3000 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA

vivosmart 4

Siyah

Stok Kodu: 010-01995-30
Havale ile ödemelerde %5 indirim
₺4.950,00
İndirimli fiyat: ₺3.960,00

Formunuzu ve Fitness Aktivitenizi Şık Biçimde İzleyin

 • İnce ve akıllı aktivite izleyici¹ moda tasarımı şık metal vurgular, parlak ve okunması kolay bir ekranla birleştiriyor
 • REM uykusunu içeren gelişmiş uyku izlemesini içerir ve bileğe dayalı Pulse Ox² sensörüyle gece boyunca kandaki oksijen doygunluğu seviyelerini ölçebilir
 • Fitness ve sağlık izleme araçları içinde bilekten kalp atış hızı ölçümü³, tüm gün boyunca stres takibi, rahatlama nefesi zamanlayıcı, VO2 maks, Body Battery™ enerji izleyici ve daha fazlası bulunuyor
 • Yürüyüşler, koşular, dayanıklılık egzersizi, yoga, havuzda yüzme ve daha fazlası için özel özellikler
 • Çağrılar, metin mesajları ve daha fazlasını içeren tüm bildirimler için titreşimli uyarılar alın (Android™ cihazı kullanıcıları için metin mesajı cevapları mevcuttur)
 • Pil ömrü temponuza uyum sağlar; 7 güne kadar dayanır (Pulse Ox uyku takibi hariç) ve yüzme ve duş alma için de güvenlidir

vivosmart 4 aktivite izleyicimizle formunuzu geliştirirken tarzınızı vurgulayın. Bu ince, yüzme dostu giyilebilir cihaz, daha sağlıklı ve aktif bir yaşam tarzına sahip olmanızda size yardımcı olacak fitness ve sağlık özellikleriyle birlikte gelir. Bileğe dayalı Pulse Ox sensörü, uyurken kandaki oksijen doygunluğunu hesaplar veya oksijen seviyelerinizi gün içinde istediğiniz zaman ölçebilirsiniz. Cihaz aynı zamanda bilek üzerinden kalp atış hızınızı da izler ve tüm gün boyunca stres takibi, rahatlama nefesi zamanlayıcı ve VO2 maks okumaları gibi faydalı araçlar içerir. Ayrıca Body Battery enerji izlemesi aktif olmaya en uygun olduğunuz veya dinlenmeye ihtiyaç duyduğunuz zamanları size bildirir. Havuz veya duşta güvenle kullanılabilen vivosmart 4, 7 güne varan pil ömrüyle güçlü bir biçimde devam etmenizi sağlarken titreşim uyarılarına sahip akıllı bildirimler aktivite halindeyken bağlı kalmanıza yardım eder (uyumlu bir akıllı telefona bağlı olduğunda).

Şık, Akıllı Tasarım

Çok sayıda renkte kullanılabilir olan bu ince bilek kayışlı izleyici, kendine has tasarımı, metal süsleme bileşenleri, parlak ve okunması kolay ekranıyla şıklığınızı tamamlar. Ekran yalnızca ihtiyaç duyduğunuzda açılır. Ve açıldığında ortamdaki ışık seviyelerine otomatik olarak uyum sağlayarak parlak güneş ışığında bile görülür. Ofiste, spor salonunda, havuzda veya bunların arasında herhangi bir yerde: vivosmart 4 yaşam tarzınız için ideal cihazdır.

Bileğinizdeki Pulse Ox

vivosmart 4 üzerindeki Pulse Ox sensörü kanınızdaki oksijen doygunluğu seviyesini hesaplar. Pulse Ox ölçümleriniz genel sağlık ve fitness durumunuz gibi bir dizi faktöre bağlıdır. Pulse Ox ölçümlerinize bakmak vücudunuzun oksijeni nasıl kullandığını görebilmenizi sağlar. Gece boyunca SpO2'nizi ölçen özelliği açın veya vücudunuz hakkında daha fazla bilgi almak için istediğiniz zaman ölçüm yapın.

vivosmart 4

Gelişmiş Uyku İzleme

Uyku; genel sağlık, form ve fiziksel performans durumunuz için önemlidir. Uyku kaliteniz hakkında size bir fikir vermek için vivosmart 4 hafif, derin ve REM aşamasındaki uykunuzun yanı sıra gece boyunca hareketliliğinizi de izler. Ek bilgi olarak uyku sırasında kan oksijen seviyelerinizi görmek için Pulse Ox özelliğini açın. Uyandığınızda uyku istatistiklerinizi Garmin Connect™ Mobile uygulaması üzerinde kolaylıkla gözden geçirebilir ve karşılaştırabilirsiniz.

Vücut Enerjinizi En İyi Duruma Getirin

vivosmart 4 üzerindeki Body Battery enerji izlemesi herhangi bir zamanda vücudunuzun enerji rezervlerini ölçmek için stres, kalp atış hızı değişkenliği (HRV), uyku ve aktivite verilerinin bir bileşimini kullanır, böylece siz de aktivite ve dinlenme zamanlarınızı en uygun biçimde ayarlayarak gününüzü planlayabilirsiniz. Yüksek bir sayı aktif olmaya hazır olduğunuzu gösterirken düşük bir sayı bir antrenmana başlamadan önce biraz rahatlamanız ve dinlenmeniz gerektiğini gösterir. Body Battery aynı zamanda haftalar boyunca ortaya çıkan örüntüleri görebilmenizi ve böylece son birkaç günün o gün kendinizi nasıl hissettiğiniz üzerindeki etkisini anlayabilmenizi sağlar.

vivosmart 4

Tüm Gün Boyunca Stres Takibi

Gün içinde bir noktada stres yaşıyorsunuzdur ama ne kadar? vivosmart 4 sakin, dengeli veya stresli bir gün geçirip geçirmediğinizi ve aradaki tüm dereceleri size bildirir. vivosmart 4 HRV'nizi (her bir kalp atışı arasındaki zaman) takip ederek stres seviyenizi hesaplar ve görüntüler. Ayrıca Garmin Connect uygulaması üzerinde açabileceğiniz isteğe bağlı bir "Relax Reminder" (Rahatlama Hatırlatıcısı) özelliği de vardır. Stres seviyeniz gün içinde yükselirse bu özellik bileğinizden bir titreşim uyarısı vererek ve bir mesaj görüntüleyerek ("Nefes almak için bir mola verin?") rahatlamanız gereken zamanı size bildirir. Zihninizi ve vücudunuzu sakinleştirdiği kanıtlanmış Fourfold nefes alma tekniğiyle size kılavuzluk yapan rahatlama nefesi zamanlayıcıyı kullanın.

Aktif Yaşamınızı Takip Edin

vivosmart 4 her gün kişiselleştirilmiş bir adım hedefiyle size günaydın der. Ardından ilerlemenizi izler ve görüntüler. Aktivite kayıt günlüğü özellikleri içinde adımların yanı sıra çıkılan katlar, yakılan kaloriler, yoğunluk dakikaları ve daha fazlası da mevcuttur. Aynı zamanda ayağa kalkıp hareket etmeniz gerektiğini size hatırlatan bir hareket çubuğu görürsünüz ve titreşim uyarıları alırsınız.

vivosmart 4

Antrenmanlarınızı İzleyin

Egzersiz zamanlarınızı ve daha fazlasını izleyebilmek için önceden yüklenmiş aktivite zamanlayıcılarını kullanabilirsiniz. Dayanıklılık egzersizine başladığınızda cihaz egzersizlerinizi, tekrarlamalarınızı ve setlerinizi, çalışma ve dinlenme süreleriniz ile birlikte kaydeder böylece dizüstü bilgisayarı evde bırakabilirsiniz. Ayrıca zamanlayıcıyı başlatmayı unutursanız vivosmart 4 üzerindeki Move IQ™ özelliği yürüme, yüzme, bisiklete binme ve eliptik egzersizi gibi egzersizleri otomatik olarak algılar ve hatta seçilen aktivitelerin zamanını tutmaya bile başlar. Tamamladığınızda aktiviteleriniz online topluluğumuz olan Garmin Connect üzerine yüklenir, buradan aktivitelerinizi gözden geçirebilir, düzenleyebilir, bağlantılarınız ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Günlük Fitness ve Sağlık Durumu Takibi

vivosmart 4 bileğinizden alınan Elevate™ kalp atış hızı verilerini VO2 maks tahminiyle birlikte kullanarak size güncel fitness seviyeniz hakkında bilgi verir. Genel olarak aerobik fitnesiniz arttıkça VO2 maks seviyeniz de artar. vivosmart 4 VO2 maks seviyenize dayalı olarak fitness yaşınızı da hesaplayabilir, bu zorlu çalışma ve egzersizle zaman içinde azaltabileceğiniz bir istatistiktir. vivosmart 4 ek bilgi vermek için kalp atış hızınız daha önce ayarladığınız bir eşiğin üzerine beklenmedik biçimde çıktığında sizi bilgilendirecektir. 10 dakikadan daha uzun bir süre için hareketsizseniz ve kalp atış hızınız eşik üzerinde kalırsa bir uyarı alırsınız.

vivosmart 4

Bağlı Kalın

Bileğinizde bir vivosmart 4 takip cihazı varken bağlı kalmak ve daha aktif olmak arasında seçim yapmanız gerekmez. Takip cihazınızın ekranından hava durumunu kontrol edin, müziğinizi kumanda edin, akıllı bildirimler alın, telefonunuzu bulun, hatta önceden ayarlanmış metin mesajı yanıtlarını kullanın (yalnızca Android), sosyal medya bildirimlerine erişin ve bunların tümünü akıllı telefonunuz uzaktayken yapın.

Paylaşın ve Yarışın

vivosmart 4 ile aktivitelerinizden ve başarılarınızdan gözünüzü ayırmamak kolaydır. Takip cihazınız, ilerleyişinizi gözden geçirebileceğiniz, görevlere katılabileceğiniz, renkli rozetler kazanabileceğiniz ve hatta sosyal medya aracılığıyla paylaşım yapabileceğiniz çevrimiçi topluluğumuz olan Garmin Connect'e otomatik olarak senkronize olur. Garmin Connect web üzerinde veya Garmin Connect uygulamasıyla akıllı telefonunuzda ücretsiz olarak mevcuttur.

vivosmart 4
 • ¹ Garmin Connect veya Garmin Express™ üzerinden başlangıç kurulumu gerektirir
 • ² Bu tıbbi bir cihaz değildir ve herhangi bir tıbbi durumun teşhisi veya izlenmesi için kullanması amaçlanmamıştır;bkz. Garmin.com/ataccuracy. Pulse Ox tüm ülkelerde kullanılabilir değildir.
 • ³ Aktivite kayıt günlüğü doğruluğu

Formunuzu ve Fitness Aktivitenizi Şık Biçimde İzleyin

 • İnce ve akıllı aktivite izleyici¹ moda tasarımı şık metal vurgular, parlak ve okunması kolay bir ekranla birleştiriyor
 • REM uykusunu içeren gelişmiş uyku izlemesini içerir ve bileğe dayalı Pulse Ox² sensörüyle gece boyunca kandaki oksijen doygunluğu seviyelerini ölçebilir
 • Fitness ve sağlık izleme araçları içinde bilekten kalp atış hızı ölçümü³, tüm gün boyunca stres takibi, rahatlama nefesi zamanlayıcı, VO2 maks, Body Battery™ enerji izleyici ve daha fazlası bulunuyor
 • Yürüyüşler, koşular, dayanıklılık egzersizi, yoga, havuzda yüzme ve daha fazlası için özel özellikler
 • Çağrılar, metin mesajları ve daha fazlasını içeren tüm bildirimler için titreşimli uyarılar alın (Android™ cihazı kullanıcıları için metin mesajı cevapları mevcuttur)
 • Pil ömrü temponuza uyum sağlar; 7 güne kadar dayanır (Pulse Ox uyku takibi hariç) ve yüzme ve duş alma için de güvenlidir

vivosmart 4 aktivite izleyicimizle formunuzu geliştirirken tarzınızı vurgulayın. Bu ince, yüzme dostu giyilebilir cihaz, daha sağlıklı ve aktif bir yaşam tarzına sahip olmanızda size yardımcı olacak fitness ve sağlık özellikleriyle birlikte gelir. Bileğe dayalı Pulse Ox sensörü, uyurken kandaki oksijen doygunluğunu hesaplar veya oksijen seviyelerinizi gün içinde istediğiniz zaman ölçebilirsiniz. Cihaz aynı zamanda bilek üzerinden kalp atış hızınızı da izler ve tüm gün boyunca stres takibi, rahatlama nefesi zamanlayıcı ve VO2 maks okumaları gibi faydalı araçlar içerir. Ayrıca Body Battery enerji izlemesi aktif olmaya en uygun olduğunuz veya dinlenmeye ihtiyaç duyduğunuz zamanları size bildirir. Havuz veya duşta güvenle kullanılabilen vivosmart 4, 7 güne varan pil ömrüyle güçlü bir biçimde devam etmenizi sağlarken titreşim uyarılarına sahip akıllı bildirimler aktivite halindeyken bağlı kalmanıza yardım eder (uyumlu bir akıllı telefona bağlı olduğunda).

Şık, Akıllı Tasarım

Çok sayıda renkte kullanılabilir olan bu ince bilek kayışlı izleyici, kendine has tasarımı, metal süsleme bileşenleri, parlak ve okunması kolay ekranıyla şıklığınızı tamamlar. Ekran yalnızca ihtiyaç duyduğunuzda açılır. Ve açıldığında ortamdaki ışık seviyelerine otomatik olarak uyum sağlayarak parlak güneş ışığında bile görülür. Ofiste, spor salonunda, havuzda veya bunların arasında herhangi bir yerde: vivosmart 4 yaşam tarzınız için ideal cihazdır.

Bileğinizdeki Pulse Ox

vivosmart 4 üzerindeki Pulse Ox sensörü kanınızdaki oksijen doygunluğu seviyesini hesaplar. Pulse Ox ölçümleriniz genel sağlık ve fitness durumunuz gibi bir dizi faktöre bağlıdır. Pulse Ox ölçümlerinize bakmak vücudunuzun oksijeni nasıl kullandığını görebilmenizi sağlar. Gece boyunca SpO2'nizi ölçen özelliği açın veya vücudunuz hakkında daha fazla bilgi almak için istediğiniz zaman ölçüm yapın.

vivosmart 4

Gelişmiş Uyku İzleme

Uyku; genel sağlık, form ve fiziksel performans durumunuz için önemlidir. Uyku kaliteniz hakkında size bir fikir vermek için vivosmart 4 hafif, derin ve REM aşamasındaki uykunuzun yanı sıra gece boyunca hareketliliğinizi de izler. Ek bilgi olarak uyku sırasında kan oksijen seviyelerinizi görmek için Pulse Ox özelliğini açın. Uyandığınızda uyku istatistiklerinizi Garmin Connect™ Mobile uygulaması üzerinde kolaylıkla gözden geçirebilir ve karşılaştırabilirsiniz.

Vücut Enerjinizi En İyi Duruma Getirin

vivosmart 4 üzerindeki Body Battery enerji izlemesi herhangi bir zamanda vücudunuzun enerji rezervlerini ölçmek için stres, kalp atış hızı değişkenliği (HRV), uyku ve aktivite verilerinin bir bileşimini kullanır, böylece siz de aktivite ve dinlenme zamanlarınızı en uygun biçimde ayarlayarak gününüzü planlayabilirsiniz. Yüksek bir sayı aktif olmaya hazır olduğunuzu gösterirken düşük bir sayı bir antrenmana başlamadan önce biraz rahatlamanız ve dinlenmeniz gerektiğini gösterir. Body Battery aynı zamanda haftalar boyunca ortaya çıkan örüntüleri görebilmenizi ve böylece son birkaç günün o gün kendinizi nasıl hissettiğiniz üzerindeki etkisini anlayabilmenizi sağlar.

vivosmart 4

Tüm Gün Boyunca Stres Takibi

Gün içinde bir noktada stres yaşıyorsunuzdur ama ne kadar? vivosmart 4 sakin, dengeli veya stresli bir gün geçirip geçirmediğinizi ve aradaki tüm dereceleri size bildirir. vivosmart 4 HRV'nizi (her bir kalp atışı arasındaki zaman) takip ederek stres seviyenizi hesaplar ve görüntüler. Ayrıca Garmin Connect uygulaması üzerinde açabileceğiniz isteğe bağlı bir "Relax Reminder" (Rahatlama Hatırlatıcısı) özelliği de vardır. Stres seviyeniz gün içinde yükselirse bu özellik bileğinizden bir titreşim uyarısı vererek ve bir mesaj görüntüleyerek ("Nefes almak için bir mola verin?") rahatlamanız gereken zamanı size bildirir. Zihninizi ve vücudunuzu sakinleştirdiği kanıtlanmış Fourfold nefes alma tekniğiyle size kılavuzluk yapan rahatlama nefesi zamanlayıcıyı kullanın.

Aktif Yaşamınızı Takip Edin

vivosmart 4 her gün kişiselleştirilmiş bir adım hedefiyle size günaydın der. Ardından ilerlemenizi izler ve görüntüler. Aktivite kayıt günlüğü özellikleri içinde adımların yanı sıra çıkılan katlar, yakılan kaloriler, yoğunluk dakikaları ve daha fazlası da mevcuttur. Aynı zamanda ayağa kalkıp hareket etmeniz gerektiğini size hatırlatan bir hareket çubuğu görürsünüz ve titreşim uyarıları alırsınız.

vivosmart 4

Antrenmanlarınızı İzleyin

Egzersiz zamanlarınızı ve daha fazlasını izleyebilmek için önceden yüklenmiş aktivite zamanlayıcılarını kullanabilirsiniz. Dayanıklılık egzersizine başladığınızda cihaz egzersizlerinizi, tekrarlamalarınızı ve setlerinizi, çalışma ve dinlenme süreleriniz ile birlikte kaydeder böylece dizüstü bilgisayarı evde bırakabilirsiniz. Ayrıca zamanlayıcıyı başlatmayı unutursanız vivosmart 4 üzerindeki Move IQ™ özelliği yürüme, yüzme, bisiklete binme ve eliptik egzersizi gibi egzersizleri otomatik olarak algılar ve hatta seçilen aktivitelerin zamanını tutmaya bile başlar. Tamamladığınızda aktiviteleriniz online topluluğumuz olan Garmin Connect üzerine yüklenir, buradan aktivitelerinizi gözden geçirebilir, düzenleyebilir, bağlantılarınız ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Günlük Fitness ve Sağlık Durumu Takibi

vivosmart 4 bileğinizden alınan Elevate™ kalp atış hızı verilerini VO2 maks tahminiyle birlikte kullanarak size güncel fitness seviyeniz hakkında bilgi verir. Genel olarak aerobik fitnesiniz arttıkça VO2 maks seviyeniz de artar. vivosmart 4 VO2 maks seviyenize dayalı olarak fitness yaşınızı da hesaplayabilir, bu zorlu çalışma ve egzersizle zaman içinde azaltabileceğiniz bir istatistiktir. vivosmart 4 ek bilgi vermek için kalp atış hızınız daha önce ayarladığınız bir eşiğin üzerine beklenmedik biçimde çıktığında sizi bilgilendirecektir. 10 dakikadan daha uzun bir süre için hareketsizseniz ve kalp atış hızınız eşik üzerinde kalırsa bir uyarı alırsınız.

vivosmart 4

Bağlı Kalın

Bileğinizde bir vivosmart 4 takip cihazı varken bağlı kalmak ve daha aktif olmak arasında seçim yapmanız gerekmez. Takip cihazınızın ekranından hava durumunu kontrol edin, müziğinizi kumanda edin, akıllı bildirimler alın, telefonunuzu bulun, hatta önceden ayarlanmış metin mesajı yanıtlarını kullanın (yalnızca Android), sosyal medya bildirimlerine erişin ve bunların tümünü akıllı telefonunuz uzaktayken yapın.

Paylaşın ve Yarışın

vivosmart 4 ile aktivitelerinizden ve başarılarınızdan gözünüzü ayırmamak kolaydır. Takip cihazınız, ilerleyişinizi gözden geçirebileceğiniz, görevlere katılabileceğiniz, renkli rozetler kazanabileceğiniz ve hatta sosyal medya aracılığıyla paylaşım yapabileceğiniz çevrimiçi topluluğumuz olan Garmin Connect'e otomatik olarak senkronize olur. Garmin Connect web üzerinde veya Garmin Connect uygulamasıyla akıllı telefonunuzda ücretsiz olarak mevcuttur.

vivosmart 4
 • ¹ Garmin Connect veya Garmin Express™ üzerinden başlangıç kurulumu gerektirir
 • ² Bu tıbbi bir cihaz değildir ve herhangi bir tıbbi durumun teşhisi veya izlenmesi için kullanması amaçlanmamıştır;bkz. Garmin.com/ataccuracy. Pulse Ox tüm ülkelerde kullanılabilir değildir.
 • ³ Aktivite kayıt günlüğü doğruluğu
Ürün özellikleri
Öznitelik AdıÖznitelik değeri
Çerçevesi malzemesiAlüminyum
Otomatik yaz saati uygulamasıVar
Bağlantı desteğiBluetooth® Smart ve ANT+®
Telefonumu Bul ÖzelliğiVar
Garmin Connect ™ Mobile ile uyumluVar
Uyku izleme (toplam uykuyu, hareket veya rahat uykuyu izler)Var
Çıkılan Kat SayısıVar
Nabız BölgeleriVar
Nabız UyarılarıVar
Nabız KaloriVar
Maksimum % NabızVar
Nabız Yayını (ANT+™ üzerinden eşlenen cihazlara HR verilerini yayınlar)Var
Genel
Fiziksel boyutlarKüçük/orta: 15 x 10.5 x 197 mm 122-188 mm kalınlıklarındaki bileklere uyar | Büyük: 15 x 10.5 x 223 mm 148-215 mm kalınlıklarındaki bileklere uyar
AĞIRLIKKüçük/orta: 20.4 g | Büyük: 21.5 g
Su geçirmezlikYüzme
Dokunmatik EkranVar
Ekran TipiOLED
EKRAN BOYUTU6.6mm x 17.7mm
EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ48 x 128 piksel
Pil ömrü7 güne kadar (Pulse Ox uyku takibi hariç)
Bellek / Geçmiş7 zaman ayarlı aktivite, 14 günlük aktivite kayıt günlüğü verileri
PULSE OXVar
Saat Özellikleri
Zaman / TarihVar
Alarm saatiVar
ZamanlayıcıVar
KRONOMETREVar
Sağlık Takibi
FITNESS YAŞVar (uygulamada)
Body Battery™ Enerji MonitörüVar
Tüm gün boyunca stres takibiVar
Sensör
Garmin Elevate ™ Bilekten Nabız ÖlçümüVar
Barometrik AltimetreVar
İVME ÖLÇERVar
Günlük akıllı özellikler
Akıllı BildirimlerVar
HAVA DURUMUVar
Akıllı telefon müzik kontrolüVar
VIRB® Uzaktan KumandaVar
Akıllı telefon uyumluluğuiPhone®, Android ™
Aktivite Profilleri
Mevcut spor salonu aktivite profilleriDayanıklılık Egzersizi, Kardiyo, Egzersizi, Eliptik Egzersiz, Merdiven Çıkma, Yoga
Mevcut yüzme profilleriHavuzda yüzme (temel)
Aktivite takip özellikleri
Adım sayacıVar
Hareket çubuğu (belirli bir süre kullanılmadığında cihazda görüntülenir, sıfırlamak için birkaç dakika yürüyün)Var
Yakılan kaloriVar
Kat edilen mesafeVar
Yoğunluk dakikalarıVar
TRUEUP™Var
MOVE IQ™Var
Fitness ekipmanı/gym
Otomatik tekrar sayımıVar
Antrenman, planlama ve analiz özellikleri
Özelleştirilebilir Veri SayfalarıVar
Özelleştirilebilir ekranlarVar
Özelleştirilebilir aktivite profilleriVar
AUTO LAP®Var
VO2 MAXVar
Özelleştirilebilir uyarılarVar
Koşu özellikleri
MEVCUT KOŞU PROFİLLERİKoşu
 • • vivosmart 4
 • • Şarj/veri kablosu
 • • Kılavuzlar
Ürün özellikleri
Öznitelik AdıÖznitelik değeri
Çerçevesi malzemesiAlüminyum
Otomatik yaz saati uygulamasıVar
Bağlantı desteğiBluetooth® Smart ve ANT+®
Telefonumu Bul ÖzelliğiVar
Garmin Connect ™ Mobile ile uyumluVar
Uyku izleme (toplam uykuyu, hareket veya rahat uykuyu izler)Var
Çıkılan Kat SayısıVar
Nabız BölgeleriVar
Nabız UyarılarıVar
Nabız KaloriVar
Maksimum % NabızVar
Nabız Yayını (ANT+™ üzerinden eşlenen cihazlara HR verilerini yayınlar)Var
Genel
Fiziksel boyutlarKüçük/orta: 15 x 10.5 x 197 mm 122-188 mm kalınlıklarındaki bileklere uyar | Büyük: 15 x 10.5 x 223 mm 148-215 mm kalınlıklarındaki bileklere uyar
AĞIRLIKKüçük/orta: 20.4 g | Büyük: 21.5 g
Su geçirmezlikYüzme
Dokunmatik EkranVar
Ekran TipiOLED
EKRAN BOYUTU6.6mm x 17.7mm
EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ48 x 128 piksel
Pil ömrü7 güne kadar (Pulse Ox uyku takibi hariç)
Bellek / Geçmiş7 zaman ayarlı aktivite, 14 günlük aktivite kayıt günlüğü verileri
PULSE OXVar
Saat Özellikleri
Zaman / TarihVar
Alarm saatiVar
ZamanlayıcıVar
KRONOMETREVar
Sağlık Takibi
FITNESS YAŞVar (uygulamada)
Body Battery™ Enerji MonitörüVar
Tüm gün boyunca stres takibiVar
Sensör
Garmin Elevate ™ Bilekten Nabız ÖlçümüVar
Barometrik AltimetreVar
İVME ÖLÇERVar
Günlük akıllı özellikler
Akıllı BildirimlerVar
HAVA DURUMUVar
Akıllı telefon müzik kontrolüVar
VIRB® Uzaktan KumandaVar
Akıllı telefon uyumluluğuiPhone®, Android ™
Aktivite Profilleri
Mevcut spor salonu aktivite profilleriDayanıklılık Egzersizi, Kardiyo, Egzersizi, Eliptik Egzersiz, Merdiven Çıkma, Yoga
Mevcut yüzme profilleriHavuzda yüzme (temel)
Aktivite takip özellikleri
Adım sayacıVar
Hareket çubuğu (belirli bir süre kullanılmadığında cihazda görüntülenir, sıfırlamak için birkaç dakika yürüyün)Var
Yakılan kaloriVar
Kat edilen mesafeVar
Yoğunluk dakikalarıVar
TRUEUP™Var
MOVE IQ™Var
Fitness ekipmanı/gym
Otomatik tekrar sayımıVar
Antrenman, planlama ve analiz özellikleri
Özelleştirilebilir Veri SayfalarıVar
Özelleştirilebilir ekranlarVar
Özelleştirilebilir aktivite profilleriVar
AUTO LAP®Var
VO2 MAXVar
Özelleştirilebilir uyarılarVar
Koşu özellikleri
MEVCUT KOŞU PROFİLLERİKoşu

*Garmin Connect’e tanımlanan ürünler iade alınamamaktadır.