3000 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA

D2 Air X10

Beyaz

Stok Kodu: 010-02496-13
Havale ile ödemelerde %5 indirim
₺36.828,00

Garmin D2 Air X10

TÜM GÜN UÇUŞ

Uçuş öncesi, uçuş sırasında ve uçuş sonrası isteyeceğiniz havacılık araçlarına ek olarak sağlık ve fitness özellikleri ile uyumlu akıllı telefonunuzla eşleştirildiğinde bileğinizden1 arama yapma rahatlığına sahip olun.

Garmin D2 Air X10

Ön kontrol farkındalığı için havaalanı hava durumunu öğrenin2.

Garmin D2 Air X10

Doğrudan yakındaki havaalanlarına gidin ve havaalanı ve pist bilgilerini görün2.

Garmin D2 Air X10

Uçuşları otomatik olarak kaydedin ve flyGarmin.com® hesabınızla kablosuz olarak senkronize edin2.

Garmin D2 Air X10

Bileğinizden arama yapın ve eşleştirilmiş akıllı telefonunuzun sesli asistanı sayesinde sesli olarak metin mesajları oluşturun veya yanıtlayın.

Garmin D2 Air X10

Akıllı saat özellikleri ile sağlık ve zindelik özellikleri, gününüze uyum sağlamanıza yardımcı olur.

Garmin D2 Air X10

Parlak AMOLED ekran ve 7 güne kadar pil ömrü mü? Bu gerçekten harika.

Garmin D2 Air X10

HIZLI ŞARJ İLE PİL ÖMRÜ

Akıllı saat modunda 7 güne kadar ve Pulse Ox ile GPS modunda 20 saate kadar hayatınız boyunca uçun. On dakikalık şarj, 1 güne kadar akıllı saat modunda pil ömrü sağlar.

MUHTEŞEM GÖRÜNÜM

Kristal netliğinde AMOLED ekran, bu saate parlak bir kokpitte bile hayat veriyor. Always-on modu, ihtiyacınız olduğunda ekranın görünür olmasını sağlamaya yardımcı olur.

STİLİNİZİ GÖSTERİN

Dayanıklı Corning® Gorilla® Glass 3'ten şık paslanmaz çelik çerçeveye ve iki renk seçeneğine kadar bu akıllı saat, her gelişinizde görünümünüze uyum sağlar.

Garmin D2 Air X10

Garmin D2 Air X10

DOĞRUDAN NAVİGASYON

Doğrudan dünya çapındaki havacılık veri tabanındaki bir konuma veya ara noktaya gidin veya yakındaki bir havaalanına giden yolu etkinleştirmek için En Yakın işlevini seçin.

Garmin D2 Air X10

PULSE OX SENSÖRÜ

Vücudunuzun oksijen seviyelerinin daha yüksek rakımlarda daha ince havaya ne kadar iyi uyum sağladığına dair farkındalık kazanmak için Pulse Ox3'ü kontrol edin.

Garmin D2 Air X10

HAVA RAPORU

Rüzgarları, görünürlüğü, barometrik basıncı ve daha fazlasını görmek için METAR'lar ve TSK'lar dahil havacılık hava durumuna erişin2.

Garmin D2 Air X10

HSI İĞNESİ

Araç benzeri HSI rota iğnesini hedefinize kadar takip edin, böylece istediğiniz uçuş yolunun solunda mı sağında mı olduğunuzu kolayca görebilirsiniz.

Garmin D2 Air X10

HAVALİMANI BİLGİLERİ

Varış noktanıza yaklaşırken pist yönünü (rüzgar bileşenleri2 dahil), uzunlukları ve havaalanı frekanslarını görüntüleyin.

Garmin D2 Air X10

BAROMETRİK ALTİMETRE

İstediğiniz irtifaya ne zaman ulaştığınızı görün veya ek oksijenin gerekli olabileceği bir irtifaya ulaştığınızda bir titreşim uyarısı alın.

Garmin D2 Air X10

UÇUŞ KAYDI

Kalkışta uçuşları otomatik olarak izlemeye başlayın, ardından tarihi, süreyi, toplam uçuş süresini ve rotayı otomatik olarak flyGarmin.com hesabınıza aktarın2.

Garmin D2 Air X10

UYARILAR VE ZAMANLAYICILAR

Yakıt depolarını değiştirme veya zaman açısından kritik diğer görevleri gerçekleştirme zamanını size hatırlatmak için manuel olarak titreşimli uyarılar ayarlayın.

Garmin D2 Air X10

UTC VE SAAT DİLİMLERİ

Saat kadranında UTC ibresi ve birden çok saat dilimi ekranı ile seyahat ederken programınıza sadık kalın.

Garmin D2 Air X10

GARMIN PILOT™ UYGULAMA BAĞLANTISI

Uçuş planınızı Garmin Pilot uygulamasından4 D2 Air X10 akıllı saate aktarın ve rotanızda bulunan ara noktaların listesini görüntüleyin.

Garmin D2 Air X10

SAĞLIK İSTATİSTİKLERİ

Kalp atış hızınızı, Pulse Ox3'ünüzü, solunumunuzu, Body Battery™ enerji izlemenizi ve daha fazlasını5 izlemek için uçuş etkinliği içindeki sağlık istatistikleri sayfasını görüntüleyin.

 

Garmin D2 Air X10

Garmin D2 Air X10

TELEFON GÖRÜŞMELERİ

Ceplerinizi karıştırırken veya uçuş çantanızı karıştırırken ekrana gelen cevapsız arama ibaresine artık yer yok. Uyumlu akıllı telefonunuzla bağlandığınızda, doğrudan saatten telefon görüşmeleri yapabilir ve alabilirsiniz.

Garmin D2 Air X10

SESLİ ASİSTANINIZA SORUN

Eller dolu mu? Sorun yok. Metin mesajları oluşturmak ve yanıtlamak, soru sormak ve hatta uyumlu akıllı ev cihazlarınızı kontrol etmek için D2 Air X10 aracılığıyla eşleştirilmiş akıllı telefonunuzun sesli yardımcısını (Siri, Google Assistant veya Bixby) kullanın.

 

Garmin D2 Air X10

Garmin D2 Air X10

SAĞLIK SNAPSHOT™ ÖZELLİĞİ

Kalp atış hızı5, kalp atış hızı değişkenliği, Pulse Ox3, solunum ve stres dahil olmak üzere önemli istatistikleri kaydetmek için 2 dakikalık bir oturum kaydedin. Ardından, uyumlu akıllı telefonunuzdaki Garmin Connect™ uygulaması aracılığıyla paylaşmak üzere bu istatistiklerle bir rapor oluşturun.

Garmin D2 Air X10

ENERJİ İZLEME

Gün boyunca vücudunuzun enerji seviyelerini görün, böylece aktivite ve dinlenme için en iyi zamanları bulabilirsiniz.

Garmin D2 Air X10

STRES TAKİBİ

Sakin, dengeli veya stresli bir gün geçirip geçirmediğinizi öğrenin. Rahatlama hatırlatıcıları, saatiniz stresli hissettiğinizi algıladığında kısa bir nefes alma etkinliği yapmanızı bile ister.

Garmin D2 Air X10

HİDRASYON TAKİBİ

Susuz kalmamak için günlük sıvı alımınızı bir hatırlatıcı olarak kaydedin. Aktiviteler sırasında ne kadar terlediğinize bağlı olarak ayarlanan otomatik bir hidrasyon hedefiniz bile olabilir.

Garmin D2 Air X10

SOLUNUM TAKİBİ

Gün boyunca, uyku sırasında, nefes çalışması ve yoga aktiviteleri sırasında veya Sağlık Anlık Görüntüsü oturumu sırasında nasıl nefes aldığınızı görün.

Garmin D2 Air X10

UYKU PUANI VE GELİŞMİŞ UYKU İZLEME

Uykunuzun kalitesi ve nasıl daha iyi yapabileceğinize dair içgörüler için bir puan alın. Hatta farklı uyku aşamalarının yanı sıra kalp atış hızı, stres, Pulse Ox3 ve solunumun kaydını tutun.

Garmin D2 Air X10

BİLEK TABANLI KALP HIZI

Saat sürekli olarak kalp atış hızınızı ölçer5 ve siz dinlenirken çok yüksek veya çok düşük kalırsa sizi uyarır. Ayrıca aktiviteler sırasında, hatta yüzerken bile ne kadar sıkı çalıştığınızı ölçmenize yardımcı olur.

Garmin D2 Air X10

KADIN SAĞLIĞI TAKİBİ

Menstrüel döngünüzü veya hamileliğinizi takip etmek için Garmin Connect uygulamasını kullanın. Belirtileri günlüğe kaydedin, egzersiz ve beslenme eğitimi alın ve daha fazlasını yapın. Hatta Kadın Sağlığı Takibi uygulamasıyla ayrıntıları bileğinizde görün ve kaydedin.

Garmin D2 Air X10

FITNESS YAŞI

Bu özellik, vücudunuzun sizden daha genç mi yoksa daha yaşlı mı olduğunu tahmin etmek için kronolojik yaşınızı, haftalık yoğun aktivitenizi, dinlenme kalp atış hızınızı ve BMI veya vücut yağ yüzdesini6 kullanır. Ve fitness yaşınızı düşürmek için ipuçları alabilirsiniz.

Garmin D2 Air X10

Garmin D2 Air X10

ANİMASYONLU EKRAN ANTRENMANLARI

İzlemesi kolay, animasyonlu kardiyo, kuvvet, yoga, Pilates ve yüksek yoğunluklu interval antrenman (HIIT) antrenmanları saate önceden yüklenmiş olarak gelir ve Garmin Connect uygulamasından daha fazlasını indirebilirsiniz.

Garmin D2 Air X10

DAHİLİ SPOR UYGULAMALARI

Yürüme, koşma, bisiklete binme, havuzda yüzme, golf ve daha fazlası dahil olmak üzere önceden yüklenmiş 25'ten fazla GPS ve iç mekan spor uygulamasıyla hareket ettiğiniz tüm yolları izleyin.

Garmin D2 Air X10

İLERİ GÜÇ EĞİTİMİ

Bu ayrıntılı aktivite profili, ölçeklendirme ve güç PR'lerini doğrudan bileğinize ve ayrıca hangi kas gruplarını çalıştırdığınızı gösteren grafiklere sahiptir.

Garmin D2 Air X10

HIIT ANTRENMANLARI

Ne zaman aktif olmaya hazır olduğunuzu veya ne zaman dinlenmeniz gerekebileceğini ölçmek için kalp atış hızı değişkenliği, stres, uyku ve diğer verileri kullanarak vücudunuzun enAMRAP, EMOM, Tabata ve özel dahil olmak üzere HIIT antrenmanlarınızı takip etmek için bu yeni aktivite profilini farklı zamanlayıcılarla kullanın. Tur sayısını, çalışma/dinlenme aralıklarını ve daha fazlasını ayarlayın.

Garmin D2 Air X10

ANTRENMAN OLUŞTURMA

Garmin Connect uygulamasında kendi antrenmanlarınızı oluşturmak için 1.400'den fazla egzersiz arasından seçim yapın. Ardından bunları saate indirin.

Garmin D2 Air X10

GARMIN COACH

Bir sonraki 5K, 10K veya yarı maratonunuz için antrenman yapmanıza yardımcı olması için bileğinize ücretsiz olarak kişisel bir koşu antrenörü edinin.

Garmin D2 Air X10

YOĞUNLUK DAKİKALARI

Yoğunluk dakikaları özelliğimizi, onları gün içinde ne zaman ve hangi aktivite sırasında kazandığınız konusunda daha iyi bir fikir vermek için güncelledik. Zamanlanmış etkinlikler sırasında bunları bir veri alanı olarak bile görüntüleyebilirsiniz.

 

 

Garmin D2 Air X10

Garmin D2 Air X10

AKILLI BİLDİRİMLER

Uyumlu akıllı telefonunuzla eşleştirildiğinde e-postaları, metinleri ve uyarıları doğrudan saatinizden alın. Bir Android™ telefonunuz varsa, önceden yazılmış metin yanıtlarını hızlı gönderin veya sesinizle yanıtlayabilirsiniz.

Garmin D2 Air X10

MÜZİK

Spotify, Deezer veya Amazon Music hesaplarınızdan şarkılar ve çalma listeleri indirin (abonelik gerekebilir). Telefonsuz dinleme için kablosuz kulaklığınızı kullanın.

Garmin D2 Air X10

GÜVENLİK VE TAKİP ÖZELLİKLERİ

Yardıma ihtiyacınız olursa, saatiniz ve uyumlu akıllı telefonunuz eşlendiğinde, önceden seçilmiş kişilerle canlı konumunuzla kolayca bir mesaj paylaşın7. Hatta yerel acil servisler gibi saatinizin arayabileceği belirlenmiş bir acil durum irtibat kişisi atayabilirsiniz.

Garmin D2 Air X10

GARMIN PAY™ TEMASSIZ ÖDEMELER

Katılımcı sağlayıcılar aracılığıyla Garmin Pay temassız ödeme çözümüyle ödeme hatlarında esinti ve toplu taşıma sistemlerini seçin.

Garmin D2 Air X10

CONNECT IQ™ MAĞAZASI

Uyumlu akıllı telefonunuza indirilen Connect IQ Store uygulamasından eşleştirilmiş saatinize saat yüzleri, veri alanları ve uygulamalar ekleyin.

Garmin D2 Air X10

GARMIN CONNECT İLE SENKRONİZASYONU

Garmin Connect uygulamasıyla sağlık ve fitness bilgilerinizi tek bir yerde görebilirsiniz. Ve hareket halindeki insanların bağlantı kurabileceği, rekabet edebileceği ve paylaşabileceği gelişen bir çevrimiçi toplulukla etkileşim kurun.

Garmin D2 Air X10

Garmin D2 Air X10

BATARYA TASARRUFU MODU

Pil ömrünü en üst düzeye çıkarmak için bu ayarı açıp kapatarak akıllı saatinizden daha fazla yararlanın.

Garmin D2 Air X10

SUYA DAYANIKLILIK

Bu saat 5 ATM'ye kadar su derecesine sahiptir, bu da onu yüzme, duş veya spa günü için mükemmel kılar.

 

 • ¹ Belirli akıllı telefonlar, D2 Air X10 ses işlevi özellikleriyle uyumlu değildir; bkz. Garmin.com/D2AirX10Phones
 • ² Uyumlu bir akıllı telefonla ve BLUETOOTH® teknolojisi kapsamında eşleştirildiğinde.
 • ³ Bu tıbbi bir cihaz değildir ve herhangi bir tıbbi durumun teşhisinde veya izlenmesinde kullanılması amaçlanmamıştır; Garmin.com/ataccuracy adresine bakın. Pulse Ox tüm ülkelerde mevcut değildir.
 • 4 Uyumlu akıllı telefonunuzda D2 Air X10 ile eşleştirilmiş uygulama gerektirir.
 • 5 Etkinlik izleme doğruluğu..
 • 6 Fitness yaşı özelliği için vücut yağ yüzdesi metriğini kullanmak için Index™ veya Index™ 2 akıllı tartı (ayrı satılır) gerekir.
 • 7 Güvenlik ve izleme özellikleri gereksinimleri ve sınırlamaları için bkz. Garmin.com/safety.
 • Bluetooth sözcük markası ve logoları, Bluetooth SIG, Inc.'e ait tescilli ticari markalardır ve bu tür markaların Garmin tarafından her türlü kullanımı lisanslıdır. Android, Google LLC'nin ticari markasıdır. SPOTIFY ve Spotify logosu, Spotify AB'nin tescilli ticari markaları arasındadır. Amazon Music ve ilgili tüm logolar, Amazon.com, Inc. veya bağlı kuruluşlarının ticari markalarıdır.

Garmin D2 Air X10

TÜM GÜN UÇUŞ

Uçuş öncesi, uçuş sırasında ve uçuş sonrası isteyeceğiniz havacılık araçlarına ek olarak sağlık ve fitness özellikleri ile uyumlu akıllı telefonunuzla eşleştirildiğinde bileğinizden1 arama yapma rahatlığına sahip olun.

Garmin D2 Air X10

Ön kontrol farkındalığı için havaalanı hava durumunu öğrenin2.

Garmin D2 Air X10

Doğrudan yakındaki havaalanlarına gidin ve havaalanı ve pist bilgilerini görün2.

Garmin D2 Air X10

Uçuşları otomatik olarak kaydedin ve flyGarmin.com® hesabınızla kablosuz olarak senkronize edin2.

Garmin D2 Air X10

Bileğinizden arama yapın ve eşleştirilmiş akıllı telefonunuzun sesli asistanı sayesinde sesli olarak metin mesajları oluşturun veya yanıtlayın.

Garmin D2 Air X10

Akıllı saat özellikleri ile sağlık ve zindelik özellikleri, gününüze uyum sağlamanıza yardımcı olur.

Garmin D2 Air X10

Parlak AMOLED ekran ve 7 güne kadar pil ömrü mü? Bu gerçekten harika.

Garmin D2 Air X10

HIZLI ŞARJ İLE PİL ÖMRÜ

Akıllı saat modunda 7 güne kadar ve Pulse Ox ile GPS modunda 20 saate kadar hayatınız boyunca uçun. On dakikalık şarj, 1 güne kadar akıllı saat modunda pil ömrü sağlar.

MUHTEŞEM GÖRÜNÜM

Kristal netliğinde AMOLED ekran, bu saate parlak bir kokpitte bile hayat veriyor. Always-on modu, ihtiyacınız olduğunda ekranın görünür olmasını sağlamaya yardımcı olur.

STİLİNİZİ GÖSTERİN

Dayanıklı Corning® Gorilla® Glass 3'ten şık paslanmaz çelik çerçeveye ve iki renk seçeneğine kadar bu akıllı saat, her gelişinizde görünümünüze uyum sağlar.

Garmin D2 Air X10

Garmin D2 Air X10

DOĞRUDAN NAVİGASYON

Doğrudan dünya çapındaki havacılık veri tabanındaki bir konuma veya ara noktaya gidin veya yakındaki bir havaalanına giden yolu etkinleştirmek için En Yakın işlevini seçin.

Garmin D2 Air X10

PULSE OX SENSÖRÜ

Vücudunuzun oksijen seviyelerinin daha yüksek rakımlarda daha ince havaya ne kadar iyi uyum sağladığına dair farkındalık kazanmak için Pulse Ox3'ü kontrol edin.

Garmin D2 Air X10

HAVA RAPORU

Rüzgarları, görünürlüğü, barometrik basıncı ve daha fazlasını görmek için METAR'lar ve TSK'lar dahil havacılık hava durumuna erişin2.

Garmin D2 Air X10

HSI İĞNESİ

Araç benzeri HSI rota iğnesini hedefinize kadar takip edin, böylece istediğiniz uçuş yolunun solunda mı sağında mı olduğunuzu kolayca görebilirsiniz.

Garmin D2 Air X10

HAVALİMANI BİLGİLERİ

Varış noktanıza yaklaşırken pist yönünü (rüzgar bileşenleri2 dahil), uzunlukları ve havaalanı frekanslarını görüntüleyin.

Garmin D2 Air X10

BAROMETRİK ALTİMETRE

İstediğiniz irtifaya ne zaman ulaştığınızı görün veya ek oksijenin gerekli olabileceği bir irtifaya ulaştığınızda bir titreşim uyarısı alın.

Garmin D2 Air X10

UÇUŞ KAYDI

Kalkışta uçuşları otomatik olarak izlemeye başlayın, ardından tarihi, süreyi, toplam uçuş süresini ve rotayı otomatik olarak flyGarmin.com hesabınıza aktarın2.

Garmin D2 Air X10

UYARILAR VE ZAMANLAYICILAR

Yakıt depolarını değiştirme veya zaman açısından kritik diğer görevleri gerçekleştirme zamanını size hatırlatmak için manuel olarak titreşimli uyarılar ayarlayın.

Garmin D2 Air X10

UTC VE SAAT DİLİMLERİ

Saat kadranında UTC ibresi ve birden çok saat dilimi ekranı ile seyahat ederken programınıza sadık kalın.

Garmin D2 Air X10

GARMIN PILOT™ UYGULAMA BAĞLANTISI

Uçuş planınızı Garmin Pilot uygulamasından4 D2 Air X10 akıllı saate aktarın ve rotanızda bulunan ara noktaların listesini görüntüleyin.

Garmin D2 Air X10

SAĞLIK İSTATİSTİKLERİ

Kalp atış hızınızı, Pulse Ox3'ünüzü, solunumunuzu, Body Battery™ enerji izlemenizi ve daha fazlasını5 izlemek için uçuş etkinliği içindeki sağlık istatistikleri sayfasını görüntüleyin.

 

Garmin D2 Air X10

Garmin D2 Air X10

TELEFON GÖRÜŞMELERİ

Ceplerinizi karıştırırken veya uçuş çantanızı karıştırırken ekrana gelen cevapsız arama ibaresine artık yer yok. Uyumlu akıllı telefonunuzla bağlandığınızda, doğrudan saatten telefon görüşmeleri yapabilir ve alabilirsiniz.

Garmin D2 Air X10

SESLİ ASİSTANINIZA SORUN

Eller dolu mu? Sorun yok. Metin mesajları oluşturmak ve yanıtlamak, soru sormak ve hatta uyumlu akıllı ev cihazlarınızı kontrol etmek için D2 Air X10 aracılığıyla eşleştirilmiş akıllı telefonunuzun sesli yardımcısını (Siri, Google Assistant veya Bixby) kullanın.

 

Garmin D2 Air X10

Garmin D2 Air X10

SAĞLIK SNAPSHOT™ ÖZELLİĞİ

Kalp atış hızı5, kalp atış hızı değişkenliği, Pulse Ox3, solunum ve stres dahil olmak üzere önemli istatistikleri kaydetmek için 2 dakikalık bir oturum kaydedin. Ardından, uyumlu akıllı telefonunuzdaki Garmin Connect™ uygulaması aracılığıyla paylaşmak üzere bu istatistiklerle bir rapor oluşturun.

Garmin D2 Air X10

ENERJİ İZLEME

Gün boyunca vücudunuzun enerji seviyelerini görün, böylece aktivite ve dinlenme için en iyi zamanları bulabilirsiniz.

Garmin D2 Air X10

STRES TAKİBİ

Sakin, dengeli veya stresli bir gün geçirip geçirmediğinizi öğrenin. Rahatlama hatırlatıcıları, saatiniz stresli hissettiğinizi algıladığında kısa bir nefes alma etkinliği yapmanızı bile ister.

Garmin D2 Air X10

HİDRASYON TAKİBİ

Susuz kalmamak için günlük sıvı alımınızı bir hatırlatıcı olarak kaydedin. Aktiviteler sırasında ne kadar terlediğinize bağlı olarak ayarlanan otomatik bir hidrasyon hedefiniz bile olabilir.

Garmin D2 Air X10

SOLUNUM TAKİBİ

Gün boyunca, uyku sırasında, nefes çalışması ve yoga aktiviteleri sırasında veya Sağlık Anlık Görüntüsü oturumu sırasında nasıl nefes aldığınızı görün.

Garmin D2 Air X10

UYKU PUANI VE GELİŞMİŞ UYKU İZLEME

Uykunuzun kalitesi ve nasıl daha iyi yapabileceğinize dair içgörüler için bir puan alın. Hatta farklı uyku aşamalarının yanı sıra kalp atış hızı, stres, Pulse Ox3 ve solunumun kaydını tutun.

Garmin D2 Air X10

BİLEK TABANLI KALP HIZI

Saat sürekli olarak kalp atış hızınızı ölçer5 ve siz dinlenirken çok yüksek veya çok düşük kalırsa sizi uyarır. Ayrıca aktiviteler sırasında, hatta yüzerken bile ne kadar sıkı çalıştığınızı ölçmenize yardımcı olur.

Garmin D2 Air X10

KADIN SAĞLIĞI TAKİBİ

Menstrüel döngünüzü veya hamileliğinizi takip etmek için Garmin Connect uygulamasını kullanın. Belirtileri günlüğe kaydedin, egzersiz ve beslenme eğitimi alın ve daha fazlasını yapın. Hatta Kadın Sağlığı Takibi uygulamasıyla ayrıntıları bileğinizde görün ve kaydedin.

Garmin D2 Air X10

FITNESS YAŞI

Bu özellik, vücudunuzun sizden daha genç mi yoksa daha yaşlı mı olduğunu tahmin etmek için kronolojik yaşınızı, haftalık yoğun aktivitenizi, dinlenme kalp atış hızınızı ve BMI veya vücut yağ yüzdesini6 kullanır. Ve fitness yaşınızı düşürmek için ipuçları alabilirsiniz.

Garmin D2 Air X10

Garmin D2 Air X10

ANİMASYONLU EKRAN ANTRENMANLARI

İzlemesi kolay, animasyonlu kardiyo, kuvvet, yoga, Pilates ve yüksek yoğunluklu interval antrenman (HIIT) antrenmanları saate önceden yüklenmiş olarak gelir ve Garmin Connect uygulamasından daha fazlasını indirebilirsiniz.

Garmin D2 Air X10

DAHİLİ SPOR UYGULAMALARI

Yürüme, koşma, bisiklete binme, havuzda yüzme, golf ve daha fazlası dahil olmak üzere önceden yüklenmiş 25'ten fazla GPS ve iç mekan spor uygulamasıyla hareket ettiğiniz tüm yolları izleyin.

Garmin D2 Air X10

İLERİ GÜÇ EĞİTİMİ

Bu ayrıntılı aktivite profili, ölçeklendirme ve güç PR'lerini doğrudan bileğinize ve ayrıca hangi kas gruplarını çalıştırdığınızı gösteren grafiklere sahiptir.

Garmin D2 Air X10

HIIT ANTRENMANLARI

Ne zaman aktif olmaya hazır olduğunuzu veya ne zaman dinlenmeniz gerekebileceğini ölçmek için kalp atış hızı değişkenliği, stres, uyku ve diğer verileri kullanarak vücudunuzun enAMRAP, EMOM, Tabata ve özel dahil olmak üzere HIIT antrenmanlarınızı takip etmek için bu yeni aktivite profilini farklı zamanlayıcılarla kullanın. Tur sayısını, çalışma/dinlenme aralıklarını ve daha fazlasını ayarlayın.

Garmin D2 Air X10

ANTRENMAN OLUŞTURMA

Garmin Connect uygulamasında kendi antrenmanlarınızı oluşturmak için 1.400'den fazla egzersiz arasından seçim yapın. Ardından bunları saate indirin.

Garmin D2 Air X10

GARMIN COACH

Bir sonraki 5K, 10K veya yarı maratonunuz için antrenman yapmanıza yardımcı olması için bileğinize ücretsiz olarak kişisel bir koşu antrenörü edinin.

Garmin D2 Air X10

YOĞUNLUK DAKİKALARI

Yoğunluk dakikaları özelliğimizi, onları gün içinde ne zaman ve hangi aktivite sırasında kazandığınız konusunda daha iyi bir fikir vermek için güncelledik. Zamanlanmış etkinlikler sırasında bunları bir veri alanı olarak bile görüntüleyebilirsiniz.

 

 

Garmin D2 Air X10

Garmin D2 Air X10

AKILLI BİLDİRİMLER

Uyumlu akıllı telefonunuzla eşleştirildiğinde e-postaları, metinleri ve uyarıları doğrudan saatinizden alın. Bir Android™ telefonunuz varsa, önceden yazılmış metin yanıtlarını hızlı gönderin veya sesinizle yanıtlayabilirsiniz.

Garmin D2 Air X10

MÜZİK

Spotify, Deezer veya Amazon Music hesaplarınızdan şarkılar ve çalma listeleri indirin (abonelik gerekebilir). Telefonsuz dinleme için kablosuz kulaklığınızı kullanın.

Garmin D2 Air X10

GÜVENLİK VE TAKİP ÖZELLİKLERİ

Yardıma ihtiyacınız olursa, saatiniz ve uyumlu akıllı telefonunuz eşlendiğinde, önceden seçilmiş kişilerle canlı konumunuzla kolayca bir mesaj paylaşın7. Hatta yerel acil servisler gibi saatinizin arayabileceği belirlenmiş bir acil durum irtibat kişisi atayabilirsiniz.

Garmin D2 Air X10

GARMIN PAY™ TEMASSIZ ÖDEMELER

Katılımcı sağlayıcılar aracılığıyla Garmin Pay temassız ödeme çözümüyle ödeme hatlarında esinti ve toplu taşıma sistemlerini seçin.

Garmin D2 Air X10

CONNECT IQ™ MAĞAZASI

Uyumlu akıllı telefonunuza indirilen Connect IQ Store uygulamasından eşleştirilmiş saatinize saat yüzleri, veri alanları ve uygulamalar ekleyin.

Garmin D2 Air X10

GARMIN CONNECT İLE SENKRONİZASYONU

Garmin Connect uygulamasıyla sağlık ve fitness bilgilerinizi tek bir yerde görebilirsiniz. Ve hareket halindeki insanların bağlantı kurabileceği, rekabet edebileceği ve paylaşabileceği gelişen bir çevrimiçi toplulukla etkileşim kurun.

Garmin D2 Air X10

Garmin D2 Air X10

BATARYA TASARRUFU MODU

Pil ömrünü en üst düzeye çıkarmak için bu ayarı açıp kapatarak akıllı saatinizden daha fazla yararlanın.

Garmin D2 Air X10

SUYA DAYANIKLILIK

Bu saat 5 ATM'ye kadar su derecesine sahiptir, bu da onu yüzme, duş veya spa günü için mükemmel kılar.

 

 • ¹ Belirli akıllı telefonlar, D2 Air X10 ses işlevi özellikleriyle uyumlu değildir; bkz. Garmin.com/D2AirX10Phones
 • ² Uyumlu bir akıllı telefonla ve BLUETOOTH® teknolojisi kapsamında eşleştirildiğinde.
 • ³ Bu tıbbi bir cihaz değildir ve herhangi bir tıbbi durumun teşhisinde veya izlenmesinde kullanılması amaçlanmamıştır; Garmin.com/ataccuracy adresine bakın. Pulse Ox tüm ülkelerde mevcut değildir.
 • 4 Uyumlu akıllı telefonunuzda D2 Air X10 ile eşleştirilmiş uygulama gerektirir.
 • 5 Etkinlik izleme doğruluğu..
 • 6 Fitness yaşı özelliği için vücut yağ yüzdesi metriğini kullanmak için Index™ veya Index™ 2 akıllı tartı (ayrı satılır) gerekir.
 • 7 Güvenlik ve izleme özellikleri gereksinimleri ve sınırlamaları için bkz. Garmin.com/safety.
 • Bluetooth sözcük markası ve logoları, Bluetooth SIG, Inc.'e ait tescilli ticari markalardır ve bu tür markaların Garmin tarafından her türlü kullanımı lisanslıdır. Android, Google LLC'nin ticari markasıdır. SPOTIFY ve Spotify logosu, Spotify AB'nin tescilli ticari markaları arasındadır. Amazon Music ve ilgili tüm logolar, Amazon.com, Inc. veya bağlı kuruluşlarının ticari markalarıdır.
Ürün özellikleri
Öznitelik AdıÖznitelik değeri
Genel
LENS MALZEMESİCorning® Gorilla® Cam 3
ÇERÇEVE MALZEMESİPaslanmaz çelik
KASA MALZEMESİPaslanmaz çelik arka kapaklı fiber takviyeli polimer
QUICK RELEASE KAYIŞ UYUMLULUĞUEvet (20 mm, Endüstri standardı)
KAYIŞ MALZEMESİSilikon
FİZİKSEL BOYUT43,6 x 43,6 x 12,6 mm /125-190 mm çevresi olan bileklere uyar
DOKUNMATİK EKRANVar
RENKLİ EKRANVar
EKRAN BOYUTUVar 1,3" (33,0 mm) çap
GÖRÜNTÜ ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ416 x 416 piksel
EKRAN TİPİAMOLED; isteğe bağlı her zaman açık modu
AĞIRLIK51.0 gr
PİL ÖMRÜAkıllı saat modu: 7 güne kadar | Pil Tasarrufu Akıllı Saat Modu: 10 güne kadar | Müzikli GPS modu: 8 saate kadar | Müziksiz GPS modu: 24 saate kadar | GPS + SPO2: 20 saate kadar (Ayrıntılara bakınız)
SU GEÇİRMEZLİK5 ATM
BELLEK/GEÇMİŞ200 saatlik aktivite verisi
PULSE OX KAN OKSİJEN SATURASYONUVar (nokta kontrol ve isteğe bağlı olarak tüm gün ve uykuda)
UYKU PUANI VE ANALİZLERİVar
PULSE OX KAN OKSİJEN SATURASYON MONİTÖRÜVar
GARMIN PAY™Var
Saat Özellikleri
SAAT/TARİHVar
GPS ZAMAN SENKRONİZASYONUVar
OTOMATİK GÜN IŞIĞINDAN TASARRUF SAATİVar
ALARM SAATİVar
ZAMANLAYICIVar
KRONOMETREVar
GÜNEŞ/BATIŞ SAATLERİVar
Sağlık Takibi
BİLEK TABANLI KALP HIZI (SABİT, HER SANİYE)Var
GÜNLÜK DİNLENME KALP HIZIVar
ANORMAL KALP HIZI UYARILARIVar (yüksek ve düşük)
SOLUNUM HIZI (24X7)Var
FITNESS YAŞIVar
BODY BATTERY™ ENERJİ MONİTÖRÜVar
TÜM GÜN STRES TAKİBİVar
RAHATLAMA HATIRLATMALARIVar
RAHATLAMA SOLUNUM ZAMANLAYICIVar
UYKUVar (Gelişmiş)
HİDRASYONVar
KADIN SAĞLIĞIVar
SAĞLIK ANLIK GÖRÜNTÜVar
GARMIN ELEVATE™ BİLEK KALP HIZI MONİTÖRÜVar
SOLUNUM HIZI (EGZERSİZ SIRASINDA)Yalnızca yoga ve nefes çalışması
SU ALTINDA BİLEK TABANLI KALP HIZIVar
Sensör
GPSVar
GlonassVar
GALİLEOVar
BAROMETRİK ALTİMETREVar
PUSULAVar
JİROSKOPVar
İVME ÖLÇERVar
TERMOMETREVar (tempe™ sensörü gereklidir)
ORTAM IŞIĞI SENSÖRÜVar
AYARLANABİLİR BARO AYARLI ALTİMETREVar
Günlük akıllı özellikler
BAĞLANTIBluetooth®, ANT+®, Wi-Fi®
CONNECT IQ™ (İNDİRİLEBİLİR SAAT YÜZLERİ, VERİ ALANLARI, WIDGET'LAR VE UYGULAMALAR)Var
AKILLI BİLDİRİMLERVar
METİN YANIT/TELEFON GÖRÜŞMESİNİ METİN İLE REDDET (YALNIZCA ANDROID™)Var
TAKVİMVar
HAVA DURUMUVar
AKILLI TELEFON MÜZİĞİ KONTROLVar
SAAT MÜZİK OYNATMA VE KONTROLVar
MÜZİK DEPOLAMAVar 650 şarkıya kadar
TELEFONUMU BULVar
SAATİMİ BULVar
AKILLI TELEFON UYUMLULUĞUiPhone®, Android™
GARMIN GOLF UYGULAMA UYUMLULUĞUVar
GARMIN CONNECT™ MOBİL İLE UYUMLULUĞUVar
BLUETOOTH TELEFON GÖRÜŞME VE SESLİ ASİSTAN DESTEĞİVar
GARMIN CONNECT™ Challenge UYGULAMASIVar (Opsiyonel)
Aktivite Profilleri
MEVCUT SPOR AKTİVİTE PROFİLLERİKuvvet, HIIT, Kardiyo ve Eliptik Antrenman, Merdiven Basamakları, Yere Tırmanma, Kapalı Kürek, Nefes Çalışması, Pilates, Yoga
MEVCUT ÇALIŞMA PROFİLLERİKoşu, Koşu Bandı Koşusu, Kapalı Alan Koşusu
MEVCUT OUTDOOR PROFİLLERİYürüyüş, Kapalı Alan Tırmanışı, Bouldering, Kayak, Snowboard, XC Kayak, Ayakta Kürekli Sörf, Kürek
MEVCUT BİSİKLET PROFİLLERİBisiklet, Kapalı Alan Bisikleti
MEVCUT YÜZME PROFİLLERİHavuzda yüzme
Güvenlik ve izleme özellikleri
LiveTrackVar
SEÇİLİ AKTİVİTELER SIRASINDA OLAY TESPİTİVar
YARDIMVar
Aktivite takip özellikleri
ADIM SAYACIVar
HAREKET ÇUBUĞU (CİHAZDA BİR HAREKETSİZLİK DÖNEMİNDEN SONRA GÖRÜNÜR; SIFIRLAMAK İÇİN BİRKAÇ DAKİKA YÜRÜYÜN)Var
OTOMATİK HEDEF (FAALİYET DÜZEYİNİZİ ÖĞRENİR VE GÜNLÜK BİR ADIM HEDEF ATAR)Var
YAKILAN KALORİVar
TIRMANILAN KATVar
KATEDİLEN MESAFEVar
YOĞUNLUK DAKİKALARIVar
TRUEUP™Var
MOVE IQ™Var
FİZYO TRUEUPVar
Fitness ekipmanı/gym
KARDİYO ANTRENMANLARIVar
GÜÇ ANTRENMANLARIVar
HIIT ANTRENMANLARIVar
YOGA EGZERSİZLERİVar
PILATES EGZERSİZLERİVar
EKRAN ANTRENMAN ANİMASYONLARIVar
Antrenman, planlama ve analiz özellikleri
EKRAN ANTRENMANI KAS HARİTALARIVar
OTOMATİK LAP SAYICIVar
HR BÖLGELERİVar
HR UYARILARIVar
HR KALORİVar
% HR MAXVar
HR YAYINI (ANT+™ ÜZERİNDEN EŞLİ CİHAZLARA İK VERİLERİNİ YAYINLAR)Var
GPS HIZI VE MESAFEVar
ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR EKRANLARVar
ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR AKTİVİTE PROFİLLERİVar
AUTOPAUSE®Var
İLERİ ANTRENMANLARVar
İNDİRİLEBİLİR ANTRENMAN PLANLARIVar
AUTO LAP®Var
MANUEL TURVar
VO2 MAX (KOŞU)Var
DOKUNMATİK VE/VEYA DÜĞME KİLİDİVar
OTOMATİK KAYDIRMAVar
SAATTE AKTİVİTE GEÇMİŞİVar
Koşu özellikleri
GPS TABANLI MESAFE, ZAMAN VE HIZVar
CADENCE (DAKİKA BAŞINA GERÇEK ZAMAN ADIM SAYISI SAĞLAR)Var
KOŞU ANTRENMANLARIVar
FOOT POD UYUMLULUĞUVar
Outdoor etkinlikleri
BAŞLANGIÇ İÇİN GERİ DÖNVar
TOPLAM ÇIKIŞ/İNİŞVar
ALAN HESAPLAMAVar (Connect IQ™ aracılığıyla)
AVLANMA/BALIK TAKVİMİVar (Connect IQ™ ile)
GÜNEŞ VE AY BİLGİSİVar
Bisiklet özellikleri
UYARILAR (ZAMAN, MESAFE, KALORİ HIZI VEYA KALORİ DAHİL HEDEFLERE ULAŞTIĞINIZDA ALARMI TETİKLER)Var
VARIA™ RADAR İLE UYUMLUk (ARKA RADAR)Var
VARIA™ IŞIKLARLA UYUMLUKVar
HIZ VE KADANS SENSÖR DESTEĞİ (SENSÖRLÜ)Var
Yüzme özellikleri
HAVUZ YÜZME METRİKLERİ (UZUNLUK, MESAFE, PACE, KULAÇ SAYISI, YÜZME VERİMLİLİĞİ (SWOLF), KALORİ)Var
KULAÇ TİPİ TESPİTİ (SERBEST, SIRT ÜSTÜ, KURBAĞALAMA, KELEBEK) (SADECE HAVUZDA YÜZME)Var
TEMEL DİNLENME ZAMANLAYICI (0'DAN İTİBAREN) (YALNIZCA HAVUZDA YÜZME)Var
ZAMAN VE MESAFE UYARILARIVar
Çocuk etkinliği izleme özellikleri
TOE-TOE™ CHALLENGES UYGULAMASIVar (isteğe bağlı Connect IQ Toe-to-Toe™ Challenges uygulaması)
Golf özellikleri
YARDAGE - F/M/B (YEŞİL ALANIN ÖNÜNE, ORTASINA VE ARKASINA OLAN MESAFE)Var
YARDAGE'DAN LAYUP'LARA/DOGLEGS’LEREVar
ATIŞ MESAFESİNİ ÖLÇER (SAHANIN HER YERİNDEN ATIŞLAR İÇİN TAM YARDAJI HESAPLAR)Otomatik
DİJİTAL SkorkartVar
STAT TAKİP (VURMA, TUR BAŞINA PUAN, YEŞİLLER VE FAIRWAY VURUŞLARI)Var
GARMIN AUTOSHOT™Var
MANUEL PİN POZİSYONUYLA YEŞİL ALAN GÖRÜNÜMÜVar
ENGELLER VE SAHA HEDEFLERİVar
PinPointerVar
ROUND ZAMANLAYICI/ODOMETREVar
OTOMATİK KULÜP TAKİP UYUMLULUĞU (AKSESUAR GEREKTİRİR)Var
TURNUVALARDA YASAL KULLANILABİLİRLİKVar
Havacılık özellikleri
DÜNYA ÇAPINDA HAVALİMANI VERİTABANLARIMIZVar
HSI'LI 3 EKSENLİ PUSULA (YATAY DURUM GÖSTERGESİ)Var
ZULU/UTC İLE ÇOKLU ZAMAN DİLİMİVar
GARMIN PILOT'TAN UÇUŞ PLANLARINI KABLOSUZ OLARAK ALINVar
YOL NOKTASI BİLGİ SAYFASIVar
DÜNYA ÇAPINDA NAVAID VE KESİŞİM VERİTABANLARIVar
UÇUŞ İÇİ PULSE OXVar
 • • D2 Air X10 Havacılık Saati
 • • Garmin Pilot™ uygulamasının deneme aboneliği
 • • Şarj/Veri kablosu
 • • Dokümantasyon
Ürün özellikleri
Öznitelik AdıÖznitelik değeri
Genel
LENS MALZEMESİCorning® Gorilla® Cam 3
ÇERÇEVE MALZEMESİPaslanmaz çelik
KASA MALZEMESİPaslanmaz çelik arka kapaklı fiber takviyeli polimer
QUICK RELEASE KAYIŞ UYUMLULUĞUEvet (20 mm, Endüstri standardı)
KAYIŞ MALZEMESİSilikon
FİZİKSEL BOYUT43,6 x 43,6 x 12,6 mm /125-190 mm çevresi olan bileklere uyar
DOKUNMATİK EKRANVar
RENKLİ EKRANVar
EKRAN BOYUTUVar 1,3" (33,0 mm) çap
GÖRÜNTÜ ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ416 x 416 piksel
EKRAN TİPİAMOLED; isteğe bağlı her zaman açık modu
AĞIRLIK51.0 gr
PİL ÖMRÜAkıllı saat modu: 7 güne kadar | Pil Tasarrufu Akıllı Saat Modu: 10 güne kadar | Müzikli GPS modu: 8 saate kadar | Müziksiz GPS modu: 24 saate kadar | GPS + SPO2: 20 saate kadar (Ayrıntılara bakınız)
SU GEÇİRMEZLİK5 ATM
BELLEK/GEÇMİŞ200 saatlik aktivite verisi
PULSE OX KAN OKSİJEN SATURASYONUVar (nokta kontrol ve isteğe bağlı olarak tüm gün ve uykuda)
UYKU PUANI VE ANALİZLERİVar
PULSE OX KAN OKSİJEN SATURASYON MONİTÖRÜVar
GARMIN PAY™Var
Saat Özellikleri
SAAT/TARİHVar
GPS ZAMAN SENKRONİZASYONUVar
OTOMATİK GÜN IŞIĞINDAN TASARRUF SAATİVar
ALARM SAATİVar
ZAMANLAYICIVar
KRONOMETREVar
GÜNEŞ/BATIŞ SAATLERİVar
Sağlık Takibi
BİLEK TABANLI KALP HIZI (SABİT, HER SANİYE)Var
GÜNLÜK DİNLENME KALP HIZIVar
ANORMAL KALP HIZI UYARILARIVar (yüksek ve düşük)
SOLUNUM HIZI (24X7)Var
FITNESS YAŞIVar
BODY BATTERY™ ENERJİ MONİTÖRÜVar
TÜM GÜN STRES TAKİBİVar
RAHATLAMA HATIRLATMALARIVar
RAHATLAMA SOLUNUM ZAMANLAYICIVar
UYKUVar (Gelişmiş)
HİDRASYONVar
KADIN SAĞLIĞIVar
SAĞLIK ANLIK GÖRÜNTÜVar
GARMIN ELEVATE™ BİLEK KALP HIZI MONİTÖRÜVar
SOLUNUM HIZI (EGZERSİZ SIRASINDA)Yalnızca yoga ve nefes çalışması
SU ALTINDA BİLEK TABANLI KALP HIZIVar
Sensör
GPSVar
GlonassVar
GALİLEOVar
BAROMETRİK ALTİMETREVar
PUSULAVar
JİROSKOPVar
İVME ÖLÇERVar
TERMOMETREVar (tempe™ sensörü gereklidir)
ORTAM IŞIĞI SENSÖRÜVar
AYARLANABİLİR BARO AYARLI ALTİMETREVar
Günlük akıllı özellikler
BAĞLANTIBluetooth®, ANT+®, Wi-Fi®
CONNECT IQ™ (İNDİRİLEBİLİR SAAT YÜZLERİ, VERİ ALANLARI, WIDGET'LAR VE UYGULAMALAR)Var
AKILLI BİLDİRİMLERVar
METİN YANIT/TELEFON GÖRÜŞMESİNİ METİN İLE REDDET (YALNIZCA ANDROID™)Var
TAKVİMVar
HAVA DURUMUVar
AKILLI TELEFON MÜZİĞİ KONTROLVar
SAAT MÜZİK OYNATMA VE KONTROLVar
MÜZİK DEPOLAMAVar 650 şarkıya kadar
TELEFONUMU BULVar
SAATİMİ BULVar
AKILLI TELEFON UYUMLULUĞUiPhone®, Android™
GARMIN GOLF UYGULAMA UYUMLULUĞUVar
GARMIN CONNECT™ MOBİL İLE UYUMLULUĞUVar
BLUETOOTH TELEFON GÖRÜŞME VE SESLİ ASİSTAN DESTEĞİVar
GARMIN CONNECT™ Challenge UYGULAMASIVar (Opsiyonel)
Aktivite Profilleri
MEVCUT SPOR AKTİVİTE PROFİLLERİKuvvet, HIIT, Kardiyo ve Eliptik Antrenman, Merdiven Basamakları, Yere Tırmanma, Kapalı Kürek, Nefes Çalışması, Pilates, Yoga
MEVCUT ÇALIŞMA PROFİLLERİKoşu, Koşu Bandı Koşusu, Kapalı Alan Koşusu
MEVCUT OUTDOOR PROFİLLERİYürüyüş, Kapalı Alan Tırmanışı, Bouldering, Kayak, Snowboard, XC Kayak, Ayakta Kürekli Sörf, Kürek
MEVCUT BİSİKLET PROFİLLERİBisiklet, Kapalı Alan Bisikleti
MEVCUT YÜZME PROFİLLERİHavuzda yüzme
Güvenlik ve izleme özellikleri
LiveTrackVar
SEÇİLİ AKTİVİTELER SIRASINDA OLAY TESPİTİVar
YARDIMVar
Aktivite takip özellikleri
ADIM SAYACIVar
HAREKET ÇUBUĞU (CİHAZDA BİR HAREKETSİZLİK DÖNEMİNDEN SONRA GÖRÜNÜR; SIFIRLAMAK İÇİN BİRKAÇ DAKİKA YÜRÜYÜN)Var
OTOMATİK HEDEF (FAALİYET DÜZEYİNİZİ ÖĞRENİR VE GÜNLÜK BİR ADIM HEDEF ATAR)Var
YAKILAN KALORİVar
TIRMANILAN KATVar
KATEDİLEN MESAFEVar
YOĞUNLUK DAKİKALARIVar
TRUEUP™Var
MOVE IQ™Var
FİZYO TRUEUPVar
Fitness ekipmanı/gym
KARDİYO ANTRENMANLARIVar
GÜÇ ANTRENMANLARIVar
HIIT ANTRENMANLARIVar
YOGA EGZERSİZLERİVar
PILATES EGZERSİZLERİVar
EKRAN ANTRENMAN ANİMASYONLARIVar
Antrenman, planlama ve analiz özellikleri
EKRAN ANTRENMANI KAS HARİTALARIVar
OTOMATİK LAP SAYICIVar
HR BÖLGELERİVar
HR UYARILARIVar
HR KALORİVar
% HR MAXVar
HR YAYINI (ANT+™ ÜZERİNDEN EŞLİ CİHAZLARA İK VERİLERİNİ YAYINLAR)Var
GPS HIZI VE MESAFEVar
ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR EKRANLARVar
ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR AKTİVİTE PROFİLLERİVar
AUTOPAUSE®Var
İLERİ ANTRENMANLARVar
İNDİRİLEBİLİR ANTRENMAN PLANLARIVar
AUTO LAP®Var
MANUEL TURVar
VO2 MAX (KOŞU)Var
DOKUNMATİK VE/VEYA DÜĞME KİLİDİVar
OTOMATİK KAYDIRMAVar
SAATTE AKTİVİTE GEÇMİŞİVar
Koşu özellikleri
GPS TABANLI MESAFE, ZAMAN VE HIZVar
CADENCE (DAKİKA BAŞINA GERÇEK ZAMAN ADIM SAYISI SAĞLAR)Var
KOŞU ANTRENMANLARIVar
FOOT POD UYUMLULUĞUVar
Outdoor etkinlikleri
BAŞLANGIÇ İÇİN GERİ DÖNVar
TOPLAM ÇIKIŞ/İNİŞVar
ALAN HESAPLAMAVar (Connect IQ™ aracılığıyla)
AVLANMA/BALIK TAKVİMİVar (Connect IQ™ ile)
GÜNEŞ VE AY BİLGİSİVar
Bisiklet özellikleri
UYARILAR (ZAMAN, MESAFE, KALORİ HIZI VEYA KALORİ DAHİL HEDEFLERE ULAŞTIĞINIZDA ALARMI TETİKLER)Var
VARIA™ RADAR İLE UYUMLUk (ARKA RADAR)Var
VARIA™ IŞIKLARLA UYUMLUKVar
HIZ VE KADANS SENSÖR DESTEĞİ (SENSÖRLÜ)Var
Yüzme özellikleri
HAVUZ YÜZME METRİKLERİ (UZUNLUK, MESAFE, PACE, KULAÇ SAYISI, YÜZME VERİMLİLİĞİ (SWOLF), KALORİ)Var
KULAÇ TİPİ TESPİTİ (SERBEST, SIRT ÜSTÜ, KURBAĞALAMA, KELEBEK) (SADECE HAVUZDA YÜZME)Var
TEMEL DİNLENME ZAMANLAYICI (0'DAN İTİBAREN) (YALNIZCA HAVUZDA YÜZME)Var
ZAMAN VE MESAFE UYARILARIVar
Çocuk etkinliği izleme özellikleri
TOE-TOE™ CHALLENGES UYGULAMASIVar (isteğe bağlı Connect IQ Toe-to-Toe™ Challenges uygulaması)
Golf özellikleri
YARDAGE - F/M/B (YEŞİL ALANIN ÖNÜNE, ORTASINA VE ARKASINA OLAN MESAFE)Var
YARDAGE'DAN LAYUP'LARA/DOGLEGS’LEREVar
ATIŞ MESAFESİNİ ÖLÇER (SAHANIN HER YERİNDEN ATIŞLAR İÇİN TAM YARDAJI HESAPLAR)Otomatik
DİJİTAL SkorkartVar
STAT TAKİP (VURMA, TUR BAŞINA PUAN, YEŞİLLER VE FAIRWAY VURUŞLARI)Var
GARMIN AUTOSHOT™Var
MANUEL PİN POZİSYONUYLA YEŞİL ALAN GÖRÜNÜMÜVar
ENGELLER VE SAHA HEDEFLERİVar
PinPointerVar
ROUND ZAMANLAYICI/ODOMETREVar
OTOMATİK KULÜP TAKİP UYUMLULUĞU (AKSESUAR GEREKTİRİR)Var
TURNUVALARDA YASAL KULLANILABİLİRLİKVar
Havacılık özellikleri
DÜNYA ÇAPINDA HAVALİMANI VERİTABANLARIMIZVar
HSI'LI 3 EKSENLİ PUSULA (YATAY DURUM GÖSTERGESİ)Var
ZULU/UTC İLE ÇOKLU ZAMAN DİLİMİVar
GARMIN PILOT'TAN UÇUŞ PLANLARINI KABLOSUZ OLARAK ALINVar
YOL NOKTASI BİLGİ SAYFASIVar
DÜNYA ÇAPINDA NAVAID VE KESİŞİM VERİTABANLARIVar
UÇUŞ İÇİ PULSE OXVar

*Garmin Connect’e tanımlanan ürünler iade alınamamaktadır.