2000 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA
GPSMAP 7412 XSV resmi
GPSMAP 7412 XSV resmi
GPSMAP 7412 XSV resmi
GPSMAP 7412 XSV resmi
GPSMAP 7412 XSV resmi
GPSMAP 7412 XSV resmi
GPSMAP 7412 XSV resmi
GPSMAP 7412 XSV resmi
GPSMAP 7412 XSV resmi
GPSMAP 7412 XSV resmi

Üzgünüz - bu ürün artık mevcut değil!

GPSMAP 7412 XSV

Stok Kodu: 010-01307-12
Havale ile ödemelerde %5 indirim
106.200,00 ₺

12-inç Multi-touch Geniş Ekran Chartplotter/Sonar Combo

  • Dünya haritasına sahip 12 inç dokunmatik geniş ekran (1280 x 800 WXGA)
  • Dahili çift CHIRP sonar artı CHIRP ClearVü ve CHIRP SideVü su da en net görüntüleri sunan tarama sonarı (ayna ayrı satılır)
  • Yüksek hassasiyetli dahili 10 Hz GPS/GLONASS
  • Garmin Marine Ağı ve NMEA 2000® için tam ağ uyumlu, artı NMEA 0183 desteği
  • GSD™ 26 profesyonel sonar modülünü destekler

Kullanım kolaylığı sunan, dahili özelliklerle donatılmış chartplotter/sonar combo, yüksek performans, kolay kullanım ve dahili özellikler isteyen spor balıkçıları, cruiser, denizciler ve yelken yarışçıları için tasarlandı. 12 inç multi touch, geniş ekranlı GPSMAP 7412xsv combo, dahili çift CHIRP sonar artı CHIRP ClearVü ve su üzerinde çok net görüntüler sunan CHIRP SideVü tarama sonarını içerir.

10 Hz'lik bir dahili GPS ile saniyede 10 kez konum günceller. GPSMAP 7412xsv Garmin Network ve NMEA 2000 dahil olmak üzere tam ağ kapasitesine sahiptir ve dahili Wi-Fi® bağlantısı kolaylığı sunar.

Gelişmiş Dahili Sonar Özellikleri

GPSMAP 7412xsv'nin dahili sonar özelliği, 1 kW çift CHIRP sonar, balıkçılık ve tekne gezmek için mevcut en gelişmiş sonar teknolojisini içerir. Çift CHIRP sonar inanılmaz net bir hedef ayırma ve tanımlama sağlar, çünkü hedefe CHIRP'den daha fazla enerji gönderir. Aynı anda ekranda düşük / yüksek, orta / yüksek veya düşük / orta seviyelerini gösterebilme olanağı sunar, böylece oyun balıkları ile yem balıkları arasında ayrım yapma şansınız olur. Aynı zamanda hem CHIRP ClearVü hem de CHIRP SideVü tarama sonarını içerir; bu sonar, teknenizin altı ve yanlarından su altı yapısının ve balıkların neredeyse fotoğrafik sonar görüntülerini sağlar. Garmin ClearVü ™ ve Garmin SideVü ™, suyun en net tarama sonar görüntüsünü sağlar. Ayrıca 50 kHz / 200 kHz, 77 kHz / 200 kHz ve Minn Kota® ve MotorGuide® trolling motor aynaları (ayrıca satılır) desteklenir. GPSMAP ayrıca, teknenizin konumuna göre sonar dönüş zamanlamasını koordine eden ve HomePort ™ planlama yazılımı kullanarak bir bilgisayarda oynatmak için dijital bilgileri kaydeden bir sonar kayıt özelliği içerir.

Garmin Marine Ağı ve NMEA 2000 Desteği

Tam ağ uyumu teknenize daha fazla özellik eklemenize izin verir. GPSMAP 7412xsv, radar, otopilot, aletler, çoklu ekranlar, FUSION-Link, sensörler, uzaktan sonar modülleri, dijital switching, termal kameralar, GRID rotary knob, kumanda çubuğu ve tuş takımı kontrolü ve daha fazlasını destekler.

GPSMAP 7412xsv

Açık veya Kapalı Antenli Radar Ekleme

Güçlü xHD2 açık antenli radarları veya gelişmiş açık anten özellikleri ile kullanım kolaylığını ikiye katlayan xHD kapalı anten radarları da dahil olmak üzere Garmin deniz radarı seçiminizi ekleyebilirsiniz.

Ağ Paylaşımı

GPSMAP 7412xsv, sonar, radar, ek haritalar ve yol işaretleri, rotalar ve izler dahil olmak üzere kullanıcı verileri gibi diğer uyumlu GPSMAP birimleriyle özellikleri paylaşmanıza olanak tanır. 1 chartplotter'a girilen kullanıcı verileri, bir ağdaki diğer chartplotterlar'la' otomatik olarak senkronize edilebilir.

Gidiş yönü, Konum Yenileme Saniyede 10 Kere

Hızlı tepki veren dahili 10 Hz GPS ve GLONASS alıcısı pozisyonunuzu saniyede 10 defa yenileyerek ekrandaki hareketinizi daha akıcı hale getirir. 5.000 yol işaretine kadar gösterir, bu noktalara geri dönüşünüz hızlı ve kolay olur.

GPSMAP 7412xsv

En İyi Deniz ve Göl Haritalarımıza Yükseltin

İki SD ™ kart yuvası, LakeVü HD, LakeVü HD Ultra veya BlueChart® g2 veya BlueChart g2 Vision gibi harita alımları için genişletilebilir bellek sağlar.

FUSION-Link Eğlence Sistemi

Uyumlu chartplotter ekranınızdan tüm uyumlu FUSION-Link özellikli ses sistemlerini doğrudan kontrol etme becerinizin keyfini çıkarın.

Dahili Wi-Fi/ANT + ™

Garmin Helm™ ve BlueChart Mobile ile birlikte kullanılmak üzere dahili Wi-Fi / ANT.

GWind ™ Aynalarla Uyumlu

Garmin gWind, gWind Wireless ve gWind Race aynalarında, 3-pervaneli twin-fin teknolojisi bulunur. NMEA 2000 ve uyumlu Garmin chartplotter'lara GND™ 10 black box köprüsü ile bağlayın.

GPSMAP 7412xsv

Black Box Arayüzü

GND 10 black box arayüzü, Nexus aletlerini ve sensörleri Garmin ailesiyle sorunsuz bir şekilde bütünleştirir. Nexus ve Garmin ürünleri arasında sorunsuz bir uyumluluk sağlamak için Nexus ağı ile NMEA 2000 arasındaki verileri dönüştürür.

Bir Akıllı Telefon veya Tablet'ten Cihazınızı Görüntüleyebilir ve Denetleyebilirsiniz

Garmin Helm, uyumlu bir akıllı telefon veya tabletten uyumlu chartplotter'ınızı görüntülemenizi ve kontrol etmenizi ve aynı zamanda denizciler için gelişmiş durumsal farkındalık sağlamanızı sağlar. Montaj tercihlerine uyacak şekilde portre ve manzara modları arasında kolayca geçiş yapın. Bir iPhone® veya iPad® kullanırken arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşmak için chartplotter ekranınızın filmini bile kaydedebilirsiniz. App Store ™ veya Google Play ™ 'den indirin.

Apple® Cihazınızı BlueChart Mobile ile Teknenize Taşıyın

App Store'dan indirilen ücretsiz bir uygulama olan BlueChart Mobile 2.0 ile, iPad'inizde veya iPhone'da deniz rotalarınızı planlarken kablosuz olarak teknenizin uyumlu ağa bağlı Garmin chartplotter'ına aktarın. Garmin chartplotter'ınız olmasa bile, uyumlu Apple cihazınızdaki BlueChart Mobile'ın muazzam özelliklerinden yine de yararlanabilirsiniz.

GPSMAP 7412xsv

Gelişmiş Auto Guidance

Gitmek istediğiniz yeri girin ve Garmin patentli Auto Guidance² teknolojisi, alçak köprüler, sığ su ve güzergahta bulunan diğer engellerden kaçınmanıza yardımcı olan sanal bir rota oluşturmak için ilgili grafikleri anında arar.

Daha da iyisi, geliştirilmiş sürüm 2.0 ile artık daha fazla özellikler ve yeteneklere erişebileceksiniz. Hesaplanan Auto Guidance rotasını, ara geçiş noktalarına veya rota işaretlerine istenen yol boyunca "geçiş" noktaları ekleyerek ayarlayabilirsiniz. Hesaplanan rota boyunca tehlike noktalarını kolayca gözden geçirebilirsiniz. Auto Guidance rotasını otomatik olarak takip etmek için uyumlu Garmin otomatik pilotunuzu kullanabilirsiniz. Diğer 2,0 geliştirmeleri, rotanızdaki herhangi bir noktada varış zamanlarını hesaplama olanağı sağlar (zamanlamalı varışlar köprü açıklıklarına ve diğer zamanlı-kritik olaylara karşılık vermek için harika). Daha da iyisi, çizilmiş Auto Guidance rotalarınızı gelecekte navigasyon için BlueChart® g2 Vision® veya Garmin LakeVü ™ HD Ultra cartography¹ ile bir SD ™ kart üzerine yedekleyerek kaydedebilirsiniz.

Basitleştirilmiş SOS Çağrısı

Bu özel SOS emniyet asistanı özelliği, marine elektroniği veya radyo protokollerine alışkın olan kişiler dahil olmak üzere acil bir durumda Sahil Güvenlik yardımını hızla aramayı kolaylaştırıyor. Chartplotter'ın dokunmatik ekranında sadece SOS düğmesine dokunarak, ağa bağlı Garmin VHF telsiziniz Kanal 16 acil durum frekansını otomatik olarak ayarlayacak ve olası durumların bir listesi (yangın, güvertede şahıs vs) görüntülenecektir. Geçerli seçim seçildikten sonra ekran, müdahale edenlerin okuyabileceği, geminin mevcut enlem / boylam GPS koordinatlarıyla birlikte, Sahil Güvenlik onaylı bir VHF telsiz tehlike çağrısı komut dosyası sunacak; böylece zamandan tasarruf sağlanacak, paniklerin önüne geçilecek ve kurtarıcılar tarafından mümkün olan en iyi sonucun sağlanması için gerekli olan önemli bilgiler sağlanacak.

GPSMAP 7412xsv

GPX Rota Noktaları Aktarımı

Başka bir üreticinin GPS ürününde veya bir Garmin el cihazında bulunan yol işaretleri, izler veya sık kullanılan rotalarınız varsa - artık bu öğeleri, yeni Garmin chartplotter'ınıza aktarmak, endüstri standardı GPX yazılım formatı yoluyla her zamankinden daha kolay. GPX, platformlar ve uygulamalar arasında GPS veri alışverişi için açık standart bir formattır. Bu kolay kullanımlı arayüz teknolojisi ile Garmin, "hiçbir rota işareti arkada kalmaz" kolaylığı sağladı.

Özel Yelken Özellikleri

Rüzgârı maksimize ederek rekabette üstünlük kazanmanıza yardımcı olmak için, chartplotter, sanal başlangıç ​​çizgisini yatay çizgilerle gösteren, başlangıçtan önceki motor ısıtma süresini ve bir yarış zamanlayıcısını gösteren yarış öncesi rehberlik sayfasını ağınza bağlı tüm Garmin cihazlarınızla seknronize eder. Buna ek olarak, desteklenen diğer yelken özellikleri arasında gelişmiş rüzgar gülü, yön ve rota üzeri çizgileri, ayar ve sürüklenme, gerçek ve görünür rüzgar verisi ve daha fazlası bulunur. Uyumlu akıllı telefonlar veya tabletler vasıtasıyla çeşitli marine özel uygulamalarına erişmek ve bunları kontrol etmek için mevcut dahili kablosuz bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Panoptix™ Alt Ayna

1 Panoptix alt ayna ile, gerçek zamanlı olarak teknenizin etrafında yüzen balıkları ve yemleri görmenizi sağlayan olağanüstü 3 görüş elde edersiniz. Su sütununda 3 boyutlu, dipten yüzeye kadar balıkları bile görebilirsiniz. Hareketsiz olsanız bile, yine de teknenizin altındaki şeyleri 3 boyutlu görebilirsiniz.

GPSMAP 7412xsv

GPSMAP 7412xsv

LIVEVÜ ALT

Teknenin altındaki gerçek zamanlı hareketli sonar görüntüleri gösterir. Bu ekran yem düşme izi hareketini mor renkte ve sonar geçmişi verilerini solda gösterir.

GPSMAP 7412xsv

REALVÜ 3-D ALT

Teknenin altındaki alanı önden arkaya ve bir yandan diğer yana tarar. Bu ekranda dikey yüzün arka tarafına yaslanan balık sürüsünü, teknenin Pport tarafındaki 35 feet derinliğini gösterir.

GPSMAP 7412xsv

REALVÜ 3-D GEÇMİŞ

Tekne hareket ederken, tüm su sütunlarının geçmişini göstermek için verileri tarar - dipten yüzeye ve aradaki tüm balıklara. Bu ekranda, teknenin bir akıntının üzerinden geçtiği, 30-40 feet arası bir balık sürüsünün olduğu gösteriliyor.

Panoptix İleri Ayna

Bir Panoptix İleri ayna, tekneniz hareketsizken bile 2 etkileyici görüntü sunar. Teknenin önündeki su sütunundaki dip görüntüsü artı balık ve yem yüzme görüntüsünü gerçek zamanlı olarak gösterir. Yeminizi makarayla gönderirken bile izleyebilirsiniz. Ayrıca, teknenizin önündeki balıkları ve dip yapısının 3 boyutlu görünümünü elde edebilirsiniz.

GPSMAP 7412xsv

LIVEVÜ İLERİ

Güncellemeler, suda olanın gerçek zamanlı olarak hareketli görüntüleri sağlayan tek bir ping ile sağlanmaktadır. Bu ekran, tekneye yaklaşan büyük bir hedefi (dalgıç) gösterir.

GPSMAP 7412xsv

REALVÜ 3-D İLERİ

Teknenin önündeki alanı dijital olarak tarayarak dip, yapı ve balık görünümünde ileriye dönük 3 boyutlu görünüm oluşturur. Bu ekranda, 10 feette balık derinliği ve 20 feetlik dip derinlik gösteriliyor.

Kendi HD Haritalarınızı Oluşturun

Quickdraw Contours, uyumlu Garmin kombinasyonunuza yüklenmiş ücretsiz ve kullanımı kolay bir yazılım özelliğidir. 1 feet'lik konturlarla anında kendi kişisel HD balıkçı haritalarınızı oluşturabilir ve haritalarınızı ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde uyarlayabilirsiniz. Bunlar sizin haritalarınız - onlara siz sahipsiniz. Verileri kendinize saklayabilir veya Garmin Connect ™ 'de Quickdraw Topluluğu ile paylaşabilirsiniz. Haritalama uzmanlığına gerek yoktur. Cihazınız haritaları yaparken siz sadece balık tutarsınız. Diğer haritalama yazılımlarındaki gibi beklemek veya dosyalarınızı göndermek zorunda değilsiniz - sonuçlarınız anında görünür. Aşağıdaki sonar dönüştürücülerinden herhangi biriyle kullanabilirsiniz: Garmin Panoptix ™, HD-ID ™ geleneksel, CHIRP özellikli, Garmin ClearVü ™ veya NMEA 2000® uyumlu derinlik. Teknenizde birden fazla sonar cihazı mı takılı? Quickdraw Contours, sizin için en iyi sonuçları vermek için otomatik olarak en yetenekli sonar cihazını seçer!

Çoklu Derinlik Aralığı Gölgelendirme

Her biri kendi rengiyle 10 farklı derinlik aralığını belirtin. Bir bakışta hedef derinlikleri görüntülemeyi kolaylaştırır.

Chartplotter'dan Otomatik Pilotu Devreye Sokun

Devreye alma işlemini daha kolay ve daha rahat hale getirmek için, chartplotter ekranınızdaki otomatik pilot devreye alma işleminin tamamını halledebilirsiniz.

GPSMAP 7412xsv

Axis ve FLIR Kamera Desteği

Garmin, herhangi bir boyuttaki tekne üzerinde gözetim ve durum farkındalığı için kullanılabilen seçkin Axis ve FLIR kameraları için destek sunar. Entegrasyonumuz, teknenizdeki her ekranda video görüntülemenize ve isterseniz birden fazla yayının aynı ekranda görüntülenmesine olanak tanır. Kameranızın yakınlaştırma-uzaklaştırma ve pan / tilt ayarlarını jestlerle doğrudan chartplotter ekranında kontrol edebilirsiniz. Garmin GC 10 gibi analog kamerayı IP üzerinden videoya dönüştürmek için bir Axis kodlayıcı kullanın.

Sudaki Tüm Aksiyonu Yakala

Bu chartplotter Garmin VIRB® X ve XE aksiyon kameralarla kablosuz bağlantıları destekler, böylece suda geçirdiğiniz zamandaki tüm aksiyonu yakalar. Daha da önemlisi, basit bir yazılım güncellemesi ile kayıtları kontrol edebilir, hareketsiz görüntüler alabilir ve bir VIRB X / XE aksiyon kamerasından GPSMAP® 7400/7600 serisi chartplotter veya 8000/8400/8600 serisi Cam Helm chartplotter'ınıza video yayını yapabilirsiniz. En fazla 4 VIRB X / XE aksiyon kamerasından video akışı yapabilir ve videoyu uyumlu bir deniz chartplotter'dan izleyebilirsiniz. Daha önce çekilen resimleri ve videoları chartplotter üzerinde görüntüleyebilir ve kolay seçim için küçük resim önizlemelerini görüntüleyebilirsiniz. Çalmayı kontrol edin, duraklatın, chartplotter'ınızdan arama yapın ve tekrar oynatın. Hatta otomatik slayt gösterisi modu ve istenmeyen VIRB görüntülerini veya videoları silmek için özelliği var. Her VIRB'a kolay tanımlama adı verilebilir. Ayrıca VIRB kameralarınızı en-boy oranı, video çözünürlüğü, saniyede kare, fotoğraf boyutu, görüş alanı ve daha fazlasını içeren VIRB video ayarlarını doğrudan chartplotter'dan değiştirecek şekilde kontrol edebilirsiniz. Chartplotter'dan VIRB X / XE'e NMEA 2000 teknesi bilgileri VIRB Edit veya VIRB mobil uygulamasını kullanarak videoda G-Metrix ™ verileri olarak üst üste gelecek şekilde gönderin. Bazı veriler opsiyonel aksesuarlar gerektirir.

GPSMAP 7412xsv

12-inç Multi-touch Geniş Ekran Chartplotter/Sonar Combo

  • Dünya haritasına sahip 12 inç dokunmatik geniş ekran (1280 x 800 WXGA)
  • Dahili çift CHIRP sonar artı CHIRP ClearVü ve CHIRP SideVü su da en net görüntüleri sunan tarama sonarı (ayna ayrı satılır)
  • Yüksek hassasiyetli dahili 10 Hz GPS/GLONASS
  • Garmin Marine Ağı ve NMEA 2000® için tam ağ uyumlu, artı NMEA 0183 desteği
  • GSD™ 26 profesyonel sonar modülünü destekler

Kullanım kolaylığı sunan, dahili özelliklerle donatılmış chartplotter/sonar combo, yüksek performans, kolay kullanım ve dahili özellikler isteyen spor balıkçıları, cruiser, denizciler ve yelken yarışçıları için tasarlandı. 12 inç multi touch, geniş ekranlı GPSMAP 7412xsv combo, dahili çift CHIRP sonar artı CHIRP ClearVü ve su üzerinde çok net görüntüler sunan CHIRP SideVü tarama sonarını içerir.

10 Hz'lik bir dahili GPS ile saniyede 10 kez konum günceller. GPSMAP 7412xsv Garmin Network ve NMEA 2000 dahil olmak üzere tam ağ kapasitesine sahiptir ve dahili Wi-Fi® bağlantısı kolaylığı sunar.

Gelişmiş Dahili Sonar Özellikleri

GPSMAP 7412xsv'nin dahili sonar özelliği, 1 kW çift CHIRP sonar, balıkçılık ve tekne gezmek için mevcut en gelişmiş sonar teknolojisini içerir. Çift CHIRP sonar inanılmaz net bir hedef ayırma ve tanımlama sağlar, çünkü hedefe CHIRP'den daha fazla enerji gönderir. Aynı anda ekranda düşük / yüksek, orta / yüksek veya düşük / orta seviyelerini gösterebilme olanağı sunar, böylece oyun balıkları ile yem balıkları arasında ayrım yapma şansınız olur. Aynı zamanda hem CHIRP ClearVü hem de CHIRP SideVü tarama sonarını içerir; bu sonar, teknenizin altı ve yanlarından su altı yapısının ve balıkların neredeyse fotoğrafik sonar görüntülerini sağlar. Garmin ClearVü ™ ve Garmin SideVü ™, suyun en net tarama sonar görüntüsünü sağlar. Ayrıca 50 kHz / 200 kHz, 77 kHz / 200 kHz ve Minn Kota® ve MotorGuide® trolling motor aynaları (ayrıca satılır) desteklenir. GPSMAP ayrıca, teknenizin konumuna göre sonar dönüş zamanlamasını koordine eden ve HomePort ™ planlama yazılımı kullanarak bir bilgisayarda oynatmak için dijital bilgileri kaydeden bir sonar kayıt özelliği içerir.

Garmin Marine Ağı ve NMEA 2000 Desteği

Tam ağ uyumu teknenize daha fazla özellik eklemenize izin verir. GPSMAP 7412xsv, radar, otopilot, aletler, çoklu ekranlar, FUSION-Link, sensörler, uzaktan sonar modülleri, dijital switching, termal kameralar, GRID rotary knob, kumanda çubuğu ve tuş takımı kontrolü ve daha fazlasını destekler.

GPSMAP 7412xsv

Açık veya Kapalı Antenli Radar Ekleme

Güçlü xHD2 açık antenli radarları veya gelişmiş açık anten özellikleri ile kullanım kolaylığını ikiye katlayan xHD kapalı anten radarları da dahil olmak üzere Garmin deniz radarı seçiminizi ekleyebilirsiniz.

Ağ Paylaşımı

GPSMAP 7412xsv, sonar, radar, ek haritalar ve yol işaretleri, rotalar ve izler dahil olmak üzere kullanıcı verileri gibi diğer uyumlu GPSMAP birimleriyle özellikleri paylaşmanıza olanak tanır. 1 chartplotter'a girilen kullanıcı verileri, bir ağdaki diğer chartplotterlar'la' otomatik olarak senkronize edilebilir.

Gidiş yönü, Konum Yenileme Saniyede 10 Kere

Hızlı tepki veren dahili 10 Hz GPS ve GLONASS alıcısı pozisyonunuzu saniyede 10 defa yenileyerek ekrandaki hareketinizi daha akıcı hale getirir. 5.000 yol işaretine kadar gösterir, bu noktalara geri dönüşünüz hızlı ve kolay olur.

GPSMAP 7412xsv

En İyi Deniz ve Göl Haritalarımıza Yükseltin

İki SD ™ kart yuvası, LakeVü HD, LakeVü HD Ultra veya BlueChart® g2 veya BlueChart g2 Vision gibi harita alımları için genişletilebilir bellek sağlar.

FUSION-Link Eğlence Sistemi

Uyumlu chartplotter ekranınızdan tüm uyumlu FUSION-Link özellikli ses sistemlerini doğrudan kontrol etme becerinizin keyfini çıkarın.

Dahili Wi-Fi/ANT + ™

Garmin Helm™ ve BlueChart Mobile ile birlikte kullanılmak üzere dahili Wi-Fi / ANT.

GWind ™ Aynalarla Uyumlu

Garmin gWind, gWind Wireless ve gWind Race aynalarında, 3-pervaneli twin-fin teknolojisi bulunur. NMEA 2000 ve uyumlu Garmin chartplotter'lara GND™ 10 black box köprüsü ile bağlayın.

GPSMAP 7412xsv

Black Box Arayüzü

GND 10 black box arayüzü, Nexus aletlerini ve sensörleri Garmin ailesiyle sorunsuz bir şekilde bütünleştirir. Nexus ve Garmin ürünleri arasında sorunsuz bir uyumluluk sağlamak için Nexus ağı ile NMEA 2000 arasındaki verileri dönüştürür.

Bir Akıllı Telefon veya Tablet'ten Cihazınızı Görüntüleyebilir ve Denetleyebilirsiniz

Garmin Helm, uyumlu bir akıllı telefon veya tabletten uyumlu chartplotter'ınızı görüntülemenizi ve kontrol etmenizi ve aynı zamanda denizciler için gelişmiş durumsal farkındalık sağlamanızı sağlar. Montaj tercihlerine uyacak şekilde portre ve manzara modları arasında kolayca geçiş yapın. Bir iPhone® veya iPad® kullanırken arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşmak için chartplotter ekranınızın filmini bile kaydedebilirsiniz. App Store ™ veya Google Play ™ 'den indirin.

Apple® Cihazınızı BlueChart Mobile ile Teknenize Taşıyın

App Store'dan indirilen ücretsiz bir uygulama olan BlueChart Mobile 2.0 ile, iPad'inizde veya iPhone'da deniz rotalarınızı planlarken kablosuz olarak teknenizin uyumlu ağa bağlı Garmin chartplotter'ına aktarın. Garmin chartplotter'ınız olmasa bile, uyumlu Apple cihazınızdaki BlueChart Mobile'ın muazzam özelliklerinden yine de yararlanabilirsiniz.

GPSMAP 7412xsv

Gelişmiş Auto Guidance

Gitmek istediğiniz yeri girin ve Garmin patentli Auto Guidance² teknolojisi, alçak köprüler, sığ su ve güzergahta bulunan diğer engellerden kaçınmanıza yardımcı olan sanal bir rota oluşturmak için ilgili grafikleri anında arar.

Daha da iyisi, geliştirilmiş sürüm 2.0 ile artık daha fazla özellikler ve yeteneklere erişebileceksiniz. Hesaplanan Auto Guidance rotasını, ara geçiş noktalarına veya rota işaretlerine istenen yol boyunca "geçiş" noktaları ekleyerek ayarlayabilirsiniz. Hesaplanan rota boyunca tehlike noktalarını kolayca gözden geçirebilirsiniz. Auto Guidance rotasını otomatik olarak takip etmek için uyumlu Garmin otomatik pilotunuzu kullanabilirsiniz. Diğer 2,0 geliştirmeleri, rotanızdaki herhangi bir noktada varış zamanlarını hesaplama olanağı sağlar (zamanlamalı varışlar köprü açıklıklarına ve diğer zamanlı-kritik olaylara karşılık vermek için harika). Daha da iyisi, çizilmiş Auto Guidance rotalarınızı gelecekte navigasyon için BlueChart® g2 Vision® veya Garmin LakeVü ™ HD Ultra cartography¹ ile bir SD ™ kart üzerine yedekleyerek kaydedebilirsiniz.

Basitleştirilmiş SOS Çağrısı

Bu özel SOS emniyet asistanı özelliği, marine elektroniği veya radyo protokollerine alışkın olan kişiler dahil olmak üzere acil bir durumda Sahil Güvenlik yardımını hızla aramayı kolaylaştırıyor. Chartplotter'ın dokunmatik ekranında sadece SOS düğmesine dokunarak, ağa bağlı Garmin VHF telsiziniz Kanal 16 acil durum frekansını otomatik olarak ayarlayacak ve olası durumların bir listesi (yangın, güvertede şahıs vs) görüntülenecektir. Geçerli seçim seçildikten sonra ekran, müdahale edenlerin okuyabileceği, geminin mevcut enlem / boylam GPS koordinatlarıyla birlikte, Sahil Güvenlik onaylı bir VHF telsiz tehlike çağrısı komut dosyası sunacak; böylece zamandan tasarruf sağlanacak, paniklerin önüne geçilecek ve kurtarıcılar tarafından mümkün olan en iyi sonucun sağlanması için gerekli olan önemli bilgiler sağlanacak.

GPSMAP 7412xsv

GPX Rota Noktaları Aktarımı

Başka bir üreticinin GPS ürününde veya bir Garmin el cihazında bulunan yol işaretleri, izler veya sık kullanılan rotalarınız varsa - artık bu öğeleri, yeni Garmin chartplotter'ınıza aktarmak, endüstri standardı GPX yazılım formatı yoluyla her zamankinden daha kolay. GPX, platformlar ve uygulamalar arasında GPS veri alışverişi için açık standart bir formattır. Bu kolay kullanımlı arayüz teknolojisi ile Garmin, "hiçbir rota işareti arkada kalmaz" kolaylığı sağladı.

Özel Yelken Özellikleri

Rüzgârı maksimize ederek rekabette üstünlük kazanmanıza yardımcı olmak için, chartplotter, sanal başlangıç ​​çizgisini yatay çizgilerle gösteren, başlangıçtan önceki motor ısıtma süresini ve bir yarış zamanlayıcısını gösteren yarış öncesi rehberlik sayfasını ağınza bağlı tüm Garmin cihazlarınızla seknronize eder. Buna ek olarak, desteklenen diğer yelken özellikleri arasında gelişmiş rüzgar gülü, yön ve rota üzeri çizgileri, ayar ve sürüklenme, gerçek ve görünür rüzgar verisi ve daha fazlası bulunur. Uyumlu akıllı telefonlar veya tabletler vasıtasıyla çeşitli marine özel uygulamalarına erişmek ve bunları kontrol etmek için mevcut dahili kablosuz bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Panoptix™ Alt Ayna

1 Panoptix alt ayna ile, gerçek zamanlı olarak teknenizin etrafında yüzen balıkları ve yemleri görmenizi sağlayan olağanüstü 3 görüş elde edersiniz. Su sütununda 3 boyutlu, dipten yüzeye kadar balıkları bile görebilirsiniz. Hareketsiz olsanız bile, yine de teknenizin altındaki şeyleri 3 boyutlu görebilirsiniz.

GPSMAP 7412xsv

GPSMAP 7412xsv

LIVEVÜ ALT

Teknenin altındaki gerçek zamanlı hareketli sonar görüntüleri gösterir. Bu ekran yem düşme izi hareketini mor renkte ve sonar geçmişi verilerini solda gösterir.

GPSMAP 7412xsv

REALVÜ 3-D ALT

Teknenin altındaki alanı önden arkaya ve bir yandan diğer yana tarar. Bu ekranda dikey yüzün arka tarafına yaslanan balık sürüsünü, teknenin Pport tarafındaki 35 feet derinliğini gösterir.

GPSMAP 7412xsv

REALVÜ 3-D GEÇMİŞ

Tekne hareket ederken, tüm su sütunlarının geçmişini göstermek için verileri tarar - dipten yüzeye ve aradaki tüm balıklara. Bu ekranda, teknenin bir akıntının üzerinden geçtiği, 30-40 feet arası bir balık sürüsünün olduğu gösteriliyor.

Panoptix İleri Ayna

Bir Panoptix İleri ayna, tekneniz hareketsizken bile 2 etkileyici görüntü sunar. Teknenin önündeki su sütunundaki dip görüntüsü artı balık ve yem yüzme görüntüsünü gerçek zamanlı olarak gösterir. Yeminizi makarayla gönderirken bile izleyebilirsiniz. Ayrıca, teknenizin önündeki balıkları ve dip yapısının 3 boyutlu görünümünü elde edebilirsiniz.

GPSMAP 7412xsv

LIVEVÜ İLERİ

Güncellemeler, suda olanın gerçek zamanlı olarak hareketli görüntüleri sağlayan tek bir ping ile sağlanmaktadır. Bu ekran, tekneye yaklaşan büyük bir hedefi (dalgıç) gösterir.

GPSMAP 7412xsv

REALVÜ 3-D İLERİ

Teknenin önündeki alanı dijital olarak tarayarak dip, yapı ve balık görünümünde ileriye dönük 3 boyutlu görünüm oluşturur. Bu ekranda, 10 feette balık derinliği ve 20 feetlik dip derinlik gösteriliyor.

Kendi HD Haritalarınızı Oluşturun

Quickdraw Contours, uyumlu Garmin kombinasyonunuza yüklenmiş ücretsiz ve kullanımı kolay bir yazılım özelliğidir. 1 feet'lik konturlarla anında kendi kişisel HD balıkçı haritalarınızı oluşturabilir ve haritalarınızı ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde uyarlayabilirsiniz. Bunlar sizin haritalarınız - onlara siz sahipsiniz. Verileri kendinize saklayabilir veya Garmin Connect ™ 'de Quickdraw Topluluğu ile paylaşabilirsiniz. Haritalama uzmanlığına gerek yoktur. Cihazınız haritaları yaparken siz sadece balık tutarsınız. Diğer haritalama yazılımlarındaki gibi beklemek veya dosyalarınızı göndermek zorunda değilsiniz - sonuçlarınız anında görünür. Aşağıdaki sonar dönüştürücülerinden herhangi biriyle kullanabilirsiniz: Garmin Panoptix ™, HD-ID ™ geleneksel, CHIRP özellikli, Garmin ClearVü ™ veya NMEA 2000® uyumlu derinlik. Teknenizde birden fazla sonar cihazı mı takılı? Quickdraw Contours, sizin için en iyi sonuçları vermek için otomatik olarak en yetenekli sonar cihazını seçer!

Çoklu Derinlik Aralığı Gölgelendirme

Her biri kendi rengiyle 10 farklı derinlik aralığını belirtin. Bir bakışta hedef derinlikleri görüntülemeyi kolaylaştırır.

Chartplotter'dan Otomatik Pilotu Devreye Sokun

Devreye alma işlemini daha kolay ve daha rahat hale getirmek için, chartplotter ekranınızdaki otomatik pilot devreye alma işleminin tamamını halledebilirsiniz.

GPSMAP 7412xsv

Axis ve FLIR Kamera Desteği

Garmin, herhangi bir boyuttaki tekne üzerinde gözetim ve durum farkındalığı için kullanılabilen seçkin Axis ve FLIR kameraları için destek sunar. Entegrasyonumuz, teknenizdeki her ekranda video görüntülemenize ve isterseniz birden fazla yayının aynı ekranda görüntülenmesine olanak tanır. Kameranızın yakınlaştırma-uzaklaştırma ve pan / tilt ayarlarını jestlerle doğrudan chartplotter ekranında kontrol edebilirsiniz. Garmin GC 10 gibi analog kamerayı IP üzerinden videoya dönüştürmek için bir Axis kodlayıcı kullanın.

Sudaki Tüm Aksiyonu Yakala

Bu chartplotter Garmin VIRB® X ve XE aksiyon kameralarla kablosuz bağlantıları destekler, böylece suda geçirdiğiniz zamandaki tüm aksiyonu yakalar. Daha da önemlisi, basit bir yazılım güncellemesi ile kayıtları kontrol edebilir, hareketsiz görüntüler alabilir ve bir VIRB X / XE aksiyon kamerasından GPSMAP® 7400/7600 serisi chartplotter veya 8000/8400/8600 serisi Cam Helm chartplotter'ınıza video yayını yapabilirsiniz. En fazla 4 VIRB X / XE aksiyon kamerasından video akışı yapabilir ve videoyu uyumlu bir deniz chartplotter'dan izleyebilirsiniz. Daha önce çekilen resimleri ve videoları chartplotter üzerinde görüntüleyebilir ve kolay seçim için küçük resim önizlemelerini görüntüleyebilirsiniz. Çalmayı kontrol edin, duraklatın, chartplotter'ınızdan arama yapın ve tekrar oynatın. Hatta otomatik slayt gösterisi modu ve istenmeyen VIRB görüntülerini veya videoları silmek için özelliği var. Her VIRB'a kolay tanımlama adı verilebilir. Ayrıca VIRB kameralarınızı en-boy oranı, video çözünürlüğü, saniyede kare, fotoğraf boyutu, görüş alanı ve daha fazlasını içeren VIRB video ayarlarını doğrudan chartplotter'dan değiştirecek şekilde kontrol edebilirsiniz. Chartplotter'dan VIRB X / XE'e NMEA 2000 teknesi bilgileri VIRB Edit veya VIRB mobil uygulamasını kullanarak videoda G-Metrix ™ verileri olarak üst üste gelecek şekilde gönderin. Bazı veriler opsiyonel aksesuarlar gerektirir.

GPSMAP 7412xsv
Ürün özellikleri
Öznitelik AdıÖznitelik değeri
Boyutlar13” x 8.9” x 3.1” (33.0 x 22.6 x 7.9 cm)
Ağırlık2.72 kg
Su geçirmezlikIPX7
Ekran TipiWXGA color
EKRAN BOYUTU10.3” x 6.4”; 12.1" diagonal (26.2 x 16.3 cm; 30.7 cm diagonal)
Ekran çözünürlüğü1280 x 800 piksel
Güç tüketimi10 Vdc'de maksimum güç kullanımı: 36 W | 12 Vdc'de tipik akım çekişi: 2.5 A | 12 Vdc'de maksimum akım çekişi: 3.0 A
AntenInternal_or_external_over_NMEA_2000
Montaj seçenekleriKalıp, düz veya gömme (Garmin, düz montajlı bir kurulum için herhangi bir donanım veya aksesuar sunmaz .. Profesyonel araçlar ve bilgi gereklidir.)
Alıcı10 Hz GPS/GLONASS
Garmin Marine Network™ portları2
Kabul ettiği data kartları2 SD™ kart
Yol noktaları5000
Rotalar100
Yol kayıtları50000 nokta, 50 yol kaydı
Ön yüklü haritalarYok
Gelgit tablolarıVar
Garmin Radar UyumlulukVar
Garmin Sonar UyumlulukVar
Garmin SmartMode uyumlu (özelleştirilebilir monitör ön ayarları)Var
AIS'yi destekler (hedef gemi pozisyonlarını takip eder)Var
DSC'yi destekler (DSC özellikli VHF telsizden konum verilerini görüntüler)Var
Garmin Meteor ™ Ses Sistemi uyumluVar
FUSION-Link ™ uyumlu telsizleri desteklerVar
GSD ™ Black Box sonar desteğiVar
GCV ™ Black Box sonar desteğiVar
BlueChart® Mobile (planlama) uyumlulukVar
Garmin Helm uyumlulukVar
GRID ™ (Garmin Uzaktan Giriş Aygıtı) uyumlulukVar
Kablosuz uzaktan kumanda uyumlulukVar
Çift-frekans (50/200 kHz) sonar uyumlulukVar
Çift-açılı (77/200 kHz) sonar uyumlulukVar
Desteklenen FrekanslarGeleneksel: 50/200, 77/200, 83/200 | Tek Kanal CHIRP: 40-250 | Çift Kanal CHIRP: 40-250 | SideVü/ClearVü: CHIRP 455/800 & CHIRP 260/455 (aynaya göre değişiklik gösterebilir)
Verici gücü1 kW geleneksel; 1 kW CHIRP
Chirp sonar teknolojisiVar (Dahili)
ClearvüVar CHIRP ile (dahili)
SidevüVar CHIRP ile (dahili)
Maksimum Derinlik1kW'da 5,000 ft (derinlik kapasitesi su taban tipine ve diğer su şartlarına bağlıdır)
Dip kilidiVar
Su sıcaklığı kayıt ve grafiğiVar
Sonar kaydıVar
Sonar geçmişe sarmaVar
NMEA 2000® uyumlulukVar
Nmea 0183 giriş portları2
Nmea 0183 çıkış portları2
Video giriş portları2 kompozit
Video çıkış portları1 DVI-D
Kablosuz bağlantıVar
Kullanıcı arayüzüMulti-touch dokunmatik ekran
Otomatik arka aydınlatmaVar
Ek harita paylaşımıVar
Dahili sonar paylaşımıVar, verici ve alıcı
Bu cihazlarla dahili sonar paylaşımı:GPSMAP 527/547 serisi - GPSMAP 527xs/547xs serisi - GPSMAP 721/741 serisi - GPSMAP 721xs/741xs serisi - GPSMAP 7400/7600 serisi - GPSMAP 7400xsv/7600xsv serisi - GPSMAP 8000 serisi - GPSMAP 800/1000 serisi - GPSMAP 800xs/1000xs serisi
Ürün özellikleri
Öznitelik AdıÖznitelik değeri
Boyutlar13” x 8.9” x 3.1” (33.0 x 22.6 x 7.9 cm)
Ağırlık2.72 kg
Su geçirmezlikIPX7
Ekran TipiWXGA color
EKRAN BOYUTU10.3” x 6.4”; 12.1" diagonal (26.2 x 16.3 cm; 30.7 cm diagonal)
Ekran çözünürlüğü1280 x 800 piksel
Güç tüketimi10 Vdc'de maksimum güç kullanımı: 36 W | 12 Vdc'de tipik akım çekişi: 2.5 A | 12 Vdc'de maksimum akım çekişi: 3.0 A
AntenInternal_or_external_over_NMEA_2000
Montaj seçenekleriKalıp, düz veya gömme (Garmin, düz montajlı bir kurulum için herhangi bir donanım veya aksesuar sunmaz .. Profesyonel araçlar ve bilgi gereklidir.)
Alıcı10 Hz GPS/GLONASS
Garmin Marine Network™ portları2
Kabul ettiği data kartları2 SD™ kart
Yol noktaları5000
Rotalar100
Yol kayıtları50000 nokta, 50 yol kaydı
Ön yüklü haritalarYok
Gelgit tablolarıVar
Garmin Radar UyumlulukVar
Garmin Sonar UyumlulukVar
Garmin SmartMode uyumlu (özelleştirilebilir monitör ön ayarları)Var
AIS'yi destekler (hedef gemi pozisyonlarını takip eder)Var
DSC'yi destekler (DSC özellikli VHF telsizden konum verilerini görüntüler)Var
Garmin Meteor ™ Ses Sistemi uyumluVar
FUSION-Link ™ uyumlu telsizleri desteklerVar
GSD ™ Black Box sonar desteğiVar
GCV ™ Black Box sonar desteğiVar
BlueChart® Mobile (planlama) uyumlulukVar
Garmin Helm uyumlulukVar
GRID ™ (Garmin Uzaktan Giriş Aygıtı) uyumlulukVar
Kablosuz uzaktan kumanda uyumlulukVar
Çift-frekans (50/200 kHz) sonar uyumlulukVar
Çift-açılı (77/200 kHz) sonar uyumlulukVar
Desteklenen FrekanslarGeleneksel: 50/200, 77/200, 83/200 | Tek Kanal CHIRP: 40-250 | Çift Kanal CHIRP: 40-250 | SideVü/ClearVü: CHIRP 455/800 & CHIRP 260/455 (aynaya göre değişiklik gösterebilir)
Verici gücü1 kW geleneksel; 1 kW CHIRP
Chirp sonar teknolojisiVar (Dahili)
ClearvüVar CHIRP ile (dahili)
SidevüVar CHIRP ile (dahili)
Maksimum Derinlik1kW'da 5,000 ft (derinlik kapasitesi su taban tipine ve diğer su şartlarına bağlıdır)
Dip kilidiVar
Su sıcaklığı kayıt ve grafiğiVar
Sonar kaydıVar
Sonar geçmişe sarmaVar
NMEA 2000® uyumlulukVar
Nmea 0183 giriş portları2
Nmea 0183 çıkış portları2
Video giriş portları2 kompozit
Video çıkış portları1 DVI-D
Kablosuz bağlantıVar
Kullanıcı arayüzüMulti-touch dokunmatik ekran
Otomatik arka aydınlatmaVar
Ek harita paylaşımıVar
Dahili sonar paylaşımıVar, verici ve alıcı
Bu cihazlarla dahili sonar paylaşımı:GPSMAP 527/547 serisi - GPSMAP 527xs/547xs serisi - GPSMAP 721/741 serisi - GPSMAP 721xs/741xs serisi - GPSMAP 7400/7600 serisi - GPSMAP 7400xsv/7600xsv serisi - GPSMAP 8000 serisi - GPSMAP 800/1000 serisi - GPSMAP 800xs/1000xs serisi

*Garmin Connect’e tanımlanan ürünler iade alınamamaktadır.


Baytekin