3000 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA

Üzgünüz - bu ürün artık mevcut değil!

GPSMAP 8008

Stok Kodu: 010-01016-00
Havale ile ödemelerde %5 indirim
₺138.600,00

Tümüyle Entegre 8" Dokunmatik Ekran Chartplotter

  • Pinch-to-zoom ve diğer multi-touch kontroller
  • SmartMode™ kontrolü, senkronize ile tüm ekranları hızla değiştirebilir
  • Entegre eder ... her şeyi, çeşitli sonar teknolojileri, entegre otopilot, bağlantı, uygulamalar, motor verileri ve daha fazlası
  • Pozisyon ve yönü saniyede 10 kez güncelleyebilen harici GPS 10 Hz GPS/GLONASS alıcı dahildir
  • Cam helm görünümü için düşük profilli gömme montaj veya düz montaj
GPSMAP 8008

Tam entegre 20 cm (8 inç) dokunmatik ekranlı çok işlevli ekranımız (MFD), Garmin'in en iyi marine kullanıcı arayüzünü içerir: Power of Simple™ 'ın özünde olan GPSMAP 8008, şimdiye kadar sunduğumuz teknolojik açıdan en gelişmiş, en kolay kullanımlı MFD'lerden biridir.

Multi-touch Glass Helm Ekran

Parlak, keskin XGA dokunmatik ekran, dünya çapında uydu ile zenginleştirilmiş temel harita ile birlikte standart olarak sunuluyor ve parmak ile kontrolleri kolaylaştırmak için pinch-to-zoom ve diğer dokunmatik kontrolleri içerir. Parlama önleyici ve LED arka aydınlatma, bu serinin parlak güneş ışığında kolay görünmesini sağlar; otomatik karartma geceleri olağanüstü görüş sağlar.

Tam Sistem Entegrasyonu

Herşeyi... entegre eder, çeşitli sonar teknolojileri, entegre edilmiş oto pilot, bağlantı, uygulamalar, motor verileri ve multi-medya. SmartMode™ kontrolü kullanıcıya tüm modları hızla senkronize eden bir helm ekranı değiştirme olanağı tanır. İhtiyacınız olan her şey tek bir ekranda parmağınızın ucundadır.

SmartMode ile Ekran Sayfalarını Uyarlayın

SmartMode ile hazır ayar moduna geçerek dümendeki tüm ekranları hızlıca değiştirebilirsiniz. Bir moddan diğerine ayrı ayrı geçerken elle yapmak yerine tüm monitörleri senkronize edin. Tamamen uyarlanabilir sayfalar, datalar ve kalibreler; ihtiyacınız olan bilgiyi istediğiniz yere koymanıza olanak sağlar.

GPSMAP 8008

Yüksek Performanslı Sistem

Harici GPS19x akıllı anten ile 10 Hz GPS ve GLONASS alıcısı pozisyonunuzu saniyede 10 defa yenileyerek ekrandaki hareketinizi daha akıcı hale getirir. 5.000 yol işaretine kadar gösterir, bu noktalara geri dönüşünüz hızlı ve kolay olur.

GRID™ (Garmin Uzaktan Giriş Aygıtı)

GRID, tüm GPSMAP 8000 Glass Helm serisi cihazların tam kontrolünü sağlayan uzaktan giriş cihazıdır. Döner düğme ve kumanda çubuğu kontrolleri, menüler ve ekranlar arasında gezinmeyi ve bir istasyondaki monitörler arasında sorunsuz bir şekilde gezinmenizi sağlar. Tek bir cihazla tekli veya çoklu monitörleri kontrol edin. İstasyon başına birden çok cihazı destekler. GRID dikey veya yatay montaja izin vermek için döndürebilir. Small footprint kaptanın sandalyesine entegre edilebilir (ayrı olarak satılır).

NMEA 2000 Desteği

Bu combo teknenize daha fazla özellik eklemenizi sağlar. NMEA 2000 desteği sağlar, böylece otopilot, motor verileri ve daha fazla değerli bilgileri ekranınızda görebilirsiniz.

GPSMAP 8008

Gelişmiş Auto Guidance

Gitmek istediğiniz yeri girin ve Garmin patentli Auto Guidance² teknolojisi, alçak köprüler, sığ su ve güzergahta bulunan diğer engellerden kaçınmanıza yardımcı olan sanal bir rota oluşturmak için ilgili grafikleri anında arar.

Daha da iyisi, geliştirilmiş sürüm 2.0 ile artık daha fazla özellikler ve yeteneklere erişebileceksiniz. Hesaplanan Auto Guidance rotasını, ara geçiş noktalarına veya rota işaretlerine istenen yol boyunca "geçiş" noktaları ekleyerek ayarlayabilirsiniz. Hesaplanan rota boyunca tehlike noktalarını kolayca gözden geçirebilirsiniz. Auto Guidance rotasını otomatik olarak takip etmek için uyumlu Garmin otomatik pilotunuzu kullanabilirsiniz. Diğer 2,0 geliştirmeleri, rotanızdaki herhangi bir noktada varış zamanlarını hesaplama olanağı sağlar (zamanlamalı varışlar köprü açıklıklarına ve diğer zamanlı-kritik olaylara karşılık vermek için harika). Daha da iyisi, çizilmiş Auto Guidance rotalarınızı gelecekte navigasyon için BlueChart® g2 Vision® veya Garmin LakeVü ™ HD Ultra cartography¹ ile bir SD ™ kart üzerine yedekleyerek kaydedebilirsiniz.

GPSMAP 8008

Basitleştirilmiş SOS Çağrısı

Bu özel SOS emniyet asistanı özelliği, marine elektroniği veya radyo protokollerine alışkın olan kişiler dahil olmak üzere acil bir durumda Sahil Güvenlik yardımını hızla aramayı kolaylaştırıyor. Chartplotter'ın dokunmatik ekranında sadece SOS düğmesine dokunarak, ağa bağlı Garmin VHF telsiziniz Kanal 16 acil durum frekansını otomatik olarak ayarlayacak ve olası durumların bir listesi (yangın, güvertede şahıs vs) görüntülenecektir. Geçerli seçim seçildikten sonra ekran, müdahale edenlerin okuyabileceği, geminin mevcut enlem / boylam GPS koordinatlarıyla birlikte, Sahil Güvenlik onaylı bir VHF telsiz tehlike çağrısı komut dosyası sunacak; böylece zamandan tasarruf sağlanacak, paniklerin önüne geçilecek ve kurtarıcılar tarafından mümkün olan en iyi sonucun sağlanması için gerekli olan önemli bilgiler sağlanacak.

GPX Rota Noktaları Aktarımı

Başka bir üreticinin GPS ürününde veya bir Garmin el cihazında bulunan yol işaretleri, izler veya sık kullanılan rotalarınız varsa - artık bu öğeleri, yeni Garmin chartplotter'ınıza aktarmak, endüstri standardı GPX yazılım formatı yoluyla her zamankinden daha kolay. GPX, platformlar ve uygulamalar arasında GPS veri alışverişi için açık standart bir formattır. Bu kolay kullanımlı arayüz teknolojisi ile Garmin, "hiçbir rota işareti arkada kalmaz" kolaylığı sağladı.

GPSMAP 8008

Özel Yelken Özellikleri

Rüzgârı maksimize ederek rekabette üstünlük kazanmanıza yardımcı olmak için, chartplotter, sanal başlangıç ​​çizgisini yatay çizgilerle gösteren, başlangıçtan önceki motor ısıtma süresini ve bir yarış zamanlayıcısını gösteren yarış öncesi rehberlik sayfasını ağınza bağlı tüm Garmin cihazlarınızla seknronize eder. Buna ek olarak, desteklenen diğer yelken özellikleri arasında gelişmiş rüzgar gülü, yön ve rota üzeri çizgileri, ayar ve sürüklenme, gerçek ve görünür rüzgar verisi ve daha fazlası bulunur. Uyumlu akıllı telefonlar veya tabletler vasıtasıyla çeşitli marine özel uygulamalarına erişmek ve bunları kontrol etmek için mevcut dahili kablosuz bağlantıyı kullanabilirsiniz.

GPSMAP 8008

Panoptix™ Alt Ayna

1 Panoptix alt ayna ile, gerçek zamanlı olarak teknenizin etrafında yüzen balıkları ve yemleri görmenizi sağlayan olağanüstü 3 görüş elde edersiniz. Su sütununda 3 boyutlu, dipten yüzeye kadar balıkları bile görebilirsiniz. Hareketsiz olsanız bile, yine de teknenizin altındaki şeyleri 3 boyutlu görebilirsiniz.

GPSMAP 8008

LIVEVÜ ALT

Teknenin altındaki gerçek zamanlı hareketli sonar görüntüleri gösterir. Bu ekran yem düşme izi hareketini mor renkte ve sonar geçmişi verilerini solda gösterir.

GPSMAP 8008

REALVÜ 3-D ALT

Teknenin altındaki alanı önden arkaya ve bir yandan diğer yana tarar. Bu ekranda dikey yüzün arka tarafına yaslanan balık sürüsünü, teknenin Pport tarafındaki 35 feet derinliğini gösterir.

GPSMAP 8008

REALVÜ 3-D GEÇMİŞ

Tekne hareket ederken, tüm su sütunlarının geçmişini göstermek için verileri tarar - dipten yüzeye ve aradaki tüm balıklara. Bu ekranda, teknenin bir akıntının üzerinden geçtiği, 30-40 feet arası bir balık sürüsünün olduğu gösteriliyor.

Panoptix İleri Ayna

Bir Panoptix İleri ayna, tekneniz hareketsizken bile 2 etkileyici görüntü sunar. Teknenin önündeki su sütunundaki dip görüntüsü artı balık ve yem yüzme görüntüsünü gerçek zamanlı olarak gösterir. Yeminizi makarayla gönderirken bile izleyebilirsiniz. Ayrıca, teknenizin önündeki balıkları ve dip yapısının 3 boyutlu görünümünü elde edebilirsiniz.

GPSMAP 8008

LIVEVÜ İLERİ

Güncellemeler, suda olanın gerçek zamanlı olarak hareketli görüntüleri sağlayan tek bir ping ile sağlanmaktadır. Bu ekran, tekneye yaklaşan büyük bir hedefi (dalgıç) gösterir.

GPSMAP 8008

REALVÜ 3-D İLERİ

Teknenin önündeki alanı dijital olarak tarayarak dip, yapı ve balık görünümünde ileriye dönük 3 boyutlu görünüm oluşturur. Bu ekranda, 10 feette balık derinliği ve 20 feetlik dip derinlik gösteriliyor.

Kendi HD Haritalarınızı Oluşturun

Quickdraw Contours, uyumlu Garmin kombinasyonunuza yüklenmiş ücretsiz ve kullanımı kolay bir yazılım özelliğidir. 1 feet'lik konturlarla anında kendi kişisel HD balıkçı haritalarınızı oluşturabilir ve haritalarınızı ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde uyarlayabilirsiniz. Bunlar sizin haritalarınız - onlara siz sahipsiniz. Verileri kendinize saklayabilir veya Garmin Connect ™ 'de Quickdraw Topluluğu ile paylaşabilirsiniz. Haritalama uzmanlığına gerek yoktur. Cihazınız haritaları yaparken siz sadece balık tutarsınız. Diğer haritalama yazılımlarındaki gibi beklemek veya dosyalarınızı göndermek zorunda değilsiniz - sonuçlarınız anında görünür. Aşağıdaki sonar dönüştürücülerinden herhangi biriyle kullanabilirsiniz: Garmin Panoptix ™, HD-ID ™ geleneksel, CHIRP özellikli, Garmin ClearVü ™ veya NMEA 2000® uyumlu derinlik. Teknenizde birden fazla sonar cihazı mı takılı? Quickdraw Contours, sizin için en iyi sonuçları vermek için otomatik olarak en yetenekli sonar cihazını seçer!

Çoklu Derinlik Aralığı Gölgelendirme

Her biri kendi rengiyle 10 farklı derinlik aralığını belirtin. Bir bakışta hedef derinlikleri görüntülemeyi kolaylaştırır.

Chartplotter'dan Otomatik Pilotu Devreye Sokun

Devreye alma işlemini daha kolay ve daha rahat hale getirmek için, chartplotter ekranınızdaki otomatik pilot devreye alma işleminin tamamını halledebilirsiniz.

GPSMAP 8008

Sudaki Tüm Aksiyonu Yakala

Bu chartplotter Garmin VIRB® X ve XE aksiyon kameralarla kablosuz bağlantıları destekler, böylece suda geçirdiğiniz zamandaki tüm aksiyonu yakalar. Daha da önemlisi, basit bir yazılım güncellemesi ile kayıtları kontrol edebilir, hareketsiz görüntüler alabilir ve bir VIRB X / XE aksiyon kamerasından GPSMAP® 7400/7600 serisi chartplotter veya 8000/8400/8600 serisi Cam Helm chartplotter'ınıza video yayını yapabilirsiniz. En fazla 4 VIRB X / XE aksiyon kamerasından video akışı yapabilir ve videoyu uyumlu bir deniz chartplotter'dan izleyebilirsiniz. Daha önce çekilen resimleri ve videoları chartplotter üzerinde görüntüleyebilir ve kolay seçim için küçük resim önizlemelerini görüntüleyebilirsiniz. Çalmayı kontrol edin, duraklatın, chartplotter'ınızdan arama yapın ve tekrar oynatın. Hatta otomatik slayt gösterisi modu ve istenmeyen VIRB görüntülerini veya videoları silmek için özelliği var. Her VIRB'a kolay tanımlama adı verilebilir. Ayrıca VIRB kameralarınızı en-boy oranı, video çözünürlüğü, saniyede kare, fotoğraf boyutu, görüş alanı ve daha fazlasını içeren VIRB video ayarlarını doğrudan chartplotter'dan değiştirecek şekilde kontrol edebilirsiniz. Chartplotter'dan VIRB X / XE'e NMEA 2000 teknesi bilgileri VIRB Edit veya VIRB mobil uygulamasını kullanarak videoda G-Metrix ™ verileri olarak üst üste gelecek şekilde gönderin. Bazı veriler opsiyonel aksesuarlar gerektirir.

GPSMAP 8008

Tümüyle Entegre 8" Dokunmatik Ekran Chartplotter

  • Pinch-to-zoom ve diğer multi-touch kontroller
  • SmartMode™ kontrolü, senkronize ile tüm ekranları hızla değiştirebilir
  • Entegre eder ... her şeyi, çeşitli sonar teknolojileri, entegre otopilot, bağlantı, uygulamalar, motor verileri ve daha fazlası
  • Pozisyon ve yönü saniyede 10 kez güncelleyebilen harici GPS 10 Hz GPS/GLONASS alıcı dahildir
  • Cam helm görünümü için düşük profilli gömme montaj veya düz montaj
GPSMAP 8008

Tam entegre 20 cm (8 inç) dokunmatik ekranlı çok işlevli ekranımız (MFD), Garmin'in en iyi marine kullanıcı arayüzünü içerir: Power of Simple™ 'ın özünde olan GPSMAP 8008, şimdiye kadar sunduğumuz teknolojik açıdan en gelişmiş, en kolay kullanımlı MFD'lerden biridir.

Multi-touch Glass Helm Ekran

Parlak, keskin XGA dokunmatik ekran, dünya çapında uydu ile zenginleştirilmiş temel harita ile birlikte standart olarak sunuluyor ve parmak ile kontrolleri kolaylaştırmak için pinch-to-zoom ve diğer dokunmatik kontrolleri içerir. Parlama önleyici ve LED arka aydınlatma, bu serinin parlak güneş ışığında kolay görünmesini sağlar; otomatik karartma geceleri olağanüstü görüş sağlar.

Tam Sistem Entegrasyonu

Herşeyi... entegre eder, çeşitli sonar teknolojileri, entegre edilmiş oto pilot, bağlantı, uygulamalar, motor verileri ve multi-medya. SmartMode™ kontrolü kullanıcıya tüm modları hızla senkronize eden bir helm ekranı değiştirme olanağı tanır. İhtiyacınız olan her şey tek bir ekranda parmağınızın ucundadır.

SmartMode ile Ekran Sayfalarını Uyarlayın

SmartMode ile hazır ayar moduna geçerek dümendeki tüm ekranları hızlıca değiştirebilirsiniz. Bir moddan diğerine ayrı ayrı geçerken elle yapmak yerine tüm monitörleri senkronize edin. Tamamen uyarlanabilir sayfalar, datalar ve kalibreler; ihtiyacınız olan bilgiyi istediğiniz yere koymanıza olanak sağlar.

GPSMAP 8008

Yüksek Performanslı Sistem

Harici GPS19x akıllı anten ile 10 Hz GPS ve GLONASS alıcısı pozisyonunuzu saniyede 10 defa yenileyerek ekrandaki hareketinizi daha akıcı hale getirir. 5.000 yol işaretine kadar gösterir, bu noktalara geri dönüşünüz hızlı ve kolay olur.

GRID™ (Garmin Uzaktan Giriş Aygıtı)

GRID, tüm GPSMAP 8000 Glass Helm serisi cihazların tam kontrolünü sağlayan uzaktan giriş cihazıdır. Döner düğme ve kumanda çubuğu kontrolleri, menüler ve ekranlar arasında gezinmeyi ve bir istasyondaki monitörler arasında sorunsuz bir şekilde gezinmenizi sağlar. Tek bir cihazla tekli veya çoklu monitörleri kontrol edin. İstasyon başına birden çok cihazı destekler. GRID dikey veya yatay montaja izin vermek için döndürebilir. Small footprint kaptanın sandalyesine entegre edilebilir (ayrı olarak satılır).

NMEA 2000 Desteği

Bu combo teknenize daha fazla özellik eklemenizi sağlar. NMEA 2000 desteği sağlar, böylece otopilot, motor verileri ve daha fazla değerli bilgileri ekranınızda görebilirsiniz.

GPSMAP 8008

Gelişmiş Auto Guidance

Gitmek istediğiniz yeri girin ve Garmin patentli Auto Guidance² teknolojisi, alçak köprüler, sığ su ve güzergahta bulunan diğer engellerden kaçınmanıza yardımcı olan sanal bir rota oluşturmak için ilgili grafikleri anında arar.

Daha da iyisi, geliştirilmiş sürüm 2.0 ile artık daha fazla özellikler ve yeteneklere erişebileceksiniz. Hesaplanan Auto Guidance rotasını, ara geçiş noktalarına veya rota işaretlerine istenen yol boyunca "geçiş" noktaları ekleyerek ayarlayabilirsiniz. Hesaplanan rota boyunca tehlike noktalarını kolayca gözden geçirebilirsiniz. Auto Guidance rotasını otomatik olarak takip etmek için uyumlu Garmin otomatik pilotunuzu kullanabilirsiniz. Diğer 2,0 geliştirmeleri, rotanızdaki herhangi bir noktada varış zamanlarını hesaplama olanağı sağlar (zamanlamalı varışlar köprü açıklıklarına ve diğer zamanlı-kritik olaylara karşılık vermek için harika). Daha da iyisi, çizilmiş Auto Guidance rotalarınızı gelecekte navigasyon için BlueChart® g2 Vision® veya Garmin LakeVü ™ HD Ultra cartography¹ ile bir SD ™ kart üzerine yedekleyerek kaydedebilirsiniz.

GPSMAP 8008

Basitleştirilmiş SOS Çağrısı

Bu özel SOS emniyet asistanı özelliği, marine elektroniği veya radyo protokollerine alışkın olan kişiler dahil olmak üzere acil bir durumda Sahil Güvenlik yardımını hızla aramayı kolaylaştırıyor. Chartplotter'ın dokunmatik ekranında sadece SOS düğmesine dokunarak, ağa bağlı Garmin VHF telsiziniz Kanal 16 acil durum frekansını otomatik olarak ayarlayacak ve olası durumların bir listesi (yangın, güvertede şahıs vs) görüntülenecektir. Geçerli seçim seçildikten sonra ekran, müdahale edenlerin okuyabileceği, geminin mevcut enlem / boylam GPS koordinatlarıyla birlikte, Sahil Güvenlik onaylı bir VHF telsiz tehlike çağrısı komut dosyası sunacak; böylece zamandan tasarruf sağlanacak, paniklerin önüne geçilecek ve kurtarıcılar tarafından mümkün olan en iyi sonucun sağlanması için gerekli olan önemli bilgiler sağlanacak.

GPX Rota Noktaları Aktarımı

Başka bir üreticinin GPS ürününde veya bir Garmin el cihazında bulunan yol işaretleri, izler veya sık kullanılan rotalarınız varsa - artık bu öğeleri, yeni Garmin chartplotter'ınıza aktarmak, endüstri standardı GPX yazılım formatı yoluyla her zamankinden daha kolay. GPX, platformlar ve uygulamalar arasında GPS veri alışverişi için açık standart bir formattır. Bu kolay kullanımlı arayüz teknolojisi ile Garmin, "hiçbir rota işareti arkada kalmaz" kolaylığı sağladı.

GPSMAP 8008

Özel Yelken Özellikleri

Rüzgârı maksimize ederek rekabette üstünlük kazanmanıza yardımcı olmak için, chartplotter, sanal başlangıç ​​çizgisini yatay çizgilerle gösteren, başlangıçtan önceki motor ısıtma süresini ve bir yarış zamanlayıcısını gösteren yarış öncesi rehberlik sayfasını ağınza bağlı tüm Garmin cihazlarınızla seknronize eder. Buna ek olarak, desteklenen diğer yelken özellikleri arasında gelişmiş rüzgar gülü, yön ve rota üzeri çizgileri, ayar ve sürüklenme, gerçek ve görünür rüzgar verisi ve daha fazlası bulunur. Uyumlu akıllı telefonlar veya tabletler vasıtasıyla çeşitli marine özel uygulamalarına erişmek ve bunları kontrol etmek için mevcut dahili kablosuz bağlantıyı kullanabilirsiniz.

GPSMAP 8008

Panoptix™ Alt Ayna

1 Panoptix alt ayna ile, gerçek zamanlı olarak teknenizin etrafında yüzen balıkları ve yemleri görmenizi sağlayan olağanüstü 3 görüş elde edersiniz. Su sütununda 3 boyutlu, dipten yüzeye kadar balıkları bile görebilirsiniz. Hareketsiz olsanız bile, yine de teknenizin altındaki şeyleri 3 boyutlu görebilirsiniz.

GPSMAP 8008

LIVEVÜ ALT

Teknenin altındaki gerçek zamanlı hareketli sonar görüntüleri gösterir. Bu ekran yem düşme izi hareketini mor renkte ve sonar geçmişi verilerini solda gösterir.

GPSMAP 8008

REALVÜ 3-D ALT

Teknenin altındaki alanı önden arkaya ve bir yandan diğer yana tarar. Bu ekranda dikey yüzün arka tarafına yaslanan balık sürüsünü, teknenin Pport tarafındaki 35 feet derinliğini gösterir.

GPSMAP 8008

REALVÜ 3-D GEÇMİŞ

Tekne hareket ederken, tüm su sütunlarının geçmişini göstermek için verileri tarar - dipten yüzeye ve aradaki tüm balıklara. Bu ekranda, teknenin bir akıntının üzerinden geçtiği, 30-40 feet arası bir balık sürüsünün olduğu gösteriliyor.

Panoptix İleri Ayna

Bir Panoptix İleri ayna, tekneniz hareketsizken bile 2 etkileyici görüntü sunar. Teknenin önündeki su sütunundaki dip görüntüsü artı balık ve yem yüzme görüntüsünü gerçek zamanlı olarak gösterir. Yeminizi makarayla gönderirken bile izleyebilirsiniz. Ayrıca, teknenizin önündeki balıkları ve dip yapısının 3 boyutlu görünümünü elde edebilirsiniz.

GPSMAP 8008

LIVEVÜ İLERİ

Güncellemeler, suda olanın gerçek zamanlı olarak hareketli görüntüleri sağlayan tek bir ping ile sağlanmaktadır. Bu ekran, tekneye yaklaşan büyük bir hedefi (dalgıç) gösterir.

GPSMAP 8008

REALVÜ 3-D İLERİ

Teknenin önündeki alanı dijital olarak tarayarak dip, yapı ve balık görünümünde ileriye dönük 3 boyutlu görünüm oluşturur. Bu ekranda, 10 feette balık derinliği ve 20 feetlik dip derinlik gösteriliyor.

Kendi HD Haritalarınızı Oluşturun

Quickdraw Contours, uyumlu Garmin kombinasyonunuza yüklenmiş ücretsiz ve kullanımı kolay bir yazılım özelliğidir. 1 feet'lik konturlarla anında kendi kişisel HD balıkçı haritalarınızı oluşturabilir ve haritalarınızı ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde uyarlayabilirsiniz. Bunlar sizin haritalarınız - onlara siz sahipsiniz. Verileri kendinize saklayabilir veya Garmin Connect ™ 'de Quickdraw Topluluğu ile paylaşabilirsiniz. Haritalama uzmanlığına gerek yoktur. Cihazınız haritaları yaparken siz sadece balık tutarsınız. Diğer haritalama yazılımlarındaki gibi beklemek veya dosyalarınızı göndermek zorunda değilsiniz - sonuçlarınız anında görünür. Aşağıdaki sonar dönüştürücülerinden herhangi biriyle kullanabilirsiniz: Garmin Panoptix ™, HD-ID ™ geleneksel, CHIRP özellikli, Garmin ClearVü ™ veya NMEA 2000® uyumlu derinlik. Teknenizde birden fazla sonar cihazı mı takılı? Quickdraw Contours, sizin için en iyi sonuçları vermek için otomatik olarak en yetenekli sonar cihazını seçer!

Çoklu Derinlik Aralığı Gölgelendirme

Her biri kendi rengiyle 10 farklı derinlik aralığını belirtin. Bir bakışta hedef derinlikleri görüntülemeyi kolaylaştırır.

Chartplotter'dan Otomatik Pilotu Devreye Sokun

Devreye alma işlemini daha kolay ve daha rahat hale getirmek için, chartplotter ekranınızdaki otomatik pilot devreye alma işleminin tamamını halledebilirsiniz.

GPSMAP 8008

Sudaki Tüm Aksiyonu Yakala

Bu chartplotter Garmin VIRB® X ve XE aksiyon kameralarla kablosuz bağlantıları destekler, böylece suda geçirdiğiniz zamandaki tüm aksiyonu yakalar. Daha da önemlisi, basit bir yazılım güncellemesi ile kayıtları kontrol edebilir, hareketsiz görüntüler alabilir ve bir VIRB X / XE aksiyon kamerasından GPSMAP® 7400/7600 serisi chartplotter veya 8000/8400/8600 serisi Cam Helm chartplotter'ınıza video yayını yapabilirsiniz. En fazla 4 VIRB X / XE aksiyon kamerasından video akışı yapabilir ve videoyu uyumlu bir deniz chartplotter'dan izleyebilirsiniz. Daha önce çekilen resimleri ve videoları chartplotter üzerinde görüntüleyebilir ve kolay seçim için küçük resim önizlemelerini görüntüleyebilirsiniz. Çalmayı kontrol edin, duraklatın, chartplotter'ınızdan arama yapın ve tekrar oynatın. Hatta otomatik slayt gösterisi modu ve istenmeyen VIRB görüntülerini veya videoları silmek için özelliği var. Her VIRB'a kolay tanımlama adı verilebilir. Ayrıca VIRB kameralarınızı en-boy oranı, video çözünürlüğü, saniyede kare, fotoğraf boyutu, görüş alanı ve daha fazlasını içeren VIRB video ayarlarını doğrudan chartplotter'dan değiştirecek şekilde kontrol edebilirsiniz. Chartplotter'dan VIRB X / XE'e NMEA 2000 teknesi bilgileri VIRB Edit veya VIRB mobil uygulamasını kullanarak videoda G-Metrix ™ verileri olarak üst üste gelecek şekilde gönderin. Bazı veriler opsiyonel aksesuarlar gerektirir.

GPSMAP 8008
Ürün özellikleri
Öznitelik AdıÖznitelik değeri
Genel
BOYUTLAR26.89 x 19.39 x 11.56 cm (10 9/16" x 7 5/8" x 4 9/16")
AĞIRLIK5.1 kg
Su geçirmezlikIPX7
Ekran TipiDokunmatik SVGA ekran (parlama önleyici)
EKRAN BOYUTU17.1 x 13 cm, 21.3 cm diagonal (6.8" x 5.1", 8.4" diagonal )
EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ800 x 600 piksel
Güç tüketimi12V de 1.3A | 24V de 0.7A
Montaj seçenekleriDüz, tutacaklı veya gömme montaj
Sensör
Alıcı10 Hz yüksek-hassasiyet
Outdoor etkinlikleri
ÖN YÜKLÜ HARİTALARYok
Gelgit tablolarıVar
Ses
Garmin Meteor ™ Ses Sistemi uyumluVar
Bağlantılar
AntenSadece harici
Garmin Marine Network™ portları4
NMEA 2000® uyumlulukVar
Nmea 0183 giriş portları4
Nmea 0183 çıkış portları2
Video giriş portları2 - BNC kompozit
Video çıkış portları1 - DVI-I
Kablosuz bağlantıVar, (Wi-Fi Adaptör kiti gereklidir, ayrı satılır)
Haritalar ve Hafıza
Kabul ettiği data kartları2 SD™ kart (Garmin kart okuyucu gerekli)
Yol noktaları5000
ROTALAR100
Yol kayıtları50000 nokta, 50 yol kaydı
Sonar özellikleri ve spesifikasyonları
Çift frekanslı (50/200 kHz) sonar uyumlulukVar (uyumlu black box sonar ile)
Çift açılı(77/200 kHz) sonar uyumlulukVar (uyumlu black box sonar ile)
Chirp sonar teknolojisiVar (harici black box ile)
ClearvüVar (GCV ™ black box ile, ayrı satılır)
SidevüVar (GCV ™ black box ile, ayrı satılır)
Chartplotter özellikleri
Garmin Radar UyumlulukVar
Garmin Sonar UyumlulukVar (GSD™ black box ile, ayrı satılır)
Garmin SmartMode uyumlu (özelleştirilebilir monitör ön ayarları)Var
AIS'yi destekler (hedef gemi pozisyonlarını takip eder)Var
DSC'yi destekler (DSC özellikli VHF telsizden konum verilerini görüntüler)Var
FUSION-Link ™ uyumlu telsizleri desteklerVar
GSD ™ Black Box sonar desteğiVar
GCV ™ Black Box sonar desteğiVar
Garmin Helm uyumlulukVar (Wi-Fi Adaptör Kiti gereklidir, ayrıca satılır)
GRID ™ (Garmin Uzaktan Giriş Aygıtı) uyumlulukVar
Opsiyonel Harita Desteği
BlueChart® Mobile (planlama) uyumlulukVar (Wi-Fi Adaptör Kiti gereklidir, ayrıca satılır)
Ürün özellikleri
Öznitelik AdıÖznitelik değeri
Genel
BOYUTLAR26.89 x 19.39 x 11.56 cm (10 9/16" x 7 5/8" x 4 9/16")
AĞIRLIK5.1 kg
Su geçirmezlikIPX7
Ekran TipiDokunmatik SVGA ekran (parlama önleyici)
EKRAN BOYUTU17.1 x 13 cm, 21.3 cm diagonal (6.8" x 5.1", 8.4" diagonal )
EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ800 x 600 piksel
Güç tüketimi12V de 1.3A | 24V de 0.7A
Montaj seçenekleriDüz, tutacaklı veya gömme montaj
Sensör
Alıcı10 Hz yüksek-hassasiyet
Outdoor etkinlikleri
ÖN YÜKLÜ HARİTALARYok
Gelgit tablolarıVar
Ses
Garmin Meteor ™ Ses Sistemi uyumluVar
Bağlantılar
AntenSadece harici
Garmin Marine Network™ portları4
NMEA 2000® uyumlulukVar
Nmea 0183 giriş portları4
Nmea 0183 çıkış portları2
Video giriş portları2 - BNC kompozit
Video çıkış portları1 - DVI-I
Kablosuz bağlantıVar, (Wi-Fi Adaptör kiti gereklidir, ayrı satılır)
Haritalar ve Hafıza
Kabul ettiği data kartları2 SD™ kart (Garmin kart okuyucu gerekli)
Yol noktaları5000
ROTALAR100
Yol kayıtları50000 nokta, 50 yol kaydı
Sonar özellikleri ve spesifikasyonları
Çift frekanslı (50/200 kHz) sonar uyumlulukVar (uyumlu black box sonar ile)
Çift açılı(77/200 kHz) sonar uyumlulukVar (uyumlu black box sonar ile)
Chirp sonar teknolojisiVar (harici black box ile)
ClearvüVar (GCV ™ black box ile, ayrı satılır)
SidevüVar (GCV ™ black box ile, ayrı satılır)
Chartplotter özellikleri
Garmin Radar UyumlulukVar
Garmin Sonar UyumlulukVar (GSD™ black box ile, ayrı satılır)
Garmin SmartMode uyumlu (özelleştirilebilir monitör ön ayarları)Var
AIS'yi destekler (hedef gemi pozisyonlarını takip eder)Var
DSC'yi destekler (DSC özellikli VHF telsizden konum verilerini görüntüler)Var
FUSION-Link ™ uyumlu telsizleri desteklerVar
GSD ™ Black Box sonar desteğiVar
GCV ™ Black Box sonar desteğiVar
Garmin Helm uyumlulukVar (Wi-Fi Adaptör Kiti gereklidir, ayrıca satılır)
GRID ™ (Garmin Uzaktan Giriş Aygıtı) uyumlulukVar
Opsiyonel Harita Desteği
BlueChart® Mobile (planlama) uyumlulukVar (Wi-Fi Adaptör Kiti gereklidir, ayrıca satılır)

*Garmin Connect’e tanımlanan ürünler iade alınamamaktadır.