3000 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA

Cortex V1

Stok Kodu: 010-02814-20
Havale ile ödemelerde %5 indirim
Fiyatlar için arayınız

Cortex V1

Garmin Cortex V1

VHF DENİZ İLETİŞİMİNDE BİR DEVRİM

VHF deneyiminizi sonsuza dek değiştirecek yenilik. Dayanıklılık için tasarlanmış sezgisel bir dokunmatik ekranlı ahizeye sahip Cortex V1, güçlü, net ses ve AIS çarpışma önleme gücüyle birleştiren bir iletişim merkezidir ve ayrıca gemiden veya karadan uzaktan sistem izleme ve kontrol sağlar.

Garmin Cortex V1

85 dBA'ya kadar kristal netliğinde ses gücü ile Cortex V1 sistemi üstün ses kalitesi sunar.

Garmin Cortex V1

Birlikte verilen Cortex H1 ahize, dokunmatik ekran, tıklama tekerleği ve seçme tuşlarıyla tek elle kolay kullanım sunar.

Garmin Cortex V1

Yerleşik bir SOTDMA AIS aktarıcısı, sesli uyarılarla sizi belirli çarpışma tehditlerine karşı proaktif olarak uyarır.

Garmin Cortex V1

Ahizenin dokunmatik ekranındaki AIS tekne sembolüne dokunarak DSC doğrudan aramalarını hızla başlatın.

Garmin Cortex V1

Cortex uygulamaları, uyumlu akıllı telefonunuzdan tekne sistemlerini izlemenize, uyarılar almanıza ve cihazları uzaktan kontrol etmenize olanak tanır.

Garmin Cortex V1

NMEA 2000® ağ iletişimi, bağlı MFD'leriniz ve harita çizerleriniz üzerindeki Cortex verilerini görüntülemenizi sağlar.

Garmin Cortex V1

Garmin Cortex V1

VHF, AIS VE İZLEME

Cortex V1, uzaktan izleme ve kontrole sahip gelişmiş bir çok istasyonlu VHF telsizidir. Cortex V1 sistemi, bir Cortex M1 hub ve Cortex H1 bağlantılı ahize içerir. Gemide daha fazla özgürlük ve kontrol için ek Cortex ahizeleri (ayrı satılır) bağlayın.

Garmin Cortex V1

ÇARPIŞMA ÖNLEME

Cortex smartAIS, diğer teknelerden gelen AIS bilgilerini sürekli olarak izler ve geçiş durumlarını hesaplar, çarpışma alarmları üretir ve anlaşılması kolay kaçınma ipuçları sağlar. Yerleşik rota sensöründen gelen veriler de yayınlanır, böylece diğer tekneler teknenizin hangi yönde hareket ettiğini net bir şekilde belirleyebilir.

Garmin Cortex V1

VHF SES ESNEKLİĞİ

Hem taşınabilir hem de güç bağlantılı Cortex cihazları, Wi-Fi® bağlantısı aracılığıyla Cortex M1 hub'ına kablosuz olarak bağlanır. Teknenizin herhangi bir yerinden sürekli VHF iletişim erişimi için yanınızda taşınabilir bir ahize bulundurun.

Garmin Cortex V1

TEK DOKUNUŞLA DSC

Cortex, el cihazınızdaki gemi simgesine dokunarak diğer gemilerle doğrudan DSC aramaları başlatmanıza olanak tanır. Arkadaşlarınıza VHF aramaları başlatın veya her saniye önemli olduğunda başka bir gemiyi hızla selamlayın.

Garmin Cortex V1

ÇAPA İZLEME

İster gemide ister karada olun, teknenizin güvenli bir şekilde demirlendiğinden emin olabilirsiniz. Cortex smartAIS, tekne hareketini, pruva yönünü ve pruva konumunu doğru bir şekilde izleyerek çapanız sürüklendiğinde sizi uyarır.

Garmin Cortex V1

VHF, NET VE YÜKSEK

Cortex VHF telsiz 85 dBA'ya kadar güçlü, kristal netliğinde ses verir, böylece kritik iletişimleri kaçırmazsınız.

Garmin Cortex V1

KORNA VE HOPARLÖR

Birinin dikkatini çekmeniz mi gerekiyor? Herhangi bir Cortex ahizesi veya Cortex Onboard akıllı cihaz uygulamasıyla önceden ayarlanmış korna sinyallerini kolayca çalın veya hoparlörünüz aracılığıyla konuşun.

Garmin Cortex V1

İHTİYACINIZ OLAN HER YERDE

Her bir hub'a birden fazla Cortex H1 ve Cortex H1P el cihazı bağlanabilir. Daha büyük gemilerde daha fazla menzil için mevcut bir tekne ağı aracılığıyla 5'e kadar doğrudan Cortex Ağı'na bağlanabilir.

 

Garmin Cortex V1

Garmin Cortex V1

SEZGİSEL KONTROL

Kritik durumlarda anlaşılması kolay ekranlar ve adım adım veri akışları ile basitlik için tasarlanan Cortex, gelişmiş özelliklerin kullanımını kolaylaştırır.

Garmin Cortex V1

SESLİ UYARILAR

Belirsiz ziller veya tonlar yerine, uyarının ne için olduğunu söyleyen bir sesli uyarı duyarsınız. Olası bir çarpışma durumunda, tehdidin yönü de size söylenecek, böylece nereye bakacağınızı çabucak bileceksiniz.

Garmin Cortex V1

MOB

Cortex el cihazındaki özel MOB düğmesi, Cortex Onboard akıllı cihaz uygulaması kullanılarak veya hızlı erişim için bir geri izleme modunu başlatan bir AIS MOB işaretçisinden otomatik olarak etkinleştirilebilir.

Garmin Cortex V1

SIVI VE ELDİVEN UYGUNLUĞU

Islak eller? Eldiven giymek? Cortex telefonlar eldiven dostu olacak şekilde tasarlanmıştır ve her tür tuzlu su veya tatlı su deniz ortamında çalışacak şekilde üretilmiştir.

Garmin Cortex V1

TEK ELLE KULLANIM

Cortex, bir tıklama tekerleği, ergonomik tasarım ve tutuşu artıran dış kısım ile donatılmıştır, böylece bir elinizi dümen veya yeke üzerinde tutarken cihazı kullanabilirsiniz.

Garmin Cortex V1

DUYARLI ÇOKLU DOKUNUŞ

Cortex dokunmatik ekranlı ahizeler, hızlı, sorunsuz gezinme ve sezgisel kullanım sağlayarak duyarlı çoklu dokunma, yakınlaştırma ve kaydırma kontrolü sağlar.

Garmin Cortex V1

Garmin Cortex V1

SAĞLAM, DAYANIKLI TASARIM

IPX7 standartlarına göre su dereceli (bir metreye kadar suya 30 dakikaya kadar daldırıldığında su girişine karşı dayanıklıdır), Cortex hub'ın termal polimer muhafazası ısıya ve korozyona dayanıklıdır - bu nedenle geminin herhangi bir yerine güvenle monte edilebilir. Cortex el cihazları da IPX8 su sınıfına sahiptir.

Garmin Cortex V1

DÜŞÜK GÜÇ TÜKETİMİ

Yalnızca 500mA'da minimum güç tüketimi için tasarlanan Cortex hub, sizi bilgilendirmek için tam zamanlı çalışabilir. MFD'niz kapatıldığında bile sizi uyaracaktır - demir attığınızda veya uzun bir yolculukta güç tasarrufu yapmanız gerekiyorsa idealdir.

Garmin Cortex V1

AŞIRI GÜN IŞIĞINI GÖSTERİR

Parlak, optik olarak birleştirilmiş LCD ekran, gün ışığında mükemmel görünürlük ve geniş bir görüş açısı sunar. Yerleşik bir ortam ışığı sensörü, koşullar değiştikçe otomatik ayarlamaya izin verir.

Garmin Cortex V1

GALVANİK İZOLASYON

Galvanik olarak izole edilmiş bağlantı noktaları ve dahili bileşenler, Cortex hub'ınızı ve bağlı ekipmanı, aşındırıcı deniz ortamındaki elektrik kısa devrelerinden ve devre hasarından korur.

Garmin Cortex V1

ÇOKLU TAKIMLI GNSS

Teknenize ayak uyduran hızlı 10Hz GPS güncellemeleri ile tekne konumunuz birden fazla küresel uydu ağı kullanılarak çizilir. NMEA 2000 veya NMEA 0183 kullanarak diğer cihazları Cortex'e bağladığınızda, tüm yerleşik ekipman Cortex'in süper hızlı GPS özelliğinden yararlanır.

Garmin Cortex V1

12/24V ÇALIŞMA ARALIĞI

Cortex, 12 ve 24 voltluk güç kaynaklarıyla çalışacak ve her boyuttaki gemilerdeki çoğu elektrik sistemiyle kolayca tak ve çalıştır uyumlu hale getirecek.

Garmin Cortex V1

Garmin Cortex V1

İZLEME SİSTEMLERİ

Yerleşik ve bağlı sensörlerin durumunu ve geçmişini görün. Sintine, güvenlik, güç ve diğer aletleri izleyin. Alarmları ve alarm eşiklerini ayarlayın, veri geçmişini gözden geçirin ve sensörün en son ne zaman aktif olduğunu öğrenin.

Garmin Cortex V1

DAHİLİ SENSÖRLER

GPS, yön sensörü, pil sensörü ve barometre, Cortex sisteminizi bağladığınız ve yapılandırdığınız anda, teknede ve tekne dışında kullanıma hazır değerli bilgiler sağlar.

Garmin Cortex V1

AĞA BAĞLANTILI SENSÖRLER

Rüzgar hızı ve yönü veya su derinliği gibi faktörleri teknedeki diğer cihazlarınızdan izlemek için teknenizin NMEA 2000 ağına bağlanmanız yeterlidir.

Garmin Cortex V1

HARİCİ SENSÖRLER

Sınır hayal gücünüzdür — sintine aktivitesini ve seviyesini, kıyı gücünü, güvenlik sistemlerini ve daha fazlasını izlemek için sensörlerle bağlantı kurun (harici sensörler ayrı satılır).

Garmin Cortex V1

CORTEX MONİTÖR UYGULAMASI

Apple® veya Google™ uygulama mağazasından Cortex Monitor uygulamasını indirin ve teknenizi izlemek ve uyarılar almak için akıllı telefonunuzu veya tabletinizi kullanın1.

Garmin Cortex V1

GEO-FENCING

Cortex Monitor akıllı cihaz uygulamasının gücünden yararlanarak ve teknenizden yayınlanan bilgilere güvenerek, teknenizin nerede olduğunu ve nerede olması gerektiğini öğrenin1. Belirlenmiş bir alanın dışına çıkarsa uyarı alın.

Garmin Cortex V1

KONTROL ARAÇLARI

Teknenizdeki ışıklar, klima ve buz yapıcılar gibi cihazları Cortex sisteminize bağlayarak uzaktan kontrol etmek için Cortex Monitor uygulamasıyla bağlanın.

Garmin Cortex V1

GERÇEK ZAMANLI GÜNCELLEMELER

Cortex, buluta güncellemeler göndererek, durum bilgilerini ve uyarıları doğrudan uyumlu akıllı telefonunuzda veya tabletinizde almanıza olanak tanır.

Garmin Cortex V1

TAKİP LİSTESİ

Cortex ile bir Monitor Lite aboneliği ücretsizdir. Cortex sisteminizde günde iki kez güncellemeleri görüntüleyin. Cortex Monitor uygulamasından alarmları görün.

Garmin Cortex V1

PREMIUM TAKİP

Cortex Monitor uygulamasında gerçek zamanlı güncellemeleri görün. Anında alarm bildirimleri alın ve yerleşik cihazları kontrol edin. Geofence ve Anchor Watch gibi gelişmiş özelliklere erişin. Monitor Premium, aylık veya yıllık abonelikte mevcuttur.

Garmin Cortex V1

NMEA AĞ GEÇİDİ

Cortex, ağ verilerini alabilir ve yayınlayabilir veya NMEA 0183 ile NMEA 2000 arasında çevirebilir. Bu, bu ağların herhangi birindeki cihazlarla uyumlu olmasını sağlar - ayrıca yerleşik Wi-Fi® bağlantısı üzerinden bağlanabilir. Tümleşik herhangi bir yerden doğrudan uyumlu cihazlarınızda uyarılar alın.

Garmin Cortex V1

ROAMING'E BAĞLANIN

Cortex hücresel veri bağlantısının ulaşamadığı yerlerde gezinmek için hücre veya uydu verileriyle bir tekne ağına bağlanın.

Garmin Cortex V1

KOLAYLAŞTIRILMIŞ İZLEME

Uyumlu akıllı telefonunuzu veya tabletinizi, Cortex hub'ınızla eşleştirerek Cortex Monitor ile kaydedin. Ardından, yerleşik ve bağlı sensörler aracılığıyla teknenizi Cortex hub'ınıza uzaktan izlemek için Cortex Monitor uygulamasını kullanın. Anchor Watch'a erişmek ve gerçek zamanlı push bildirimleri almak için Premium aboneliğe yükseltin.

 

 

Garmin Cortex V1

Garmin Cortex V1

KOLAY BAŞLANGIÇ

Uyumlu akıllı telefonunuzla uyarıları almaya, tekne durum bilgilerini görüntülemeye ve cihazları uzaktan kontrol etmeye başlamak için QR kodunuzla Cortex Onboard ve Cortex Monitor uygulamalarını kolayca bağlayın.

Garmin Cortex V1

KOLAY KURULUM

Hem AIS hem de VHF için mevcut tek bir VHF anteni (dahil değildir) kullanarak kurulumda zamandan ve paradan tasarruf edin. Ayrıca optimize edilmiş AIS performansı için tek bir AIS/VHF antenine yükseltebilirsiniz.

Garmin Cortex V1

GÜNCELLENEBİLİR YAZILIM

Cortex sadece daha akıllı hale gelecek. Yeni özellikler ve işlevler her zaman geliştirilmekte ve Cortex sisteminizde kolay Wi-Fi güncellemeleri için otomatik olarak Cortex Onboard uygulamasına indirilmektedir.

Garmin Cortex V1

SİSTEMİNİZİ BASİTLEŞTİRİN

Cortex, 10 adede kadar farklı cihazı tek bir entegre hub cihazıyla değiştirerek onu basit, kurulumu kolay ve kullanımı sezgisel bir cihaz haline getirir.

Garmin Cortex V1

DAHİLİ AYIRICI

Cortex'i kurun ve mevcut anteninizi ve VHF telsizinizi koruyun. Cortex, hatasız geçişli, yerleşik, yüksek performanslı, kayıpsız bir VHF/AIS ayırıcıya sahiptir. Mevcut VHF'nizi Cortex'teki yardımcı çıkışa bağlamanız yeterlidir.

 

 • ¹ Cortex Monitor Premium aboneliği gerektirir
 • Apple, Apple Inc.'in ABD ve diğer ülkelerde tescilli ticari markasıdır. Wi-Fi, Wi-Fi Alliance'ın tescilli ticari markasıdır.

Cortex V1

Garmin Cortex V1

VHF DENİZ İLETİŞİMİNDE BİR DEVRİM

VHF deneyiminizi sonsuza dek değiştirecek yenilik. Dayanıklılık için tasarlanmış sezgisel bir dokunmatik ekranlı ahizeye sahip Cortex V1, güçlü, net ses ve AIS çarpışma önleme gücüyle birleştiren bir iletişim merkezidir ve ayrıca gemiden veya karadan uzaktan sistem izleme ve kontrol sağlar.

Garmin Cortex V1

85 dBA'ya kadar kristal netliğinde ses gücü ile Cortex V1 sistemi üstün ses kalitesi sunar.

Garmin Cortex V1

Birlikte verilen Cortex H1 ahize, dokunmatik ekran, tıklama tekerleği ve seçme tuşlarıyla tek elle kolay kullanım sunar.

Garmin Cortex V1

Yerleşik bir SOTDMA AIS aktarıcısı, sesli uyarılarla sizi belirli çarpışma tehditlerine karşı proaktif olarak uyarır.

Garmin Cortex V1

Ahizenin dokunmatik ekranındaki AIS tekne sembolüne dokunarak DSC doğrudan aramalarını hızla başlatın.

Garmin Cortex V1

Cortex uygulamaları, uyumlu akıllı telefonunuzdan tekne sistemlerini izlemenize, uyarılar almanıza ve cihazları uzaktan kontrol etmenize olanak tanır.

Garmin Cortex V1

NMEA 2000® ağ iletişimi, bağlı MFD'leriniz ve harita çizerleriniz üzerindeki Cortex verilerini görüntülemenizi sağlar.

Garmin Cortex V1

Garmin Cortex V1

VHF, AIS VE İZLEME

Cortex V1, uzaktan izleme ve kontrole sahip gelişmiş bir çok istasyonlu VHF telsizidir. Cortex V1 sistemi, bir Cortex M1 hub ve Cortex H1 bağlantılı ahize içerir. Gemide daha fazla özgürlük ve kontrol için ek Cortex ahizeleri (ayrı satılır) bağlayın.

Garmin Cortex V1

ÇARPIŞMA ÖNLEME

Cortex smartAIS, diğer teknelerden gelen AIS bilgilerini sürekli olarak izler ve geçiş durumlarını hesaplar, çarpışma alarmları üretir ve anlaşılması kolay kaçınma ipuçları sağlar. Yerleşik rota sensöründen gelen veriler de yayınlanır, böylece diğer tekneler teknenizin hangi yönde hareket ettiğini net bir şekilde belirleyebilir.

Garmin Cortex V1

VHF SES ESNEKLİĞİ

Hem taşınabilir hem de güç bağlantılı Cortex cihazları, Wi-Fi® bağlantısı aracılığıyla Cortex M1 hub'ına kablosuz olarak bağlanır. Teknenizin herhangi bir yerinden sürekli VHF iletişim erişimi için yanınızda taşınabilir bir ahize bulundurun.

Garmin Cortex V1

TEK DOKUNUŞLA DSC

Cortex, el cihazınızdaki gemi simgesine dokunarak diğer gemilerle doğrudan DSC aramaları başlatmanıza olanak tanır. Arkadaşlarınıza VHF aramaları başlatın veya her saniye önemli olduğunda başka bir gemiyi hızla selamlayın.

Garmin Cortex V1

ÇAPA İZLEME

İster gemide ister karada olun, teknenizin güvenli bir şekilde demirlendiğinden emin olabilirsiniz. Cortex smartAIS, tekne hareketini, pruva yönünü ve pruva konumunu doğru bir şekilde izleyerek çapanız sürüklendiğinde sizi uyarır.

Garmin Cortex V1

VHF, NET VE YÜKSEK

Cortex VHF telsiz 85 dBA'ya kadar güçlü, kristal netliğinde ses verir, böylece kritik iletişimleri kaçırmazsınız.

Garmin Cortex V1

KORNA VE HOPARLÖR

Birinin dikkatini çekmeniz mi gerekiyor? Herhangi bir Cortex ahizesi veya Cortex Onboard akıllı cihaz uygulamasıyla önceden ayarlanmış korna sinyallerini kolayca çalın veya hoparlörünüz aracılığıyla konuşun.

Garmin Cortex V1

İHTİYACINIZ OLAN HER YERDE

Her bir hub'a birden fazla Cortex H1 ve Cortex H1P el cihazı bağlanabilir. Daha büyük gemilerde daha fazla menzil için mevcut bir tekne ağı aracılığıyla 5'e kadar doğrudan Cortex Ağı'na bağlanabilir.

 

Garmin Cortex V1

Garmin Cortex V1

SEZGİSEL KONTROL

Kritik durumlarda anlaşılması kolay ekranlar ve adım adım veri akışları ile basitlik için tasarlanan Cortex, gelişmiş özelliklerin kullanımını kolaylaştırır.

Garmin Cortex V1

SESLİ UYARILAR

Belirsiz ziller veya tonlar yerine, uyarının ne için olduğunu söyleyen bir sesli uyarı duyarsınız. Olası bir çarpışma durumunda, tehdidin yönü de size söylenecek, böylece nereye bakacağınızı çabucak bileceksiniz.

Garmin Cortex V1

MOB

Cortex el cihazındaki özel MOB düğmesi, Cortex Onboard akıllı cihaz uygulaması kullanılarak veya hızlı erişim için bir geri izleme modunu başlatan bir AIS MOB işaretçisinden otomatik olarak etkinleştirilebilir.

Garmin Cortex V1

SIVI VE ELDİVEN UYGUNLUĞU

Islak eller? Eldiven giymek? Cortex telefonlar eldiven dostu olacak şekilde tasarlanmıştır ve her tür tuzlu su veya tatlı su deniz ortamında çalışacak şekilde üretilmiştir.

Garmin Cortex V1

TEK ELLE KULLANIM

Cortex, bir tıklama tekerleği, ergonomik tasarım ve tutuşu artıran dış kısım ile donatılmıştır, böylece bir elinizi dümen veya yeke üzerinde tutarken cihazı kullanabilirsiniz.

Garmin Cortex V1

DUYARLI ÇOKLU DOKUNUŞ

Cortex dokunmatik ekranlı ahizeler, hızlı, sorunsuz gezinme ve sezgisel kullanım sağlayarak duyarlı çoklu dokunma, yakınlaştırma ve kaydırma kontrolü sağlar.

Garmin Cortex V1

Garmin Cortex V1

SAĞLAM, DAYANIKLI TASARIM

IPX7 standartlarına göre su dereceli (bir metreye kadar suya 30 dakikaya kadar daldırıldığında su girişine karşı dayanıklıdır), Cortex hub'ın termal polimer muhafazası ısıya ve korozyona dayanıklıdır - bu nedenle geminin herhangi bir yerine güvenle monte edilebilir. Cortex el cihazları da IPX8 su sınıfına sahiptir.

Garmin Cortex V1

DÜŞÜK GÜÇ TÜKETİMİ

Yalnızca 500mA'da minimum güç tüketimi için tasarlanan Cortex hub, sizi bilgilendirmek için tam zamanlı çalışabilir. MFD'niz kapatıldığında bile sizi uyaracaktır - demir attığınızda veya uzun bir yolculukta güç tasarrufu yapmanız gerekiyorsa idealdir.

Garmin Cortex V1

AŞIRI GÜN IŞIĞINI GÖSTERİR

Parlak, optik olarak birleştirilmiş LCD ekran, gün ışığında mükemmel görünürlük ve geniş bir görüş açısı sunar. Yerleşik bir ortam ışığı sensörü, koşullar değiştikçe otomatik ayarlamaya izin verir.

Garmin Cortex V1

GALVANİK İZOLASYON

Galvanik olarak izole edilmiş bağlantı noktaları ve dahili bileşenler, Cortex hub'ınızı ve bağlı ekipmanı, aşındırıcı deniz ortamındaki elektrik kısa devrelerinden ve devre hasarından korur.

Garmin Cortex V1

ÇOKLU TAKIMLI GNSS

Teknenize ayak uyduran hızlı 10Hz GPS güncellemeleri ile tekne konumunuz birden fazla küresel uydu ağı kullanılarak çizilir. NMEA 2000 veya NMEA 0183 kullanarak diğer cihazları Cortex'e bağladığınızda, tüm yerleşik ekipman Cortex'in süper hızlı GPS özelliğinden yararlanır.

Garmin Cortex V1

12/24V ÇALIŞMA ARALIĞI

Cortex, 12 ve 24 voltluk güç kaynaklarıyla çalışacak ve her boyuttaki gemilerdeki çoğu elektrik sistemiyle kolayca tak ve çalıştır uyumlu hale getirecek.

Garmin Cortex V1

Garmin Cortex V1

İZLEME SİSTEMLERİ

Yerleşik ve bağlı sensörlerin durumunu ve geçmişini görün. Sintine, güvenlik, güç ve diğer aletleri izleyin. Alarmları ve alarm eşiklerini ayarlayın, veri geçmişini gözden geçirin ve sensörün en son ne zaman aktif olduğunu öğrenin.

Garmin Cortex V1

DAHİLİ SENSÖRLER

GPS, yön sensörü, pil sensörü ve barometre, Cortex sisteminizi bağladığınız ve yapılandırdığınız anda, teknede ve tekne dışında kullanıma hazır değerli bilgiler sağlar.

Garmin Cortex V1

AĞA BAĞLANTILI SENSÖRLER

Rüzgar hızı ve yönü veya su derinliği gibi faktörleri teknedeki diğer cihazlarınızdan izlemek için teknenizin NMEA 2000 ağına bağlanmanız yeterlidir.

Garmin Cortex V1

HARİCİ SENSÖRLER

Sınır hayal gücünüzdür — sintine aktivitesini ve seviyesini, kıyı gücünü, güvenlik sistemlerini ve daha fazlasını izlemek için sensörlerle bağlantı kurun (harici sensörler ayrı satılır).

Garmin Cortex V1

CORTEX MONİTÖR UYGULAMASI

Apple® veya Google™ uygulama mağazasından Cortex Monitor uygulamasını indirin ve teknenizi izlemek ve uyarılar almak için akıllı telefonunuzu veya tabletinizi kullanın1.

Garmin Cortex V1

GEO-FENCING

Cortex Monitor akıllı cihaz uygulamasının gücünden yararlanarak ve teknenizden yayınlanan bilgilere güvenerek, teknenizin nerede olduğunu ve nerede olması gerektiğini öğrenin1. Belirlenmiş bir alanın dışına çıkarsa uyarı alın.

Garmin Cortex V1

KONTROL ARAÇLARI

Teknenizdeki ışıklar, klima ve buz yapıcılar gibi cihazları Cortex sisteminize bağlayarak uzaktan kontrol etmek için Cortex Monitor uygulamasıyla bağlanın.

Garmin Cortex V1

GERÇEK ZAMANLI GÜNCELLEMELER

Cortex, buluta güncellemeler göndererek, durum bilgilerini ve uyarıları doğrudan uyumlu akıllı telefonunuzda veya tabletinizde almanıza olanak tanır.

Garmin Cortex V1

TAKİP LİSTESİ

Cortex ile bir Monitor Lite aboneliği ücretsizdir. Cortex sisteminizde günde iki kez güncellemeleri görüntüleyin. Cortex Monitor uygulamasından alarmları görün.

Garmin Cortex V1

PREMIUM TAKİP

Cortex Monitor uygulamasında gerçek zamanlı güncellemeleri görün. Anında alarm bildirimleri alın ve yerleşik cihazları kontrol edin. Geofence ve Anchor Watch gibi gelişmiş özelliklere erişin. Monitor Premium, aylık veya yıllık abonelikte mevcuttur.

Garmin Cortex V1

NMEA AĞ GEÇİDİ

Cortex, ağ verilerini alabilir ve yayınlayabilir veya NMEA 0183 ile NMEA 2000 arasında çevirebilir. Bu, bu ağların herhangi birindeki cihazlarla uyumlu olmasını sağlar - ayrıca yerleşik Wi-Fi® bağlantısı üzerinden bağlanabilir. Tümleşik herhangi bir yerden doğrudan uyumlu cihazlarınızda uyarılar alın.

Garmin Cortex V1

ROAMING'E BAĞLANIN

Cortex hücresel veri bağlantısının ulaşamadığı yerlerde gezinmek için hücre veya uydu verileriyle bir tekne ağına bağlanın.

Garmin Cortex V1

KOLAYLAŞTIRILMIŞ İZLEME

Uyumlu akıllı telefonunuzu veya tabletinizi, Cortex hub'ınızla eşleştirerek Cortex Monitor ile kaydedin. Ardından, yerleşik ve bağlı sensörler aracılığıyla teknenizi Cortex hub'ınıza uzaktan izlemek için Cortex Monitor uygulamasını kullanın. Anchor Watch'a erişmek ve gerçek zamanlı push bildirimleri almak için Premium aboneliğe yükseltin.

 

 

Garmin Cortex V1

Garmin Cortex V1

KOLAY BAŞLANGIÇ

Uyumlu akıllı telefonunuzla uyarıları almaya, tekne durum bilgilerini görüntülemeye ve cihazları uzaktan kontrol etmeye başlamak için QR kodunuzla Cortex Onboard ve Cortex Monitor uygulamalarını kolayca bağlayın.

Garmin Cortex V1

KOLAY KURULUM

Hem AIS hem de VHF için mevcut tek bir VHF anteni (dahil değildir) kullanarak kurulumda zamandan ve paradan tasarruf edin. Ayrıca optimize edilmiş AIS performansı için tek bir AIS/VHF antenine yükseltebilirsiniz.

Garmin Cortex V1

GÜNCELLENEBİLİR YAZILIM

Cortex sadece daha akıllı hale gelecek. Yeni özellikler ve işlevler her zaman geliştirilmekte ve Cortex sisteminizde kolay Wi-Fi güncellemeleri için otomatik olarak Cortex Onboard uygulamasına indirilmektedir.

Garmin Cortex V1

SİSTEMİNİZİ BASİTLEŞTİRİN

Cortex, 10 adede kadar farklı cihazı tek bir entegre hub cihazıyla değiştirerek onu basit, kurulumu kolay ve kullanımı sezgisel bir cihaz haline getirir.

Garmin Cortex V1

DAHİLİ AYIRICI

Cortex'i kurun ve mevcut anteninizi ve VHF telsizinizi koruyun. Cortex, hatasız geçişli, yerleşik, yüksek performanslı, kayıpsız bir VHF/AIS ayırıcıya sahiptir. Mevcut VHF'nizi Cortex'teki yardımcı çıkışa bağlamanız yeterlidir.

 

 • ¹ Cortex Monitor Premium aboneliği gerektirir
 • Apple, Apple Inc.'in ABD ve diğer ülkelerde tescilli ticari markasıdır. Wi-Fi, Wi-Fi Alliance'ın tescilli ticari markasıdır.
Ürün özellikleri
Öznitelik AdıÖznitelik değeri
CİHAZ BOYUTUM1: 168 x 168 x 58.7 mm (6 5/8” x 6 5/8” x 2 5/16” ) | H1/H1P: 164.8 x 71.8 x 21.4 mm (6 1/2” x 2 13/16” x 7/8”)
AĞIRLIKM1: 770 g (1.7 lbs) | H1: 285 g (0.63 lb) | H1P: 235 g (0.52 lb)
SU GEÇİRMEZLİKIPX7
ÇALIŞMA VOLTAJIH1/H1P: 12-24V uyumlu
Akım çekimi12V: 6A max, 700mA nom
ÇALIŞMA SICAKLIĞI-25°C - +55°C (-13°F - 131°F)
VHF SESVar
ATISVar
VERİCİ FREKANS HATASI300 Hz'den az
ANT BAĞLANTISISO239
SPLITTERMaksimum giriş gücü 25 W | Ekleme kaybı RX 0dB, TX < 2dB
SPLITTER KONEKTÖRÜBNC
VHF FREKANS ARALIĞI TX156.025–161.600 MHz
VHF FREKANS ARALIĞI RX156.050–163.275 MHz
ÖZEL RX VHF KANALLARI3
VHF GÜÇ ÇIKIŞI25 W, 1 W (yüksek, düşük)
BÖLGEA.B.D., Kanada, Uluslararası
HASSASİYET (12 DB SINAD)-116 dBm
BİTİŞİK VHF KANAL SEÇİMİ80 dB
SAHTE FREKANS TANIMLAMA70 dB
VHF İNTERMODÜLASYONU70 dB
SAHTE FREKANS YAYINLAMA-80 dBc (25 Watt'ta)
MAKS SES ÇIKIŞ GÜCÜ10 W, < 1% THD
MAKS ANTEN KAZANIMI6 dBi
DSC SINIFID Sınıfı
ÖZEL RX DSC KANALLARIBir
DSC HASSASİYET (1% BER)-113 dBm
BİTİŞİK DSC KANAL SEÇİMİ80 dB
DSC İNTERMODÜLASYONU70 dB
AIS SINIFISOTDMA B SINIFI
ÖZEL RX AIS KANALLARI2
AIS FREKANS ARALIĞI156.025 - 162.025 MHz
AIS GÜÇ ÇIKIŞI5W
AIS HASSASİYET (20% PER)-113 dBm
BİTİŞİK AIS KANAL SEÇİMİ80 dB
AIS İNTERMODÜLASYONU67 dB
GNSS HASSASİYET-167 dBm
GNSS TAKIM UYDULARIGPS, GLONASS, BeiDou, Galilleo
GNSS KANALLARI72
GNSS DİFERANSİYEL DESTEĞİSBAS, WAAS, EGS
GNSS NAVİGASYON ORANI10 Hz
GNSS KONEKTÖRÜSMA
GNSS SERTİFİKALARIIEC 61108
GNSS ÖZELLİKLERİanti-jamming, anti-spoofing
NMEA 2000® GATEWAY1 izole mikro-C erkek bağlantı noktası, AIS, GPS ve MOB PGN çıkışı, NMEA 0183'e/dan ağ geçidi çevirileri
NMEA 2000 LEN2
NMEA 0183 DETAY1 izole NMEA 0183 bağlantı noktası, AIS ve GPS cümleleri, NMEA 2000®'e/'den ağ geçidi çevirileri, 4800/38400 baud
KABLOSUZ GÜVENLİKWPA2 Kişisel
BULUT BAĞLANTISI3G yedekli LTE-Cat1 (ABD, Kanada), 3G (Avrupa, Asya), entegre SIM, entegre anten, SMA-RP harici anten bağlantı noktası
KONTROL ÇIKIŞLARI2; düşük taraf tahrikli (maks 150mA)
NMEA 2000 UYUMLU SENSÖRVar
ORTAM IŞIĞI SENSÖRÜVar
HEADING SENSÖRÜ9 eksenli, doğruluk: +/- 10 derece, güncellenmiş hız: 10 Hz (maks)
BAROMETREGüncelleme hızı 1Hz maks (ortalama)
BATARYA VOLTAJIGüç girişinde ölçülen
HARİCİ SENSÖR GİRİŞLERİ5; Dijital (0-24V), analog (0-17V)
SESLİ DESTEKLENEN FONKSİYONLARVHF RX, Uyarılar
AMPLİFİKATÖRM1: 10W Class D, THD < 1% 4 ohm, H1/H1P: 3W Class D amplifier, THD < 5% @ 85dBA
HARİCİ HOPARLÖR10W, 4 ohm
HARİCİ KOLON HOPARLÖR30W, 4 ohm
EKRANLCD TFT Si, 640 x 800, 24 bit renk
DOKUNMATİK EKRANKapasitif, optik olarak LCD'ye bağlı
DOKUNMATİK ÖZELLİĞİEldiven ile ve tuzlu suda çalışabilir
EKRAN KABLO UZUNLUĞU1.8 mt
KANAL 16 KISAYOLVar
KABLOSUZ BAĞLANTI İÇİN BAĞLANTILAR5 adede kadar ahize için erişim noktası (toplam maksimum 10 cihaz), eşzamanlı istemci modu, 2,4 GHz, 802.11b/g/n, entegre anten, SMA-RP harici anten bağlantı noktası (isteğe bağlı)
PUSULA GÜVENLİ MESAFEStandart 31,5" (80 cm), dümen 15,7 (40 cm)
ARKA IŞIK600 cd/m2
 • • M1 Hub
 • • H1 bağlı ahize
 • • H1 ahize yuvası
 • • H1 bölme montaj kiti
 • • GPS anteni
 • • Güç kablosu
 • • Ses kablosu
 • • Harici sensör kablosu
 • • Harici Wi-Fi® anteni
Ürün özellikleri
Öznitelik AdıÖznitelik değeri
CİHAZ BOYUTUM1: 168 x 168 x 58.7 mm (6 5/8” x 6 5/8” x 2 5/16” ) | H1/H1P: 164.8 x 71.8 x 21.4 mm (6 1/2” x 2 13/16” x 7/8”)
AĞIRLIKM1: 770 g (1.7 lbs) | H1: 285 g (0.63 lb) | H1P: 235 g (0.52 lb)
SU GEÇİRMEZLİKIPX7
ÇALIŞMA VOLTAJIH1/H1P: 12-24V uyumlu
Akım çekimi12V: 6A max, 700mA nom
ÇALIŞMA SICAKLIĞI-25°C - +55°C (-13°F - 131°F)
VHF SESVar
ATISVar
VERİCİ FREKANS HATASI300 Hz'den az
ANT BAĞLANTISISO239
SPLITTERMaksimum giriş gücü 25 W | Ekleme kaybı RX 0dB, TX < 2dB
SPLITTER KONEKTÖRÜBNC
VHF FREKANS ARALIĞI TX156.025–161.600 MHz
VHF FREKANS ARALIĞI RX156.050–163.275 MHz
ÖZEL RX VHF KANALLARI3
VHF GÜÇ ÇIKIŞI25 W, 1 W (yüksek, düşük)
BÖLGEA.B.D., Kanada, Uluslararası
HASSASİYET (12 DB SINAD)-116 dBm
BİTİŞİK VHF KANAL SEÇİMİ80 dB
SAHTE FREKANS TANIMLAMA70 dB
VHF İNTERMODÜLASYONU70 dB
SAHTE FREKANS YAYINLAMA-80 dBc (25 Watt'ta)
MAKS SES ÇIKIŞ GÜCÜ10 W, < 1% THD
MAKS ANTEN KAZANIMI6 dBi
DSC SINIFID Sınıfı
ÖZEL RX DSC KANALLARIBir
DSC HASSASİYET (1% BER)-113 dBm
BİTİŞİK DSC KANAL SEÇİMİ80 dB
DSC İNTERMODÜLASYONU70 dB
AIS SINIFISOTDMA B SINIFI
ÖZEL RX AIS KANALLARI2
AIS FREKANS ARALIĞI156.025 - 162.025 MHz
AIS GÜÇ ÇIKIŞI5W
AIS HASSASİYET (20% PER)-113 dBm
BİTİŞİK AIS KANAL SEÇİMİ80 dB
AIS İNTERMODÜLASYONU67 dB
GNSS HASSASİYET-167 dBm
GNSS TAKIM UYDULARIGPS, GLONASS, BeiDou, Galilleo
GNSS KANALLARI72
GNSS DİFERANSİYEL DESTEĞİSBAS, WAAS, EGS
GNSS NAVİGASYON ORANI10 Hz
GNSS KONEKTÖRÜSMA
GNSS SERTİFİKALARIIEC 61108
GNSS ÖZELLİKLERİanti-jamming, anti-spoofing
NMEA 2000® GATEWAY1 izole mikro-C erkek bağlantı noktası, AIS, GPS ve MOB PGN çıkışı, NMEA 0183'e/dan ağ geçidi çevirileri
NMEA 2000 LEN2
NMEA 0183 DETAY1 izole NMEA 0183 bağlantı noktası, AIS ve GPS cümleleri, NMEA 2000®'e/'den ağ geçidi çevirileri, 4800/38400 baud
KABLOSUZ GÜVENLİKWPA2 Kişisel
BULUT BAĞLANTISI3G yedekli LTE-Cat1 (ABD, Kanada), 3G (Avrupa, Asya), entegre SIM, entegre anten, SMA-RP harici anten bağlantı noktası
KONTROL ÇIKIŞLARI2; düşük taraf tahrikli (maks 150mA)
NMEA 2000 UYUMLU SENSÖRVar
ORTAM IŞIĞI SENSÖRÜVar
HEADING SENSÖRÜ9 eksenli, doğruluk: +/- 10 derece, güncellenmiş hız: 10 Hz (maks)
BAROMETREGüncelleme hızı 1Hz maks (ortalama)
BATARYA VOLTAJIGüç girişinde ölçülen
HARİCİ SENSÖR GİRİŞLERİ5; Dijital (0-24V), analog (0-17V)
SESLİ DESTEKLENEN FONKSİYONLARVHF RX, Uyarılar
AMPLİFİKATÖRM1: 10W Class D, THD < 1% 4 ohm, H1/H1P: 3W Class D amplifier, THD < 5% @ 85dBA
HARİCİ HOPARLÖR10W, 4 ohm
HARİCİ KOLON HOPARLÖR30W, 4 ohm
EKRANLCD TFT Si, 640 x 800, 24 bit renk
DOKUNMATİK EKRANKapasitif, optik olarak LCD'ye bağlı
DOKUNMATİK ÖZELLİĞİEldiven ile ve tuzlu suda çalışabilir
EKRAN KABLO UZUNLUĞU1.8 mt
KANAL 16 KISAYOLVar
KABLOSUZ BAĞLANTI İÇİN BAĞLANTILAR5 adede kadar ahize için erişim noktası (toplam maksimum 10 cihaz), eşzamanlı istemci modu, 2,4 GHz, 802.11b/g/n, entegre anten, SMA-RP harici anten bağlantı noktası (isteğe bağlı)
PUSULA GÜVENLİ MESAFEStandart 31,5" (80 cm), dümen 15,7 (40 cm)
ARKA IŞIK600 cd/m2

*Garmin Connect’e tanımlanan ürünler iade alınamamaktadır.