için bir şeyler yapmanın harika bir yoludur. Akıllı saatlerimiz, spor salonunda veya evde yapabileceğiniz 75'ten fazla ücretsiz antrenmanın yanı sıra 20'den fazla yerleşik spor uygulaması sunar. Yogaya mı? Biraz meditasyon yapın ve nefesinize odaklanın. Kaldırmayı mı tercih ediyorsunuz? Her adımda size yol gösterecek ücretsiz animasyonlarla antrenmanları takip edin. Yarı maraton koşmak ister misiniz? Garmin Coach ile uyarlanabilir antrenman planları alın. Ne yapmayı seviyorsanız, sağlığınıza zaman ayırmayı unutmayın.

KADIN ODAKLI GİYİLEBİLİR CİHAZLARI İNCELEYİN

Yukarıdaki özellikleri beğendiyseniz, aşağıdaki akıllı saatleri de beğeneceksiniz.

Fenix® 7S Pro Serisi

SOLAR ŞARJ İLE UZUN PİL ÖMRÜ

 

epix® Pro (Gen 2)Serisi

MUHTEŞEM AMOLED EKRAN

 

Forerunner® 955 Solar

REKABETİ HİSSEDİN

 

Venu® 2 Plus Serisi

TARZINIZI VURGULAYIN

 

Lily 2

SİZİNLE HAREKET ETMEK İÇİN YAPILDI

 

Forerunner® 265S

AMOLED EKRANLI AKILLI KOŞU SAATİ

 

Descent Mk2S

SU ALTINDAKİ VE SU ÜSTÜNDEKİ DÜNYANIZ İÇİN DALIŞ SAATİ

Forerunner 165 Music

MÜKEMMEL BİR ŞEKİLDE ANTRENMAN YAPIN

 

  • ¹ Aktivite izleme doğruluğu: Güvenlik ve izleme özellikleri gereksinimleri ve sınırlamaları için Garmin.com/safety adresini ziyaret edin.
  • ² Bu tıbbi bir cihaz değildir ve herhangi bir tıbbi durumun teşhisinde veya izlenmesinde kullanılması amaçlanmamıştır; bkz. Garmin.com/ataccuracy. Pulse Ox tüm ülkelerde mevcut değildir.
  • ³ Güvenlik ve izleme özellikleri gereksinimleri ve sınırlamaları için Garmin.com/safety adresini ziyaret edin.