3000 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA

D2 Mach 1 Pro

Stok Kodu: 010-02804-81
Havale ile ödemelerde %5 indirim
₺91.080,00

Milimetre (MM) cinsinden saat kasa çerçevesi ölçüsü.

YOLU AYDINLATIN

Gece ya da gündüz kalkışa hazır olun. Bu birinci sınıf akıllı saat, yerleşik bir el fenerine, süper parlak AMOLED ekrana ve uçuş ve fitness için gelişmiş araçlara sahiptir.

Garmin D2 Mach 1

Yerleşik LED el feneriyle anında kırmızı ışık veya değişken yoğunlukta beyaz ışık elde edin.

Garmin D2 Mach 1

Mavi ışığı filtreleyen kırmızıya geçiş moduyla gece görüşünüzü koruyun.

Garmin D2 Mach 1

Yüksek çözünürlüklü 1.4” AMOLED dokunmatik ekranla her şeyden haberdar olun.

Garmin D2 Mach 1

Havacılık hava durumunu, havaalanı bilgilerini ve telefonsuz haritaları görün.

Garmin D2 Mach 1

7/24 sağlık izleme ve 30'dan fazla yerleşik spor uygulamasıyla en iyi durumda kalın.

Garmin D2 Mach 1

Akıllı saat modunda 25 güne kadar pil ömrüyle şarj cihazını evde bırakın.

Garmin D2 Mach 1

Garmin Mach 1

DAHİLİ LED FENER

Yerleşik kırmızı ışık veya değişken yoğunluktaki beyaz ışıkla ihtiyacınız olduğunda güçlü aydınlatma elde edin.

Garmin D2 Mach 1

EKSTRA BÜYÜK EKRAN

Çarpıcı 1.4 inç AMOLED ekran, şimdiye kadarki en yüksek çözünürlüklü havacı saatimizdir. Saat kadranı standart olarak UTC okuması ve havaalanı hava durumuyla birlikte gelir.

Garmin D2 Mach 1

PREMIUM MALZEMELER

Her ikisi de çizilmeye karşı dayanıklı DLC ile donatılmış 51 mm titanyum çerçeve ve titanyum bantla mükemmelliği yansıtın.

Garmin D2 Mach 1

Garmin Mach 1

DOĞRUDAN NAVİGASYON

Doğrudan en yakın havaalanına veya dünya çapındaki havacılık veri tabanındaki herhangi bir konuma veya ara noktaya telefonsuz navigasyondan yararlanın.

Garmin D2 Mach 1

HAREKETLİ HARİTA

Bir dokunuşla hareketli harita üzerinde gezinin ve daha fazla bilgi için ara noktalara dokunun. Ayrıca, rotanıza yerleştirilmiş NEXRAD radar1'ı görün.

Garmin D2 Mach 1

HAVA RAPORU

Rüzgarları, görünürlüğü, barometrik basıncı ve daha fazlasını görmek için METAR'lar, TSK'lar ve MOS2 dahil olmak üzere havacılık havasına erişin1.

Garmin D2 Mach 1

METEOGRAM ÖZELLİĞİ

Sıcaklık eğilimleri, rüzgar, çiy noktası, gökyüzü örtüsü, yağış olasılığı ve daha fazlası için projeksiyonlar dahil olmak üzere belirli havaalanları2 için MOS tahminlerinin grafiksel göstergelerine bakın.

Garmin D2 Mach 1

HSI PARKUR İĞNESİ

Araç benzeri HSI rota iğnesini hedefinize kadar takip edin, böylece istediğiniz uçuş yolunun solunda mı sağında mı olduğunuzu kolayca görebilirsiniz.

Garmin D2 Mach 1

PULSE OX SENSÖRÜ

Vücudunuzun oksijen seviyelerinin daha yüksek rakımlarda daha ince havaya ne kadar iyi uyum sağladığına dair farkındalık kazanmak için Pulse Ox3'i kontrol edin.

Garmin D2 Mach 1

HAVALİMANI BİLGİLERİ

Varış noktanıza yaklaşırken pist yönünü (rüzgar bileşenleri1 dahil), uzunlukları ve havaalanı frekanslarını görüntüleyin.

Garmin D2 Mach 1

BAROMETRİK ALTİMETRE

İstediğiniz irtifaya ne zaman ulaştığınızı görün veya ek oksijenin gerekli olabileceği bir irtifaya ulaştığınızda bir titreşim uyarısı alın.

Garmin D2 Mach 1

UÇUŞ KAYDI

Kalkışta uçuşları otomatik olarak izlemeye başlayın. Ardından tarih, süre, toplam uçuş süresi ve rotayı otomatik olarak flyGarmin.com® hesabınıza aktarın1.

Garmin D2 Mach 1

RED SHIFT MODU

Red shift teknolojisi, gece görüşünüzü korumak için mavi ışığı filtreler ve bir düğmeye basılarak etkinleştirilebilir.

Garmin D2 Mach 1

ACİL MODU

Motorla ilgili bir sorun sırasında en iyi süzülme hızınızı, tahmini süzülme mesafenizi ve süzülme sürenizi görmek için etkinleştirin. En yakın havaalanına bir yön imlecini görüntüleyin ve alternatif havaalanlarının bir listesini görün.

Garmin D2 Mach 1

YAPILANDIRILABİLİR UYARILAR

Hedef havaalanı koşulları değiştiğinde, yan rüzgar bileşenleri bir eşiği aştığında ve daha fazlası için yeni METAR ve TSK raporları için özelleştirilebilir bildirimler ayarlayın.

Garmin D2 Mach 1

UYARILAR VE ZAMANLAYICILAR

Yakıt depolarını değiştirme veya zaman açısından kritik diğer görevleri gerçekleştirme zamanını size hatırlatmak için manuel olarak titreşimli uyarılar ayarlayın.

Garmin D2 Mach 1

UTC VE SAAT DİLİMLERİ

Saat kadranında bir UTC işaretçisi ve birden çok saat dilimi ekranı ile seyahat ederken programa bağlı kalın.

Garmin D2 Mach 1

UÇUŞ PLANI TRANSFERİ

Uçuş planınızı Garmin Pilot™ uygulamasından1 D2 Mach 1 Pro'ya aktarın ve rotanızda bulunan ara noktaların listesini görüntüleyin.

Garmin D2 Mach 1

GÜN DOĞUMU/GÜN BATIMI WIDGET'I

Dokunmatik ekrandaki mevcut widget'lar arasında gezinerek gün doğumu ve gün batımı saatleri ile sivil alacakaranlık saatleri için günlük göstergeler alın.

Garmin D2 Mach 1

PLANESYNC™ TEKNOLOJİSİNE UYUMLU

Yakıt, elektrik, veritabanı ve konum bilgileri de dahil olmak üzere PlaneSync teknolojisiyle donatılmış uçağınız hakkındaki durum bilgilerini görüntüleyin.

Garmin D2 Mach 1

JET LAG DANIŞMANI

Işığa maruz kalma, uyku programı ve egzersiz konusunda rehberlik sağlayarak jet lag'in etkilerini en aza indirmeye yardımcı olun.

Garmin D2 Mach 1

Garmin D2 Mach 1

BODY BATTERY™ ENERJİ İZLEME

Ne zaman aktif olmaya hazır olduğunuzu veya ne zaman dinlenmeniz gerekebileceğini ölçmek için kalp atış hızı değişkenliği, stres, uyku ve diğer verileri kullanarak vücudunuzun enerji rezervlerini optimize edin4.

Garmin D2 Mach 1

BİLEK TABANLI KALP HIZI

Saat, kalp atış hızınızı4 sürekli olarak ölçer ve siz dinlenirken çok yüksek veya çok düşük kalırsa sizi uyarır. Ayrıca aktiviteler sırasında, hatta yüzerken bile ne kadar sıkı çalıştığınızı ölçmenize yardımcı olur.

Garmin D2 Mach 1

STRES TAKİBİ

Stres düzeyi puanınızı hesaplamak için kalp atış hızı değişkenliği kullanılır, böylece sakin, dengeli veya stresli bir gün geçirip geçirmediğinizi görebilirsiniz.

Garmin D2 Mach 1

UYKU PUANI VE GELİŞMİŞ UYKU İZLEME

Uykunuzun kalitesi ve nasıl daha iyi yapabileceğinize dair içgörüler için bir puan alın. Hatta farklı uyku aşamalarının yanı sıra kalp atış hızı4, stres, Pulse Ox3 ve solunumun kaydını tutun.

Garmin D2 Mach 1

SAĞLIK SNAPSHOT™ ÖZELLİĞİ

Kalp atış hızı4, kalp atış hızı değişkenliği, Pulse Ox, solunum ve stres dahil olmak üzere önemli istatistikleri kaydetmek için 2 dakikalık bir oturum kaydedin. Ardından, uyumlu akıllı telefonunuzdaki Garmin Connect™ uygulaması aracılığıyla paylaşmak üzere bu istatistiklerle bir rapor oluşturun.

 

Garmin D2 Mach 1

Garmin D2 Mach 1

SPOR UYGULAMALARI

Arazi koşusu, yüzme, koşma, bisiklete binme, yürüyüş, kürek çekme, kayak, golf, sörf, iç mekan tırmanışı ve daha fazlası için önceden yüklenmiş aktivite profillerini kullanın.

Garmin D2 Mach 1

ANİMASYONLU ANTRENMANLAR

Bu saat, izleme ekranında görüntüleyebileceğiniz, takip edilmesi kolay, animasyonlu kardiyo, kuvvet, yoga ve Pilates antrenmanlarına sahiptir. Önceden yüklenmiş animasyonlu egzersiz programlarından birini seçin veya uyumlu cihazınızla eşleştirildiğinde Garmin Connect çevrimiçi topluluğundan daha fazlasını indirin.

Garmin D2 Mach 1

PERFORMANS METRİKLERİ

Koşu dinamikleri, VO2 max, toparlanma danışmanı ve daha fazlası için tahminleri içeren gelişmiş eğitim ölçümlerini görüntüleyin.

Garmin D2 Mach 1

GÜNLÜK EGZERSİZ ÖNERİLERİ

Sizi ve kondisyon seviyenizi dikkate alan antrenman rehberliği için mevcut antrenman yükünüz ve antrenman durumunuza göre günlük koşu ve sürüş önerileri alın.

Garmin D2 Mach 1

GARMIN COACH

Bu ücretsiz uyarlanabilir eğitim planları, uzman koçların rehberliğini içerir ve size ve hedeflerinize uyarlanır. Antrenmanlar, Garmin Connect'ten saatinizle doğrudan senkronize edilir.

Garmin D2 Mach 1

GERÇEK ZAMANLI STAMINA

Eforunuzu takip edin ve yönetin - ve koşunuzun veya aktivitenizin başlangıcında aşırı efordan kaçınmaya yardımcı olun.

Garmin D2 Mach 1

Garmin D2 Mach 1

ÇOKLU GNSS DESTEĞİ

Tek başına GPS'den daha zorlu ortamlarda izleme yapmak için birden fazla küresel navigasyon uydu sistemine (GPS, GLONASS ve Galileo) erişin.

Garmin D2 Mach 1

MULTİ- BANT FREKANS DESTEĞİ

GNSS sinyallerinin yansıtıldığı, zayıf olduğu veya tipik olarak nüfuz etmediği alanlarda gelişmiş konum doğruluğu için navigasyon uyduları tarafından gönderilen çoklu frekanslara erişin.

Garmin D2 Mach 1

INREACH® CİHAZ BAĞLANTISI

Bileğinizden bir SOS başlatmak, izleme arasında geçiş yapmak veya sevdiklerinize önceden ayarlanmış mesajlar göndermek için inReach cihazınızla eşleştirin5.

Garmin D2 Mach 1

TAKTİKAL ÖZELLİKLER

Gizli mod, GPS konumunuzu kaydetmeyi ve paylaşmayı durdurur ve kablosuz bağlantıyı devre dışı bırakır. Bir öldürme anahtarı, cihazı tüm kullanıcı belleğinden siler.

Garmin D2 Mach 1

ÇİFT ŞEBEKE KOORDİNATLARI

Durumsal farkındalığa yardımcı olmak için konum koordinatlarınızı ikili formatlarda görüntüleyin.

Garmin D2 Mach 1

DAYANIKLI YAPI

Isıya, darbeye ve suya dayanıklılık için MIL-STD-810G standartlarına uygun olarak tasarlanmış donanımlarla güvenle seyahat edin.

Garmin D2 Mach 1

ABC SENSÖRLERİ

Yükseklik verileri için bir altimetre, hava durumunu izlemek için barometre ve 3 eksenli elektronik pusula dahil olmak üzere ABC sensörleriyle bir sonraki parkurunuzda gezinin.

Garmin D2 Mach 1

OUTDOOR HARİTALAR+

Doğrudan saatinize indirilen uydu görüntüleri ve gelişmiş topografik haritalar gibi birinci sınıf harita içeriği için Outdoor Maps+'a abone olun.

Garmin D2 Mach 1

GOLF PARKURLAR

Dünya çapında 43.000'den fazla golf sahası için tam renkli CourseView haritalarına erişin ve dokunarak hedefleme ve PlaysLike Distance özelliğini elde edin.

Garmin D2 Mach 1

Garmin D2 Mach 1

AKILLI BİLDİRİMLER

Uyumlu akıllı telefonunuzla eşleştirildiğinde e-postaları, metinleri ve uyarıları doğrudan saatinizden alın.

Garmin D2 Mach 1

MÜZİK UYGULAMALARI

Spotify, Deezer veya Amazon Music hesaplarınızdan şarkılar ve çalma listeleri indirin (abonelik gerekebilir). Ses panelinize bağlanın veya telefonsuz dinleme için kablosuz kulaklık kullanın.

Garmin D2 Mach 1

GARMIN PAY™ TEMASSIZ ÖDEMELER

Katılımcı sağlayıcılar aracılığıyla Garmin Pay temassız ödemeler ile ödeme hatlarında esinti yaratın.

Garmin D2 Mach 1

CONNECT IQ™ MAĞAZASI

Uyumlu cihazınızla eşleştirildiğinde Connect IQ Store'dan özel saat yüzleri indirin, veri alanları ekleyin ve uygulama ve widget'lar alın.

Garmin D2 Mach 1

GÜÇ YÖNETİCİ

Çeşitli ayarların ve sensörlerin saatinizin pil ömrünü nasıl etkilediğini görün, böylece pil süresini uzatan değişiklikleri anında yapabilirsiniz.

Garmin D2 Mach 1

PİL ÖMRÜ

Akıllı saat modunda 25 güne kadar ve uçuş aktivitesinde (SpO2 ile GPS) 46 saate kadar pil ömründen yararlanın.

 • ¹ Uyumlu bir akıllı telefonla ve BLUETOOTH® teknolojisi kapsamında eşleştirildiğinde.
 • ² Yalnızca ABD havaalanlarında kullanılabilir.
 • ³ Bu tıbbi bir cihaz değildir ve herhangi bir tıbbi durumun teşhisinde veya izlenmesinde kullanılması amaçlanmamıştır; Garmin.com/ataccuracy adresine bakın. Pulse Ox tüm ülkelerde mevcut değildir.
 • 4 Etkinlik izleme doğruluğu..
 • 5 Aktif abonelik gerekli. Bazı yargı bölgeleri uydu iletişim cihazlarının kullanımını düzenler veya yasaklar. Cihazın kullanılmasının amaçlandığı yargı bölgelerindeki tüm geçerli yasaları bilmek ve bunlara uymak kullanıcının sorumluluğundadır.
 • Wi-Fi, Wi-Fi Alliance'ın tescilli ticari markasıdır. SPOTIFY ve Spotify logosu, Spotify AB'nin tescilli ticari markaları arasındadır. Amazon Music ve ilgili tüm logolar, Amazon.com, Inc. veya bağlı kuruluşlarının ticari markalarıdır. Bluetooth sözcük markası ve logoları, Bluetooth SIG, Inc.'e ait tescilli ticari markalardır ve bu tür markaların Garmin tarafından her türlü kullanımı lisanslıdır.

YOLU AYDINLATIN

Gece ya da gündüz kalkışa hazır olun. Bu birinci sınıf akıllı saat, yerleşik bir el fenerine, süper parlak AMOLED ekrana ve uçuş ve fitness için gelişmiş araçlara sahiptir.

Garmin D2 Mach 1

Yerleşik LED el feneriyle anında kırmızı ışık veya değişken yoğunlukta beyaz ışık elde edin.

Garmin D2 Mach 1

Mavi ışığı filtreleyen kırmızıya geçiş moduyla gece görüşünüzü koruyun.

Garmin D2 Mach 1

Yüksek çözünürlüklü 1.4” AMOLED dokunmatik ekranla her şeyden haberdar olun.

Garmin D2 Mach 1

Havacılık hava durumunu, havaalanı bilgilerini ve telefonsuz haritaları görün.

Garmin D2 Mach 1

7/24 sağlık izleme ve 30'dan fazla yerleşik spor uygulamasıyla en iyi durumda kalın.

Garmin D2 Mach 1

Akıllı saat modunda 25 güne kadar pil ömrüyle şarj cihazını evde bırakın.

Garmin D2 Mach 1

Garmin Mach 1

DAHİLİ LED FENER

Yerleşik kırmızı ışık veya değişken yoğunluktaki beyaz ışıkla ihtiyacınız olduğunda güçlü aydınlatma elde edin.

Garmin D2 Mach 1

EKSTRA BÜYÜK EKRAN

Çarpıcı 1.4 inç AMOLED ekran, şimdiye kadarki en yüksek çözünürlüklü havacı saatimizdir. Saat kadranı standart olarak UTC okuması ve havaalanı hava durumuyla birlikte gelir.

Garmin D2 Mach 1

PREMIUM MALZEMELER

Her ikisi de çizilmeye karşı dayanıklı DLC ile donatılmış 51 mm titanyum çerçeve ve titanyum bantla mükemmelliği yansıtın.

Garmin D2 Mach 1

Garmin Mach 1

DOĞRUDAN NAVİGASYON

Doğrudan en yakın havaalanına veya dünya çapındaki havacılık veri tabanındaki herhangi bir konuma veya ara noktaya telefonsuz navigasyondan yararlanın.

Garmin D2 Mach 1

HAREKETLİ HARİTA

Bir dokunuşla hareketli harita üzerinde gezinin ve daha fazla bilgi için ara noktalara dokunun. Ayrıca, rotanıza yerleştirilmiş NEXRAD radar1'ı görün.

Garmin D2 Mach 1

HAVA RAPORU

Rüzgarları, görünürlüğü, barometrik basıncı ve daha fazlasını görmek için METAR'lar, TSK'lar ve MOS2 dahil olmak üzere havacılık havasına erişin1.

Garmin D2 Mach 1

METEOGRAM ÖZELLİĞİ

Sıcaklık eğilimleri, rüzgar, çiy noktası, gökyüzü örtüsü, yağış olasılığı ve daha fazlası için projeksiyonlar dahil olmak üzere belirli havaalanları2 için MOS tahminlerinin grafiksel göstergelerine bakın.

Garmin D2 Mach 1

HSI PARKUR İĞNESİ

Araç benzeri HSI rota iğnesini hedefinize kadar takip edin, böylece istediğiniz uçuş yolunun solunda mı sağında mı olduğunuzu kolayca görebilirsiniz.

Garmin D2 Mach 1

PULSE OX SENSÖRÜ

Vücudunuzun oksijen seviyelerinin daha yüksek rakımlarda daha ince havaya ne kadar iyi uyum sağladığına dair farkındalık kazanmak için Pulse Ox3'i kontrol edin.

Garmin D2 Mach 1

HAVALİMANI BİLGİLERİ

Varış noktanıza yaklaşırken pist yönünü (rüzgar bileşenleri1 dahil), uzunlukları ve havaalanı frekanslarını görüntüleyin.

Garmin D2 Mach 1

BAROMETRİK ALTİMETRE

İstediğiniz irtifaya ne zaman ulaştığınızı görün veya ek oksijenin gerekli olabileceği bir irtifaya ulaştığınızda bir titreşim uyarısı alın.

Garmin D2 Mach 1

UÇUŞ KAYDI

Kalkışta uçuşları otomatik olarak izlemeye başlayın. Ardından tarih, süre, toplam uçuş süresi ve rotayı otomatik olarak flyGarmin.com® hesabınıza aktarın1.

Garmin D2 Mach 1

RED SHIFT MODU

Red shift teknolojisi, gece görüşünüzü korumak için mavi ışığı filtreler ve bir düğmeye basılarak etkinleştirilebilir.

Garmin D2 Mach 1

ACİL MODU

Motorla ilgili bir sorun sırasında en iyi süzülme hızınızı, tahmini süzülme mesafenizi ve süzülme sürenizi görmek için etkinleştirin. En yakın havaalanına bir yön imlecini görüntüleyin ve alternatif havaalanlarının bir listesini görün.

Garmin D2 Mach 1

YAPILANDIRILABİLİR UYARILAR

Hedef havaalanı koşulları değiştiğinde, yan rüzgar bileşenleri bir eşiği aştığında ve daha fazlası için yeni METAR ve TSK raporları için özelleştirilebilir bildirimler ayarlayın.

Garmin D2 Mach 1

UYARILAR VE ZAMANLAYICILAR

Yakıt depolarını değiştirme veya zaman açısından kritik diğer görevleri gerçekleştirme zamanını size hatırlatmak için manuel olarak titreşimli uyarılar ayarlayın.

Garmin D2 Mach 1

UTC VE SAAT DİLİMLERİ

Saat kadranında bir UTC işaretçisi ve birden çok saat dilimi ekranı ile seyahat ederken programa bağlı kalın.

Garmin D2 Mach 1

UÇUŞ PLANI TRANSFERİ

Uçuş planınızı Garmin Pilot™ uygulamasından1 D2 Mach 1 Pro'ya aktarın ve rotanızda bulunan ara noktaların listesini görüntüleyin.

Garmin D2 Mach 1

GÜN DOĞUMU/GÜN BATIMI WIDGET'I

Dokunmatik ekrandaki mevcut widget'lar arasında gezinerek gün doğumu ve gün batımı saatleri ile sivil alacakaranlık saatleri için günlük göstergeler alın.

Garmin D2 Mach 1

PLANESYNC™ TEKNOLOJİSİNE UYUMLU

Yakıt, elektrik, veritabanı ve konum bilgileri de dahil olmak üzere PlaneSync teknolojisiyle donatılmış uçağınız hakkındaki durum bilgilerini görüntüleyin.

Garmin D2 Mach 1

JET LAG DANIŞMANI

Işığa maruz kalma, uyku programı ve egzersiz konusunda rehberlik sağlayarak jet lag'in etkilerini en aza indirmeye yardımcı olun.

Garmin D2 Mach 1

Garmin D2 Mach 1

BODY BATTERY™ ENERJİ İZLEME

Ne zaman aktif olmaya hazır olduğunuzu veya ne zaman dinlenmeniz gerekebileceğini ölçmek için kalp atış hızı değişkenliği, stres, uyku ve diğer verileri kullanarak vücudunuzun enerji rezervlerini optimize edin4.

Garmin D2 Mach 1

BİLEK TABANLI KALP HIZI

Saat, kalp atış hızınızı4 sürekli olarak ölçer ve siz dinlenirken çok yüksek veya çok düşük kalırsa sizi uyarır. Ayrıca aktiviteler sırasında, hatta yüzerken bile ne kadar sıkı çalıştığınızı ölçmenize yardımcı olur.

Garmin D2 Mach 1

STRES TAKİBİ

Stres düzeyi puanınızı hesaplamak için kalp atış hızı değişkenliği kullanılır, böylece sakin, dengeli veya stresli bir gün geçirip geçirmediğinizi görebilirsiniz.

Garmin D2 Mach 1

UYKU PUANI VE GELİŞMİŞ UYKU İZLEME

Uykunuzun kalitesi ve nasıl daha iyi yapabileceğinize dair içgörüler için bir puan alın. Hatta farklı uyku aşamalarının yanı sıra kalp atış hızı4, stres, Pulse Ox3 ve solunumun kaydını tutun.

Garmin D2 Mach 1

SAĞLIK SNAPSHOT™ ÖZELLİĞİ

Kalp atış hızı4, kalp atış hızı değişkenliği, Pulse Ox, solunum ve stres dahil olmak üzere önemli istatistikleri kaydetmek için 2 dakikalık bir oturum kaydedin. Ardından, uyumlu akıllı telefonunuzdaki Garmin Connect™ uygulaması aracılığıyla paylaşmak üzere bu istatistiklerle bir rapor oluşturun.

 

Garmin D2 Mach 1

Garmin D2 Mach 1

SPOR UYGULAMALARI

Arazi koşusu, yüzme, koşma, bisiklete binme, yürüyüş, kürek çekme, kayak, golf, sörf, iç mekan tırmanışı ve daha fazlası için önceden yüklenmiş aktivite profillerini kullanın.

Garmin D2 Mach 1

ANİMASYONLU ANTRENMANLAR

Bu saat, izleme ekranında görüntüleyebileceğiniz, takip edilmesi kolay, animasyonlu kardiyo, kuvvet, yoga ve Pilates antrenmanlarına sahiptir. Önceden yüklenmiş animasyonlu egzersiz programlarından birini seçin veya uyumlu cihazınızla eşleştirildiğinde Garmin Connect çevrimiçi topluluğundan daha fazlasını indirin.

Garmin D2 Mach 1

PERFORMANS METRİKLERİ

Koşu dinamikleri, VO2 max, toparlanma danışmanı ve daha fazlası için tahminleri içeren gelişmiş eğitim ölçümlerini görüntüleyin.

Garmin D2 Mach 1

GÜNLÜK EGZERSİZ ÖNERİLERİ

Sizi ve kondisyon seviyenizi dikkate alan antrenman rehberliği için mevcut antrenman yükünüz ve antrenman durumunuza göre günlük koşu ve sürüş önerileri alın.

Garmin D2 Mach 1

GARMIN COACH

Bu ücretsiz uyarlanabilir eğitim planları, uzman koçların rehberliğini içerir ve size ve hedeflerinize uyarlanır. Antrenmanlar, Garmin Connect'ten saatinizle doğrudan senkronize edilir.

Garmin D2 Mach 1

GERÇEK ZAMANLI STAMINA

Eforunuzu takip edin ve yönetin - ve koşunuzun veya aktivitenizin başlangıcında aşırı efordan kaçınmaya yardımcı olun.

Garmin D2 Mach 1

Garmin D2 Mach 1

ÇOKLU GNSS DESTEĞİ

Tek başına GPS'den daha zorlu ortamlarda izleme yapmak için birden fazla küresel navigasyon uydu sistemine (GPS, GLONASS ve Galileo) erişin.

Garmin D2 Mach 1

MULTİ- BANT FREKANS DESTEĞİ

GNSS sinyallerinin yansıtıldığı, zayıf olduğu veya tipik olarak nüfuz etmediği alanlarda gelişmiş konum doğruluğu için navigasyon uyduları tarafından gönderilen çoklu frekanslara erişin.

Garmin D2 Mach 1

INREACH® CİHAZ BAĞLANTISI

Bileğinizden bir SOS başlatmak, izleme arasında geçiş yapmak veya sevdiklerinize önceden ayarlanmış mesajlar göndermek için inReach cihazınızla eşleştirin5.

Garmin D2 Mach 1

TAKTİKAL ÖZELLİKLER

Gizli mod, GPS konumunuzu kaydetmeyi ve paylaşmayı durdurur ve kablosuz bağlantıyı devre dışı bırakır. Bir öldürme anahtarı, cihazı tüm kullanıcı belleğinden siler.

Garmin D2 Mach 1

ÇİFT ŞEBEKE KOORDİNATLARI

Durumsal farkındalığa yardımcı olmak için konum koordinatlarınızı ikili formatlarda görüntüleyin.

Garmin D2 Mach 1

DAYANIKLI YAPI

Isıya, darbeye ve suya dayanıklılık için MIL-STD-810G standartlarına uygun olarak tasarlanmış donanımlarla güvenle seyahat edin.

Garmin D2 Mach 1

ABC SENSÖRLERİ

Yükseklik verileri için bir altimetre, hava durumunu izlemek için barometre ve 3 eksenli elektronik pusula dahil olmak üzere ABC sensörleriyle bir sonraki parkurunuzda gezinin.

Garmin D2 Mach 1

OUTDOOR HARİTALAR+

Doğrudan saatinize indirilen uydu görüntüleri ve gelişmiş topografik haritalar gibi birinci sınıf harita içeriği için Outdoor Maps+'a abone olun.

Garmin D2 Mach 1

GOLF PARKURLAR

Dünya çapında 43.000'den fazla golf sahası için tam renkli CourseView haritalarına erişin ve dokunarak hedefleme ve PlaysLike Distance özelliğini elde edin.

Garmin D2 Mach 1

Garmin D2 Mach 1

AKILLI BİLDİRİMLER

Uyumlu akıllı telefonunuzla eşleştirildiğinde e-postaları, metinleri ve uyarıları doğrudan saatinizden alın.

Garmin D2 Mach 1

MÜZİK UYGULAMALARI

Spotify, Deezer veya Amazon Music hesaplarınızdan şarkılar ve çalma listeleri indirin (abonelik gerekebilir). Ses panelinize bağlanın veya telefonsuz dinleme için kablosuz kulaklık kullanın.

Garmin D2 Mach 1

GARMIN PAY™ TEMASSIZ ÖDEMELER

Katılımcı sağlayıcılar aracılığıyla Garmin Pay temassız ödemeler ile ödeme hatlarında esinti yaratın.

Garmin D2 Mach 1

CONNECT IQ™ MAĞAZASI

Uyumlu cihazınızla eşleştirildiğinde Connect IQ Store'dan özel saat yüzleri indirin, veri alanları ekleyin ve uygulama ve widget'lar alın.

Garmin D2 Mach 1

GÜÇ YÖNETİCİ

Çeşitli ayarların ve sensörlerin saatinizin pil ömrünü nasıl etkilediğini görün, böylece pil süresini uzatan değişiklikleri anında yapabilirsiniz.

Garmin D2 Mach 1

PİL ÖMRÜ

Akıllı saat modunda 25 güne kadar ve uçuş aktivitesinde (SpO2 ile GPS) 46 saate kadar pil ömründen yararlanın.

 • ¹ Uyumlu bir akıllı telefonla ve BLUETOOTH® teknolojisi kapsamında eşleştirildiğinde.
 • ² Yalnızca ABD havaalanlarında kullanılabilir.
 • ³ Bu tıbbi bir cihaz değildir ve herhangi bir tıbbi durumun teşhisinde veya izlenmesinde kullanılması amaçlanmamıştır; Garmin.com/ataccuracy adresine bakın. Pulse Ox tüm ülkelerde mevcut değildir.
 • 4 Etkinlik izleme doğruluğu..
 • 5 Aktif abonelik gerekli. Bazı yargı bölgeleri uydu iletişim cihazlarının kullanımını düzenler veya yasaklar. Cihazın kullanılmasının amaçlandığı yargı bölgelerindeki tüm geçerli yasaları bilmek ve bunlara uymak kullanıcının sorumluluğundadır.
 • Wi-Fi, Wi-Fi Alliance'ın tescilli ticari markasıdır. SPOTIFY ve Spotify logosu, Spotify AB'nin tescilli ticari markaları arasındadır. Amazon Music ve ilgili tüm logolar, Amazon.com, Inc. veya bağlı kuruluşlarının ticari markalarıdır. Bluetooth sözcük markası ve logoları, Bluetooth SIG, Inc.'e ait tescilli ticari markalardır ve bu tür markaların Garmin tarafından her türlü kullanımı lisanslıdır.
Ürün özellikleri
Öznitelik AdıÖznitelik değeri
Genel
LENS MALZEMESİSafir kristal
ÇERÇEVE MALZEMESİTitanyum
KASA MALZEMESİTitanyum arka kapaklı fiber takviyeli polimer
KAYIŞ MALZEMESİTitanyum ve Silikon
FİZİKSEL BOYUT51 x 51 x 14.9 mm | Silikon kayış 127-210 mm | Deri kayış 135-213 mm | Kumaş kayış 135-213 mm | Metal kayış 135-225 mm çevresi olan bileklere uyar
QUICKFIT™ UYUMLULUĞUDahil (26 mm)
AĞIRLIK126 g (yalnızca kasa: 60 g)
EKRAN BOYUTU1,4" (35,56 mm) çap
GÖRÜNTÜ ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ454 x 454 piksel
DOKUNMATİK EKRANVar
RENKLİ EKRANVar
EKRAN TİPİAMOLED
SU GEÇİRMEZLİK10 ATM
BELLEK/GEÇMİŞ32 GB
PULSE OX KAN OKSİJEN SATURASYONUVar (nokta kontrol ve isteğe bağlı tüm gün iklimlendirme ve uykuda)
UYKU PUANI VE ANALİZLERİVar
ÇOK FREKANSLI KONUMLANDIRMAVar
PULSE OX KAN OKSİJEN SATURASYON MONİTÖRÜVar
GARMIN PAY™Var
PİL ÖMRÜAkıllı saat: 25 güne kadar (her zaman açık modda 10 gün)|Pil tasarrufu izleme modu: 41 güne kadar|Yalnızca GPS: 82 saate kadar (her zaman açık modda 58 saat)|Tüm Uydu Sistemleri: 62 saate kadar (her zaman açık modda 48 saat)|Tüm Uydu Sistemleri + Çoklu bant: 38 saate kadar (her zaman açık modda 30 saat)|Tüm Uydu Sistemleri + Müzik: 17 saate kadar|Maks. Pil GPS'i: 145 saate kadar | Keşif GPS'i: 27 güne kadar | Uçuş Etkinliği (GPS + SpO2): 46 Saate Kadar
Saat Özellikleri
SAAT/TARİHVar
GPS ZAMAN SENKRONİZASYONUVar
OTOMATİK GÜN IŞIĞINDAN TASARRUF SAATİVar
ALARM SAATİVar
ZAMANLAYICIVar
KRONOMETREVar
GÜNEŞ/BATIŞ SAATLERİVar
Sağlık Takibi
BİLEK TABANLI KALP HIZI (SABİT, HER SANİYE)Var
GÜNLÜK DİNLENME KALP HIZIVar
ANORMAL KALP HIZI UYARILARIVar (yüksek ve düşük)
SOLUNUM HIZI (24X7)Var
FITNESS YAŞVar (uygulamada)
BODY BATTERY™ ENERJİ MONİTÖRÜVar
TÜM GÜN STRES TAKİBİVar
RAHATLAMA HATIRLATMALARIVar
RAHATLAMA SOLUNUM ZAMANLAYICIVar
UYKUVar (Gelişmiş)
HİDRASYONVar (Garmin Connect™ ve isteğe bağlı Connect IQ™ widget'ında)
KADIN SAĞLIĞIVar (Garmin Connect™ ve isteğe bağlı Connect IQ™ widget'ında)
SAĞLIK ANLIK GÖRÜNTÜVar
GARMIN ELEVATE™ BİLEK KALP HIZI MONİTÖRÜVar
SOLUNUM HIZI (EGZERSİZ SIRASINDA)Var (uyumlu aksesuar ile)
SU ALTINDA BİLEK TABANLI KALP HIZIVar
JET LAG DANIŞMANIVar
NEFES ÇALIŞMASIVar
Sensör
GPSVar
GlonassVar
GALİLEOVar
BAROMETRİK ALTİMETREVar
PUSULAVar
JİROSKOPVar
İVME ÖLÇERVar
TERMOMETREVar
ORTAM IŞIĞI SENSÖRÜVar
AYARLANABİLİR BARO AYARLI ALTİMETREVar
SATIQ™ TECHNOLOGYVar
Günlük akıllı özellikler
BAĞLANTIBluetooth®, ANT+®, Wi-Fi®
CONNECT IQ™ (İNDİRİLEBİLİR SAAT YÜZLERİ, VERİ ALANLARI, WIDGET'LAR VE UYGULAMALAR)Var
ON-DEVICE CONNECT IQ™ MAĞAZASIVar
AKILLI BİLDİRİMLERVar
METİN YANIT/TELEFON GÖRÜŞMESİNİ METİN İLE REDDET (YALNIZCA ANDROID™)Var
TAKVİMVar
HAVA DURUMUVar
GERÇEK ZAMANLI AYARLAR GARMIN CONNECT™ MOBILE İLE SENKRONİZEVar
PİL TASARRUFU - ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR DÜŞÜK GÜÇLÜ SAATVar
AKILLI TELEFON MÜZİĞİ KONTROLVar
SAAT MÜZİK OYNATMA VE KONTROLVar
MÜZİK DEPOLAMAVar 2.000 şarkıya kadar
TELEFONUMU BULVar
SAATİMİ BULVar
VIRB® KAMERAVar
AKILLI TELEFON UYUMLULUĞUiPhone®, Android™
GARMIN GOLF UYGULAMA UYUMLULUĞUVar
GARMIN CONNECT™ MOBİL İLE UYUMLULUĞUVar
SABAH RAPORUVar
RED SHIFT MODUVar
Aktivite Profilleri
MEVCUT SPOR AKTİVİTE PROFİLLERİKuvvet, Kardiyo, HIIT ve Eliptik Antrenmanları, Merdiven Basamakları, Yere Tırmanma, Kapalı Kürek, Pilates, Yoga
MEVCUT ÇALIŞMA PROFİLLERİKoşu, Pist Koşusu, Koşu Bandı Koşusu, Kapalı Alan Koşusu, Patika Koşusu, Sanal Koşu, Ultra Koşu
MEVCUT OUTDOOR PROFİLLERİKoşu, Açık Havada Pist Koşusu, Patika Koşusu, Ultra Koşu, Yürüyüş, Kapalı Alanda Tırmanma, Bouldering, Tırmanma, Avcılık, Binicilik, Golf, Disk Golf, Okçuluk
MEVCUT BİSİKLET PROFİLLERİBisiklet, Yol Bisikleti, Dağ Bisikleti, Çakıl Bisikleti, Bisikletle Ulaşım, Bisiklet Turu, eBisiklet, eDağ Bisikleti, Kapalı Alan Bisikleti, Cyclocross, Triatlon
MEVCUT YÜZME PROFİLLERİHavuzda Yüzme, Açık Suda Yüzme, Yüzme/Koşu
Güvenlik ve izleme özellikleri
LİVETRACKVar
GRUP LİVETRACKVar
CANLI ETKİNLİK PAYLAŞIMIVar
SEÇİM AKTİVİTELERİ SIRASINDA OLAY TESPİTİVar
YARDIMVar
Aktivite takip özellikleri
ADIM SAYACIVar
HAREKET ÇUBUĞU (CİHAZDA BİR HAREKETSİZLİK DÖNEMİNDEN SONRA GÖRÜNÜR; SIFIRLAMAK İÇİN BİRKAÇ DAKİKA YÜRÜYÜN)Var
OTOMATİK HEDEF (FAALİYET DÜZEYİNİZİ ÖĞRENİR VE GÜNLÜK BİR ADIM HEDEF ATAR)Var
YAKILAN KALORİVar
TIRMANILAN KATLARVar
KATILEDİLEN MESAFEVar
YOĞUNLUK DAKİKALARIVar
TRUEUP™Var
MOVE IQ™Var
GARMIN CONNECT™ CHALLENGES UYGULAMASIVar (isteğe bağlı Connect IQ uygulaması)
FİZYO TRUEUPVar
Fitness ekipmanı/gym
KARDİYO ANTRENMANLARIVar
GÜÇ ANTRENMANLARIVar
HIIT ANTRENMANLARIVar
YOGA EGZERSİZLERİVar
PILATES EGZERSİZLERİVar
EKRAN ANTRENMAN ANİMASYONLARIVar
Dayanıklılık antrenmanlarıVar
Antrenman, planlama ve analiz özellikleri
OTOMATİK LAP SAYICIVar
HR BÖLGELERİVar
HR UYARILARIVar
HR KALORİVar
% HR MAXVar
% HRRVar
İYİLEŞME SÜRESİVar
OTOMATİK MAKS HRVar
HRV STRES TESTİ (SANA TAHMİNİ STRES SEVİYESİNİ SAĞLAMAK İÇİN 3 DAKİKA SÜREKLİ DURUMDA KALP HIZI DEĞİŞKENLİĞİNİZİ ÖLÇER; BUNUN ÖLÇEKİ 1'DEN 100'E KADARDIR; DÜŞÜK PUANLAR, ALT STRES DÜZEYLERİNİVar (uyumlu aksesuarla birlikte)
HR YAYINI (ANT+™ ÜZERİNDEN EŞLİ CİHAZLARA İK VERİLERİNİ YAYINLAR)Var
GPS HIZI VE MESAFEVar
ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR EKRANLARVar
ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR AKTİVİTE PROFİLLERİVar
AUTOPAUSE®Var
INTERVAL ANTRENMANIVar
GELİŞMİŞ ANTRENMANLARVar
İNDİRİLEBİLİR ANTRENMAN PLANLARIVar
GÜÇ MODLARI - ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR HAREKETSİZ PİL AYARLARIVar
AUTO LAP®Var
MANUEL TURVar
DİNLENME ZAMANLAYICIVar
YAPILANDIRILABİLİR TUR UYARILARIVar
SICAKLIK VE İRTİFA ALIMIVar
VO2 MAX (KOŞU)Var
VO2 MAX (TRAIL KOŞUSU)Var
GERÇEK ZAMANLI DAYANIKLILIKVar
EGZERSİZ DURUMU (ANTRENMAN GEÇMİŞİNİZİ VE UYGUNLUK DÜZEYİ TRENDİNİZİ TAKİP ETTİĞİNİZDE ETKİLİ ANTRENMAN OLUP OLMADIĞINI GÖREBİLİRSİNİZ)Var
EGZERSİZ YÜKÜ (TAHMİNİ EPOC'DEN HESAPLANAN SON 7 GÜN İÇİN TOPLAM EGZERSİZ YÜKÜNÜZ)Var
ANTRENMAN YÜK ODAĞIVar
ANTRENMAN ETKİSİ (AEROBİK)Var
ANTRENMAN ETKİSİ (ANAEROBİK)Var
BİRİNCİL FAYDA (ANTRENMAN ETKİSİ ETİKETLERİ)Var
İYİLEŞTİRİLMİŞ TOPARLANMA SÜRESİVar
GÜNLÜK ÖNERİLEN EGZERSİZLERVar
ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR UYARILARVar
SES İSTEMLERİVar
BİTİŞ ZAMANIVar
SANAL PARTNERVar
AKTİVİTE YARIŞVar, Var
OTOMATİK MULTISPORT AKTİVİTELERİVar
MULTI SPORVar
PARKUR REHBERİVar
GARMIN CANLI SEGMENTLERİVar
STRAVA CANLI SEGMENTLERİVar
TRENDLINE™ POPÜLER ROTALARVar
DOKUNMATİK VE/VEYA DÜĞME KİLİDİVar
KISAYOL TUŞLARIVar
OTOMATİK KAYDIRMAVar
SAATTE AKTİVİTE GEÇMİŞİVar
YÜK ORANIVar
Koşu özellikleri
GİDİŞ-GELİŞ PARKUR OLUŞTURUCU (KOŞU/BİSİKLET)Var
GPS TABANLI MESAFE, ZAMAN VE HIZVar
KOŞU DİNAMİKLERİVar (uyumlu aksesuarla)
DİKEY SALINIM VE ORANVar (uyumlu aksesuarla)
YER TEMAS SÜRESİ VE DENGESİVar (uyumlu aksesuarla)
ADIM UZUNLUĞU (GERÇEK ZAMANLI)Var (uyumlu aksesuarla)
CADENCE (DAKİKA BAŞINA GERÇEK ZAMAN ADIM SAYISI SAĞLAR)Var
PERFORMANS DURUMUVar
LAKTAT EŞİĞİVar (uyumlu aksesuarla)
PACEPRO™ HIZLANDIRMA STRATEJİLERİVar
KOŞU ANTRENMANLARIVar
YARIŞ ÖNGÖRÜCÜVar
FOOT POD ÖZELLİĞİVar
TRAIL RUN OTOMATİK TIRMANMAVar
YOKUŞ PERFORMANS SKORUVAR
PARKURA VE HAVA DURUMUNA ÖZEL YARIŞ ÖNGÖRÜCÜVar
Outdoor etkinlikleri
NOKTADAN NOKTAYA NAVİGASYONVar
GERÇEK ZAMANLI BREADCRUMBVar
BAŞLANGIÇ İÇİN GERİ DÖNVar
TracBack®Var
ULTRATRAK MODUVar
ETRAFIMDA MODUVar
İLERİDEVar
ELEVATION PROFİLİVar
HEDEF MESAFESİVar
FIRTINA UYARILI BAROMETRİK TREND GÖSTERGESİVar
CLIMBPRO™ YOKUŞ PLANLAYICIVar
DİKEY HIZVar
TOPLAM ÇIKIŞ/İNİŞVar
GELECEK KESİNTİ PARSELVar
ÖNCEDEN YÜKLENMİŞ TOPOGRAFİK HARİTALARVar
ÖN YÜKLÜ YOL VE İZLE HARİTALARIVar
ÖN YÜKLÜ KAYAK YERLERİ HARİTALARIVar
İNDİRİLEBİLİR KARTOGRAFİ DESTEĞİVar
BASECAMP™ İLE UYUMLULUKVar
GPS KOORDİNATLARIVar
GÖR ve GİTVar
ALAN HESAPLAMAVar (Connect IQ™ aracılığıyla)
AVLANMA/BALIK TAKVİMİVar (Connect IQ™ ile)
ÖNGÖRÜLEN YOL NOKTASIVar
GÜNEŞ VE AY BİLGİLERİVar (Connect IQ™ aracılığıyla)
SEFER GPS AKTİVİTESİVar
GELGİTVar
NEXTFORK™ NAVİGASYONVar
Gelgit tablolarıVar
Bisiklet özellikleri
GARMIN DÖNGÜ HARİTASI (YÖNLENDİRİLEBİLİR BİSİKLETİ ÖZEL SOKAK HARİTASI)Var
UYARILAR (ZAMAN, MESAFE, KALORİ HIZI VEYA KALORİ DAHİL HEDEFLERE ULAŞTIĞINIZDA ALARMI TETİKLER)Var
PARKURLARVar
MTB GRİT & AKIŞVar
BİSİKLET TUR VE TUR MAKSİMUM GÜÇ (GÜÇ SENSÖRÜYLE)Var
FTP (FONKSİYONEL EŞİK GÜCÜ)Var (uyumlu aksesuarla)
VECTOR™ VE RALLY™ (GÜÇ ÖLÇERLER) İLE UYUMLULUKVar
GÜÇ ÖLÇER UYUMLULUKVar
GELİŞMİŞ BİSİKLET DİNAMİĞİVar
VARIA VISION™ İLE UYUMLULUK ( MONTE EKRANLAR)Var
VARIA™ RADAR İLE UYUMLULUĞU (ARKA RADAR)Var
VARIA™ IŞIKLARLA UYUMLULUKVar
HIZ VE KADANS SENSÖR DESTEĞİ (SENSÖRLÜ)Var
SMART TRAINER KONTROLÜVar
GÜÇ EĞRİSİ VE % FTP ÇALIŞMALARIVar
Yüzme özellikleri
AÇIK SU YÜZME METRİKLERİ (MESAFE, PACE, KULAÇ SAYISI/ORANI, KULAÇ MESAFESİ, YÜZME VERİMLİLİĞİ (SWOLF), KALORİ)Var
HAVUZ YÜZME METRİKLERİ (UZUNLUK, MESAFE, PACE, KULAÇ SAYISI, YÜZME VERİMLİLİĞİ (SWOLF), KALORİ)Var
VURUŞ TİPİ TESPİTİ (SERBEST, SIRTA ÜSTÜ, KURBAĞALAMA, KELEBEK) (SADECE HAVUZDA YÜZME)Var
DRILL KAYDI (SADECE HAVUZDA YÜZME)Var
TEMEL DİNLENME ZAMANLAYICI (0'DAN İTİBAREN) (YALNIZCA HAVUZDA YÜZME)Var
"TEKRAR AÇIK" DİNLENME ZAMANLAYICI (YALNIZCA HAVUZDA YÜZME)Var
OTOMATİK DİNLENME (SADECE HAVUZDA YÜZME)Var
ZAMAN VE MESAFE UYARILARIVar
İLERLEME HIZI UYARILARI (YALNIZCA HAVUZDA YÜZME)Var
GERİ SAYIM BAŞLANGIÇVar
HAVUZ YÜZME ANTRENMANLARIVar
KRİTİK YÜZME HIZIVar
HARİCİ HRM'DEN KALP HIZI (DİNLENME SIRASINDA GERÇEK ZAMAN, DİNLENME SIRASINDAKİ ARALIK VE OTURUM İSTATİSTİKLERİ VE YÜZME SONRASI OTOMATİK KALP HIZI İNDİRME)Var (HRM-Tri™, HRM-Swim™ ve HRM-Pro™ ile)
Çocuk etkinliği izleme özellikleri
TOE-TOE™ CHALLENGES UYGULAMASIVar (isteğe bağlı Connect IQ Toe-to-Toe™ Challenges uygulaması)
Taktiksel özellikler
GİZLİ MODUVar
ÇİFT GRİD KOORDİNATLARIVar
KILL SWITCHVar
XERO™ YERLERİVar
Golf özellikleri
DÜNYA ÇAPINDA 42.000 KURSVar
YARDAGE - F/M/B (YEŞİL ALANIN ÖNÜNE, ORTASINA VE ARKASINA OLAN MESAFE)Var
YARDAGE'DAN LAYUP'LARA/DOGLEGS’LEREVar
ATIŞ MESAFESİNİ ÖLÇER (SAHANIN HER YERİNDEN ATIŞLAR İÇİN TAM YARDAJI HESAPLAR)Otomatik
DİJİTAL SkorkartVar
ÖZEL HEDEFLERVar
STAT TAKİP (VURMA, TUR BAŞINA PUAN, YEŞİLLER VE FAIRWAY VURUŞLARI)Var
GARMIN AUTOSHOT™Var
TAM VEKTÖR HARİTASIVar
OTOMATİK COURSEVIEW GÜNCELLEMELERİVar
MANUEL PİN POZİSYONUYLA YEŞİL ALAN GÖRÜNÜMÜVar
ENGELLER VE SAHA HEDEFLERİVar
PinPointerVar
DOKUNMATİK HEDEFLEME (İSTENEN NOKTAYA UZAKLIĞI GÖRMEK İÇİN EKRANDA DOKUNMA HEDEFİ)Var
HANDİKAP PUANLAMASIVar
TRUSWING™ UYUMLULUĞUVar
ROUND ZAMANLAYICI/ODOMETREVar
OTOMATİK KULÜP TAKİP UYUMLULUĞUVar (AKSESUAR GEREKTİRİR)
TURNUVALARDA YASAL KULLANILABİLİRLİKVar
TEMPO ANTRENMANIVar
SANAL CADDIEVar
Rüzgar Hızı ve Yönü ( Garmin Golf Uygulamasına Bağlantı Gerektirir)Var
Havacılık özellikleri
DÜNYA ÇAPINDA HAVALİMANI VERİTABANLARIMIZVar
HSI'LI 3 EKSENLİ PUSULA (YATAY DURUM GÖSTERGESİ)Var
ZULU/UTC İLE ÇOKLU ZAMAN DİLİMİVar
GARMIN PILOT'TAN UÇUŞ PLANLARINI KABLOSUZ OLARAK ALINVar
HAREKETLİ HARİTADA NEXRADVar
HAVACILIK HAVALİMANLARI, NAVAIDS, YOLLAR, SU KÜTLESİ VE DAHA FAZLASI İLE HAREKETLİ HARİTAVar
YOL NOKTASI BİLGİ SAYFASIVar
DÜNYA ÇAPINDA NAVAID VE KESİŞİM VERİTABANLARIVar
CONNEXT AVIONICS BAĞLANTISIVar
UÇUŞ İÇİ PULSE OXVar
HAVACILIK UYARILARIVar
UÇUŞ AKTİVİTESİ ACİL DURUM MODUVar
YOĞUNLUK İRTİFA HESAPLAYICIVar
MOS & METEOGRAMVar
Oyun Özellikleri
GAMEON™ UYGULAMASI UYUMLULUĞUvar
Ürün özellikleri
Öznitelik AdıÖznitelik değeri
Genel
LENS MALZEMESİSafir kristal
ÇERÇEVE MALZEMESİTitanyum
KASA MALZEMESİTitanyum arka kapaklı fiber takviyeli polimer
KAYIŞ MALZEMESİTitanyum ve Silikon
FİZİKSEL BOYUT51 x 51 x 14.9 mm | Silikon kayış 127-210 mm | Deri kayış 135-213 mm | Kumaş kayış 135-213 mm | Metal kayış 135-225 mm çevresi olan bileklere uyar
QUICKFIT™ UYUMLULUĞUDahil (26 mm)
AĞIRLIK126 g (yalnızca kasa: 60 g)
EKRAN BOYUTU1,4" (35,56 mm) çap
GÖRÜNTÜ ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ454 x 454 piksel
DOKUNMATİK EKRANVar
RENKLİ EKRANVar
EKRAN TİPİAMOLED
SU GEÇİRMEZLİK10 ATM
BELLEK/GEÇMİŞ32 GB
PULSE OX KAN OKSİJEN SATURASYONUVar (nokta kontrol ve isteğe bağlı tüm gün iklimlendirme ve uykuda)
UYKU PUANI VE ANALİZLERİVar
ÇOK FREKANSLI KONUMLANDIRMAVar
PULSE OX KAN OKSİJEN SATURASYON MONİTÖRÜVar
GARMIN PAY™Var
PİL ÖMRÜAkıllı saat: 25 güne kadar (her zaman açık modda 10 gün)|Pil tasarrufu izleme modu: 41 güne kadar|Yalnızca GPS: 82 saate kadar (her zaman açık modda 58 saat)|Tüm Uydu Sistemleri: 62 saate kadar (her zaman açık modda 48 saat)|Tüm Uydu Sistemleri + Çoklu bant: 38 saate kadar (her zaman açık modda 30 saat)|Tüm Uydu Sistemleri + Müzik: 17 saate kadar|Maks. Pil GPS'i: 145 saate kadar | Keşif GPS'i: 27 güne kadar | Uçuş Etkinliği (GPS + SpO2): 46 Saate Kadar
Saat Özellikleri
SAAT/TARİHVar
GPS ZAMAN SENKRONİZASYONUVar
OTOMATİK GÜN IŞIĞINDAN TASARRUF SAATİVar
ALARM SAATİVar
ZAMANLAYICIVar
KRONOMETREVar
GÜNEŞ/BATIŞ SAATLERİVar
Sağlık Takibi
BİLEK TABANLI KALP HIZI (SABİT, HER SANİYE)Var
GÜNLÜK DİNLENME KALP HIZIVar
ANORMAL KALP HIZI UYARILARIVar (yüksek ve düşük)
SOLUNUM HIZI (24X7)Var
FITNESS YAŞVar (uygulamada)
BODY BATTERY™ ENERJİ MONİTÖRÜVar
TÜM GÜN STRES TAKİBİVar
RAHATLAMA HATIRLATMALARIVar
RAHATLAMA SOLUNUM ZAMANLAYICIVar
UYKUVar (Gelişmiş)
HİDRASYONVar (Garmin Connect™ ve isteğe bağlı Connect IQ™ widget'ında)
KADIN SAĞLIĞIVar (Garmin Connect™ ve isteğe bağlı Connect IQ™ widget'ında)
SAĞLIK ANLIK GÖRÜNTÜVar
GARMIN ELEVATE™ BİLEK KALP HIZI MONİTÖRÜVar
SOLUNUM HIZI (EGZERSİZ SIRASINDA)Var (uyumlu aksesuar ile)
SU ALTINDA BİLEK TABANLI KALP HIZIVar
JET LAG DANIŞMANIVar
NEFES ÇALIŞMASIVar
Sensör
GPSVar
GlonassVar
GALİLEOVar
BAROMETRİK ALTİMETREVar
PUSULAVar
JİROSKOPVar
İVME ÖLÇERVar
TERMOMETREVar
ORTAM IŞIĞI SENSÖRÜVar
AYARLANABİLİR BARO AYARLI ALTİMETREVar
SATIQ™ TECHNOLOGYVar
Günlük akıllı özellikler
BAĞLANTIBluetooth®, ANT+®, Wi-Fi®
CONNECT IQ™ (İNDİRİLEBİLİR SAAT YÜZLERİ, VERİ ALANLARI, WIDGET'LAR VE UYGULAMALAR)Var
ON-DEVICE CONNECT IQ™ MAĞAZASIVar
AKILLI BİLDİRİMLERVar
METİN YANIT/TELEFON GÖRÜŞMESİNİ METİN İLE REDDET (YALNIZCA ANDROID™)Var
TAKVİMVar
HAVA DURUMUVar
GERÇEK ZAMANLI AYARLAR GARMIN CONNECT™ MOBILE İLE SENKRONİZEVar
PİL TASARRUFU - ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR DÜŞÜK GÜÇLÜ SAATVar
AKILLI TELEFON MÜZİĞİ KONTROLVar
SAAT MÜZİK OYNATMA VE KONTROLVar
MÜZİK DEPOLAMAVar 2.000 şarkıya kadar
TELEFONUMU BULVar
SAATİMİ BULVar
VIRB® KAMERAVar
AKILLI TELEFON UYUMLULUĞUiPhone®, Android™
GARMIN GOLF UYGULAMA UYUMLULUĞUVar
GARMIN CONNECT™ MOBİL İLE UYUMLULUĞUVar
SABAH RAPORUVar
RED SHIFT MODUVar
Aktivite Profilleri
MEVCUT SPOR AKTİVİTE PROFİLLERİKuvvet, Kardiyo, HIIT ve Eliptik Antrenmanları, Merdiven Basamakları, Yere Tırmanma, Kapalı Kürek, Pilates, Yoga
MEVCUT ÇALIŞMA PROFİLLERİKoşu, Pist Koşusu, Koşu Bandı Koşusu, Kapalı Alan Koşusu, Patika Koşusu, Sanal Koşu, Ultra Koşu
MEVCUT OUTDOOR PROFİLLERİKoşu, Açık Havada Pist Koşusu, Patika Koşusu, Ultra Koşu, Yürüyüş, Kapalı Alanda Tırmanma, Bouldering, Tırmanma, Avcılık, Binicilik, Golf, Disk Golf, Okçuluk
MEVCUT BİSİKLET PROFİLLERİBisiklet, Yol Bisikleti, Dağ Bisikleti, Çakıl Bisikleti, Bisikletle Ulaşım, Bisiklet Turu, eBisiklet, eDağ Bisikleti, Kapalı Alan Bisikleti, Cyclocross, Triatlon
MEVCUT YÜZME PROFİLLERİHavuzda Yüzme, Açık Suda Yüzme, Yüzme/Koşu
Güvenlik ve izleme özellikleri
LİVETRACKVar
GRUP LİVETRACKVar
CANLI ETKİNLİK PAYLAŞIMIVar
SEÇİM AKTİVİTELERİ SIRASINDA OLAY TESPİTİVar
YARDIMVar
Aktivite takip özellikleri
ADIM SAYACIVar
HAREKET ÇUBUĞU (CİHAZDA BİR HAREKETSİZLİK DÖNEMİNDEN SONRA GÖRÜNÜR; SIFIRLAMAK İÇİN BİRKAÇ DAKİKA YÜRÜYÜN)Var
OTOMATİK HEDEF (FAALİYET DÜZEYİNİZİ ÖĞRENİR VE GÜNLÜK BİR ADIM HEDEF ATAR)Var
YAKILAN KALORİVar
TIRMANILAN KATLARVar
KATILEDİLEN MESAFEVar
YOĞUNLUK DAKİKALARIVar
TRUEUP™Var
MOVE IQ™Var
GARMIN CONNECT™ CHALLENGES UYGULAMASIVar (isteğe bağlı Connect IQ uygulaması)
FİZYO TRUEUPVar
Fitness ekipmanı/gym
KARDİYO ANTRENMANLARIVar
GÜÇ ANTRENMANLARIVar
HIIT ANTRENMANLARIVar
YOGA EGZERSİZLERİVar
PILATES EGZERSİZLERİVar
EKRAN ANTRENMAN ANİMASYONLARIVar
Dayanıklılık antrenmanlarıVar
Antrenman, planlama ve analiz özellikleri
OTOMATİK LAP SAYICIVar
HR BÖLGELERİVar
HR UYARILARIVar
HR KALORİVar
% HR MAXVar
% HRRVar
İYİLEŞME SÜRESİVar
OTOMATİK MAKS HRVar
HRV STRES TESTİ (SANA TAHMİNİ STRES SEVİYESİNİ SAĞLAMAK İÇİN 3 DAKİKA SÜREKLİ DURUMDA KALP HIZI DEĞİŞKENLİĞİNİZİ ÖLÇER; BUNUN ÖLÇEKİ 1'DEN 100'E KADARDIR; DÜŞÜK PUANLAR, ALT STRES DÜZEYLERİNİVar (uyumlu aksesuarla birlikte)
HR YAYINI (ANT+™ ÜZERİNDEN EŞLİ CİHAZLARA İK VERİLERİNİ YAYINLAR)Var
GPS HIZI VE MESAFEVar
ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR EKRANLARVar
ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR AKTİVİTE PROFİLLERİVar
AUTOPAUSE®Var
INTERVAL ANTRENMANIVar
GELİŞMİŞ ANTRENMANLARVar
İNDİRİLEBİLİR ANTRENMAN PLANLARIVar
GÜÇ MODLARI - ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR HAREKETSİZ PİL AYARLARIVar
AUTO LAP®Var
MANUEL TURVar
DİNLENME ZAMANLAYICIVar
YAPILANDIRILABİLİR TUR UYARILARIVar
SICAKLIK VE İRTİFA ALIMIVar
VO2 MAX (KOŞU)Var
VO2 MAX (TRAIL KOŞUSU)Var
GERÇEK ZAMANLI DAYANIKLILIKVar
EGZERSİZ DURUMU (ANTRENMAN GEÇMİŞİNİZİ VE UYGUNLUK DÜZEYİ TRENDİNİZİ TAKİP ETTİĞİNİZDE ETKİLİ ANTRENMAN OLUP OLMADIĞINI GÖREBİLİRSİNİZ)Var
EGZERSİZ YÜKÜ (TAHMİNİ EPOC'DEN HESAPLANAN SON 7 GÜN İÇİN TOPLAM EGZERSİZ YÜKÜNÜZ)Var
ANTRENMAN YÜK ODAĞIVar
ANTRENMAN ETKİSİ (AEROBİK)Var
ANTRENMAN ETKİSİ (ANAEROBİK)Var
BİRİNCİL FAYDA (ANTRENMAN ETKİSİ ETİKETLERİ)Var
İYİLEŞTİRİLMİŞ TOPARLANMA SÜRESİVar
GÜNLÜK ÖNERİLEN EGZERSİZLERVar
ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR UYARILARVar
SES İSTEMLERİVar
BİTİŞ ZAMANIVar
SANAL PARTNERVar
AKTİVİTE YARIŞVar, Var
OTOMATİK MULTISPORT AKTİVİTELERİVar
MULTI SPORVar
PARKUR REHBERİVar
GARMIN CANLI SEGMENTLERİVar
STRAVA CANLI SEGMENTLERİVar
TRENDLINE™ POPÜLER ROTALARVar
DOKUNMATİK VE/VEYA DÜĞME KİLİDİVar
KISAYOL TUŞLARIVar
OTOMATİK KAYDIRMAVar
SAATTE AKTİVİTE GEÇMİŞİVar
YÜK ORANIVar
Koşu özellikleri
GİDİŞ-GELİŞ PARKUR OLUŞTURUCU (KOŞU/BİSİKLET)Var
GPS TABANLI MESAFE, ZAMAN VE HIZVar
KOŞU DİNAMİKLERİVar (uyumlu aksesuarla)
DİKEY SALINIM VE ORANVar (uyumlu aksesuarla)
YER TEMAS SÜRESİ VE DENGESİVar (uyumlu aksesuarla)
ADIM UZUNLUĞU (GERÇEK ZAMANLI)Var (uyumlu aksesuarla)
CADENCE (DAKİKA BAŞINA GERÇEK ZAMAN ADIM SAYISI SAĞLAR)Var
PERFORMANS DURUMUVar
LAKTAT EŞİĞİVar (uyumlu aksesuarla)
PACEPRO™ HIZLANDIRMA STRATEJİLERİVar
KOŞU ANTRENMANLARIVar
YARIŞ ÖNGÖRÜCÜVar
FOOT POD ÖZELLİĞİVar
TRAIL RUN OTOMATİK TIRMANMAVar
YOKUŞ PERFORMANS SKORUVAR
PARKURA VE HAVA DURUMUNA ÖZEL YARIŞ ÖNGÖRÜCÜVar
Outdoor etkinlikleri
NOKTADAN NOKTAYA NAVİGASYONVar
GERÇEK ZAMANLI BREADCRUMBVar
BAŞLANGIÇ İÇİN GERİ DÖNVar
TracBack®Var
ULTRATRAK MODUVar
ETRAFIMDA MODUVar
İLERİDEVar
ELEVATION PROFİLİVar
HEDEF MESAFESİVar
FIRTINA UYARILI BAROMETRİK TREND GÖSTERGESİVar
CLIMBPRO™ YOKUŞ PLANLAYICIVar
DİKEY HIZVar
TOPLAM ÇIKIŞ/İNİŞVar
GELECEK KESİNTİ PARSELVar
ÖNCEDEN YÜKLENMİŞ TOPOGRAFİK HARİTALARVar
ÖN YÜKLÜ YOL VE İZLE HARİTALARIVar
ÖN YÜKLÜ KAYAK YERLERİ HARİTALARIVar
İNDİRİLEBİLİR KARTOGRAFİ DESTEĞİVar
BASECAMP™ İLE UYUMLULUKVar
GPS KOORDİNATLARIVar
GÖR ve GİTVar
ALAN HESAPLAMAVar (Connect IQ™ aracılığıyla)
AVLANMA/BALIK TAKVİMİVar (Connect IQ™ ile)
ÖNGÖRÜLEN YOL NOKTASIVar
GÜNEŞ VE AY BİLGİLERİVar (Connect IQ™ aracılığıyla)
SEFER GPS AKTİVİTESİVar
GELGİTVar
NEXTFORK™ NAVİGASYONVar
Gelgit tablolarıVar
Bisiklet özellikleri
GARMIN DÖNGÜ HARİTASI (YÖNLENDİRİLEBİLİR BİSİKLETİ ÖZEL SOKAK HARİTASI)Var
UYARILAR (ZAMAN, MESAFE, KALORİ HIZI VEYA KALORİ DAHİL HEDEFLERE ULAŞTIĞINIZDA ALARMI TETİKLER)Var
PARKURLARVar
MTB GRİT & AKIŞVar
BİSİKLET TUR VE TUR MAKSİMUM GÜÇ (GÜÇ SENSÖRÜYLE)Var
FTP (FONKSİYONEL EŞİK GÜCÜ)Var (uyumlu aksesuarla)
VECTOR™ VE RALLY™ (GÜÇ ÖLÇERLER) İLE UYUMLULUKVar
GÜÇ ÖLÇER UYUMLULUKVar
GELİŞMİŞ BİSİKLET DİNAMİĞİVar
VARIA VISION™ İLE UYUMLULUK ( MONTE EKRANLAR)Var
VARIA™ RADAR İLE UYUMLULUĞU (ARKA RADAR)Var
VARIA™ IŞIKLARLA UYUMLULUKVar
HIZ VE KADANS SENSÖR DESTEĞİ (SENSÖRLÜ)Var
SMART TRAINER KONTROLÜVar
GÜÇ EĞRİSİ VE % FTP ÇALIŞMALARIVar
Yüzme özellikleri
AÇIK SU YÜZME METRİKLERİ (MESAFE, PACE, KULAÇ SAYISI/ORANI, KULAÇ MESAFESİ, YÜZME VERİMLİLİĞİ (SWOLF), KALORİ)Var
HAVUZ YÜZME METRİKLERİ (UZUNLUK, MESAFE, PACE, KULAÇ SAYISI, YÜZME VERİMLİLİĞİ (SWOLF), KALORİ)Var
VURUŞ TİPİ TESPİTİ (SERBEST, SIRTA ÜSTÜ, KURBAĞALAMA, KELEBEK) (SADECE HAVUZDA YÜZME)Var
DRILL KAYDI (SADECE HAVUZDA YÜZME)Var
TEMEL DİNLENME ZAMANLAYICI (0'DAN İTİBAREN) (YALNIZCA HAVUZDA YÜZME)Var
"TEKRAR AÇIK" DİNLENME ZAMANLAYICI (YALNIZCA HAVUZDA YÜZME)Var
OTOMATİK DİNLENME (SADECE HAVUZDA YÜZME)Var
ZAMAN VE MESAFE UYARILARIVar
İLERLEME HIZI UYARILARI (YALNIZCA HAVUZDA YÜZME)Var
GERİ SAYIM BAŞLANGIÇVar
HAVUZ YÜZME ANTRENMANLARIVar
KRİTİK YÜZME HIZIVar
HARİCİ HRM'DEN KALP HIZI (DİNLENME SIRASINDA GERÇEK ZAMAN, DİNLENME SIRASINDAKİ ARALIK VE OTURUM İSTATİSTİKLERİ VE YÜZME SONRASI OTOMATİK KALP HIZI İNDİRME)Var (HRM-Tri™, HRM-Swim™ ve HRM-Pro™ ile)
Çocuk etkinliği izleme özellikleri
TOE-TOE™ CHALLENGES UYGULAMASIVar (isteğe bağlı Connect IQ Toe-to-Toe™ Challenges uygulaması)
Taktiksel özellikler
GİZLİ MODUVar
ÇİFT GRİD KOORDİNATLARIVar
KILL SWITCHVar
XERO™ YERLERİVar
Golf özellikleri
DÜNYA ÇAPINDA 42.000 KURSVar
YARDAGE - F/M/B (YEŞİL ALANIN ÖNÜNE, ORTASINA VE ARKASINA OLAN MESAFE)Var
YARDAGE'DAN LAYUP'LARA/DOGLEGS’LEREVar
ATIŞ MESAFESİNİ ÖLÇER (SAHANIN HER YERİNDEN ATIŞLAR İÇİN TAM YARDAJI HESAPLAR)Otomatik
DİJİTAL SkorkartVar
ÖZEL HEDEFLERVar
STAT TAKİP (VURMA, TUR BAŞINA PUAN, YEŞİLLER VE FAIRWAY VURUŞLARI)Var
GARMIN AUTOSHOT™Var
TAM VEKTÖR HARİTASIVar
OTOMATİK COURSEVIEW GÜNCELLEMELERİVar
MANUEL PİN POZİSYONUYLA YEŞİL ALAN GÖRÜNÜMÜVar
ENGELLER VE SAHA HEDEFLERİVar
PinPointerVar
DOKUNMATİK HEDEFLEME (İSTENEN NOKTAYA UZAKLIĞI GÖRMEK İÇİN EKRANDA DOKUNMA HEDEFİ)Var
HANDİKAP PUANLAMASIVar
TRUSWING™ UYUMLULUĞUVar
ROUND ZAMANLAYICI/ODOMETREVar
OTOMATİK KULÜP TAKİP UYUMLULUĞUVar (AKSESUAR GEREKTİRİR)
TURNUVALARDA YASAL KULLANILABİLİRLİKVar
TEMPO ANTRENMANIVar
SANAL CADDIEVar
Rüzgar Hızı ve Yönü ( Garmin Golf Uygulamasına Bağlantı Gerektirir)Var
Havacılık özellikleri
DÜNYA ÇAPINDA HAVALİMANI VERİTABANLARIMIZVar
HSI'LI 3 EKSENLİ PUSULA (YATAY DURUM GÖSTERGESİ)Var
ZULU/UTC İLE ÇOKLU ZAMAN DİLİMİVar
GARMIN PILOT'TAN UÇUŞ PLANLARINI KABLOSUZ OLARAK ALINVar
HAREKETLİ HARİTADA NEXRADVar
HAVACILIK HAVALİMANLARI, NAVAIDS, YOLLAR, SU KÜTLESİ VE DAHA FAZLASI İLE HAREKETLİ HARİTAVar
YOL NOKTASI BİLGİ SAYFASIVar
DÜNYA ÇAPINDA NAVAID VE KESİŞİM VERİTABANLARIVar
CONNEXT AVIONICS BAĞLANTISIVar
UÇUŞ İÇİ PULSE OXVar
HAVACILIK UYARILARIVar
UÇUŞ AKTİVİTESİ ACİL DURUM MODUVar
YOĞUNLUK İRTİFA HESAPLAYICIVar
MOS & METEOGRAMVar
Oyun Özellikleri
GAMEON™ UYGULAMASI UYUMLULUĞUvar

*Garmin Connect’e tanımlanan ürünler iade alınamamaktadır.