3000 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA

Destek

 • HARİTA GÜNCELLEME
 • YARDIMCI PROGRAMLAR
 • YARDIMCI VİDEOLAR
 • DESTEK BİLGİ
 • İADE TALEP FORMU
 • KULLANIM KILAVUZLARI

Garmin Harita Güncelleme

Harita versiyonu: Başarsoft 2020T2

Güncelleme Tarihi: Ağustos 2021

Haritayı İndirdikten Sonra;

 1. İndirdiğiniz rar dosyasının içinde bulunan "Map" klasörünü çıkarınız.
 2. "Map" klasörünün içerisinde bulunan gmapsupp.img ve gmapbmap.img dosyalarını kopyalayınız.
 3. Kopyaladığınız dosyaları, cihazın içerisinde bulunan "Map" klasörünün içerisine yapıştırarak aynı adlı dosyalarla değiştiriniz. (Eğer cihazınızın içerisinde "Map" adında klasör yoksa sitemizden indirdiğiniz harita dosyasında bulunan "Map" klasörünü kopyalayıp cihazınızın içerisine yapıştırabilir veya cihazın içerisinde "Map" adında yeni klasör oluşturabilirsiniz.)
 4. Kopyalama bittikten sonra cihazı açınız.
 5. Araçlar – Ayarlar – Harita – Bilgi kısmından haritayı kontrol ediniz veya;
 6. Ayarlar – Harita Ve Araçlar – Haritalarım kısmından kontrol ediniz.

* Bu harita güncelleme dosyası sadece Araç Navigasyonları ve El Tipi GPS cihazlarında kullanılmaktadır.

** Dosyayı Winrar programı ile açarken hatayla karşılaşıyorsanız lütfen Winrar programının daha güncel bir versiyonunu bilgisayarınıza yükleyin veya Winrar programına alternatif olarak 7-zip programını bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

 • Garmin Express

  Garmin Express, harita ve yazılım güncellemeyi kolaylaştırır, sık kullanılanları cihazlara veya cihazlardan aktarır , ücretsiz özel araçlar ve sesler yükler. Mevcut harita güncellemelerini sürekli olarak kontrol eder ve bunları otomatik olarak bilgisayarınıza indirir.

 • Garmin Connect™ Mobile

  Garmin Connect Mobile uygulaması, uyumlu cihazınızdan doğrudan Garmin Connect'e veri yüklemenizi sağlar. Bu uygulamayı ayrıca cihazınıza yazılım güncellemeleri, rotalar ve egzersizler göndermek için de kullanabilirsiniz.

 • Garmin Connect

  Garmin Connect, Garmin cihazları ile faaliyetlerini takip eden koşucular, bisikletçiler ve açık hava meraklıları için topluluk tabanlı bir web sitesidir. Online aktiviteleri yükleyin, saklayın, analiz edin, haritalayın ve paylaşın.

 • BaseCamp™

  Araziyi araştırın, rotanızı planlayın ve fotoğrafları bilgisayarınıza kaydedin ve ardından verileri BaseCamp ile cihazınıza yükleyin.

 • VIRB® Edit

  VIRB™ Edit masaüstü uygulaması, VIRB aksiyon kameranızdaki video görüntülerini GPS ve uyumlu bir Garmin cihazından gelen verilerle birleştirir. Sonuç, online olarak kolayca paylaşabileceğiniz ve yayınlayabileceğiniz zengin bir video deneyimidir.

 • Dash Cam Player

  Dash Cam Player, uyumlu Garmin cihazınız tarafından yakalanan dosyaları kolayca görüntülemenizi ve düzenlemenizi sağlar. Daha sonra kolay görüntüleme için videolarınızı hızlı ileri sarın, geri sarın, duraklatın ve işaretleyin. Hatta video karelerini belgelemek ve paylaşmak için bir fotoğraf olarak kaydedin. Bu ücretsiz, kullanımı kolay yazılımla videolara göz atın ve sıralayın.

DESTEK KAYIT TAKİBİ
Referans Numarası
DESTEK KAYDI OLUŞTUR
İsim
Soyisim
Telefon
E-posta
Kategori
Öncelik Seviyesi
Konu
Mesajınız